«Lietpratēja» statusu turpmāk piešķirsim publiski

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana «Lietpratēja» statusu turpmāk piešķirsim publiski

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #199203
    Jaunzems
    Participant

    Bija, bija 🙂

    A nahreņtrollis?

    #199204
    samurajs
    Participant

    Paldies par ieteikumu sakarā ar e-žurnālistiem. Kas 6 mēn. nebūs neko uzrakstījis – statuss tiks noņemts. (varianti – 3 mēn., 1 gads?).

    #199205
    Jaunzems
    Participant

    6 mēn. lai paliek.

    #199206
    WerNeo
    Participant

    samurajs wrote:

    Paldies par ieteikumu sakarā ar e-žurnālistiem. Kas 6 mēn. nebūs neko uzrakstījis – statuss tiks noņemts. (varianti – 3 mēn., 1 gads?).

    Mans variants – 1 mēnesis! Tik daudz jau nu e-žurnalistam vajadzētu no sevis izspiest kā vienu rakstu mēnesī. Ja nē, tad nu kāds gan tur žurnālists – lietotājs. 🙂

    Protams, ja cilvēks uz 3-4 mēnešiem būs aizņemts darbos un viņam nebūs iespējas tikt pie interneta tik daudz, lai uzrakstītu rakstu. Par to taču var laicīgi adminus brīdināt.

    Quote:

    WerNeo – tev ar` statuska, bet nevienu rakstu tuvākajos 4 mēnešos pat saostījis neesmu


    A? Tagad visu to pašu pasaki vēlreiz, tikai “lielākiem burtiem” (lasi- saprotamāk). 🙂

    #199207
    Jaunzems
    Participant

    Tev ir žurnālista statuss, bet tuvākajos 4 mēnešos neko neesi uzrakstījis

    #199208
    samurajs
    Participant

    e.j. atvainojos, bet tu esi auns latviešu valodas stilistikā!:D

    “Werneo iepriekšējos 4 mēnešos neko nav uzrakstījis, bet tuvākajos mēnešos sola to izdarīt”. Capito?

    #199209
    Stat1CX
    Participant

    WerNeo statusā ir rakstīts ”Lietpratējs” lai gan vārds ir ar zaļiem burtiem, ej un saproti…

    #199210
    samurajs
    Participant

    Stat1CX wrote:

    WerNeo statusā ir rakstīts ”Lietpratējs” lai gan vārds ir ar zaļiem burtiem, ej un saproti…

    Lietpratējs, kurš raksta rakstus.

    #199211
    grisha
    Participant

    Man jau arii nepienaakas e-zhurnaalista vaards. Paaris rkstinjus tik esmu uzcepis, kuri man pasham intreseeja un varbuut veel kaadam.. . Un tie iisti neietilpa manaa lapaa.

    Meegjinaaju jau vinjus piespeeleet Samurajam, bet vinjsh atteicaas… .

    #199212
    drono
    Participant

    Vai tad tiem, kas raksta rakstus, jebkurā gadījumā nav jābūt lietpratējiem? 😀

    #199213
    Stat1CX
    Participant

    samurajs paldies ka paskaidroji.

    #199214
    azazul
    Participant

    es balsotu par 1 mēnesi. Ja tavu rakstu nevar atrast, bez googles, tad tev rakstu NAV.

    #199215
    samurajs
    Participant

    drono: nē, obligāti nav jābūt. Var būt kvalificēts tulks, piemēram. Vai žurnālists, kas intervē Ballmeru 😀

    #199216
    Jaunzems
    Participant

    Gaidu, kad RCNext migrēs uz Notepad 😀

    #199217
    samurajs
    Participant

    e.j.: grrrrrrrrrr…..

    Tātad darām tā: laikam optimālais laiks e-žurnālista statusa saglabāšanai būtu 3 mēneši. Dosim laiku līdz 1. jūlijam sliņķiem laboties, un tad taisam tīrišanu.

    #199218
    Jaunzems
    Participant

    Token? Tad jau būs tikai kādi 3 rakstnieki!

    #199219
    Wallaby
    Participant

    A krutiem pacaniem, kas rubī kāpostu žurnālista statuss tiks saglabāts? tas tāds jauns žurnālistu veids? Krievu mātes žurnālists? Vai ampļu sētas bērni?

    #199220
    WerNeo
    Participant

    e.j. wrote:

    Tev ir žurnālista statuss, bet tuvākajos 4 mēnešos neko neesi uzrakstījis

    Nē, es neesmu e-žurnālists. Man fox (laikam. ja pareizi atceros) piešķīra zaļo krāsu par 2-3 rakstiem ko es biju iesūtījis pāris dienās. Es uzreiz viņam teicu, ka rakstus rakstīšu ļoti reti un, ka negribu būt e-žurnālists (e-žurnālistam, manuprāt, raksti ir jāraksta vismaz reizi 1-4 dienās.. man tāda laika un gribas nav.). Tā nu es paliku lietpratējs, kurš kādu reizīti iesūta rakstu. 🙂

    #199221
    samurajs
    Participant

    Wallaby: Katrā ziņā ar tiem, kam tikai 1-2 raksti un pametuši darbu – ceremonijas nebūs. Kas daudz rakstījuši – izskatīsim katru gadījumu atsevišķi. Mēs negribam arī aizbaidīt potenciālos rakstītājus.

    #199222
    WerNeo
    Participant

    e.j. wrote:

    Token? Tad jau būs tikai kādi 3 rakstnieki!


    Bet vismaz viņi būs, nevis tikai skaitīsies, ka ir! 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā