Lūdzam Notepad.lv lietotājus profilos laicīgi ierakstīt reālas e-mail adreses!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Lūdzam Notepad.lv lietotājus profilos laicīgi ierakstīt reālas e-mail adreses!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160904
    samurajs
    Participant

    Nav tālu tas brīdis, kad Notepad mainīs savu seju. Tā kā notiks pāreja uz pilnīgi citām web platformām gan lapas frontendam, gan forumam, vecās login paroles nestrādās. Tāpēc visiem reģistrētajiem lietotājiem obligāta būs paroles atkopšana. Š im mērķim vajadzēs laicīgi sasaistīt profilu ar reālu e-pasta adresi.

    Darbību kārtība pēc jaunās Notepad versijas ieviešanas

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_4v1_1.jpg[/img]

    Pēc tam saņemsiet pa e-pastu saiti uz paroles atkopšanas formu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_4v2_1.jpg[/img]

    Klikinot uz saiti, piedāvās ievadīt un atkārtot jauno paroli. Tas arī viss.

    Pārejas periodā 2-3 dienas Notepad.lv nebūs pieejams. Kad tas notiks – tiks paziņots atsevišķi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

    Lūdzam lietotājus profilos laicīgi ierakstīt reālas e-pasta adreses!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_np5_1.jpg[/img]

    Update: E-pasts jāmaina tikai esošā, šī brīža versijā, ja lietotāja profilam tiek izmantots tāds e-pasts, kuram nezin paroli, spam kastes e-pasti, utt.. ja ir norādīts esošos e-pasts, kuru lietojat ikdienā, neko mainīt nevajag. Tā, lai pēc tam jaunā versijā atjaunojot paroli, parole sūtītos uz reālu e-pastu, nevis kaut kādu spam kasti, kurai tā pat paroli varbūt nezin.

    #317226
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu pat salauzu savu profilu! Netieku vairs iekšā! 😀

    -Aldis

    btw, pastāv iespēja arī komentēt nemaz neielogojoties :>

    #317227
    Skilletin
    Participant

    Man ar tas pats:D Bet atnāca jau epasts uz jauno mailu un nu viss ok:)

    #317228
    samurajs
    Participant

    Š itas viss ir tikai tests patlaban. Pēc aktuālās db uzmānīšanas jaunajai ādai “uz palikšanu” nāksies atkārtot.

    #317229
    Foxsk8
    Participant

    E-pasts jāmaina tikai esošā, šī brīža versijā. Tā, lai pēc tam jaunā versijā atjaunojot paroli, parole sūtītos uz reālu e-pastu, nevis kaut kādu spam kasti, kurai tā pat paroli varbūt nezin.

    #317230
    ka4alka9
    Participant

    Laikam stulbs esmu, e-pastu nomainī nesanāk. 😀 😀

    #317231
    viesic
    Participant

    man ar 3 piegājienu izdevās. 😀

    #317232
    Aldis
    Participant

    Š eku reku izdevās! 😀

    #317233
    Skilletin
    Participant

    Tur ir jāievada arī pašreizējā parole, lai izmaiņas saglabātos. Vsm man citādāk meta uz reģistrēšanās lapu. 😀

    #317234
    Crow
    Participant

    Jāņem piemērs no MS!

    * Vispirms jāatrod, kur vispār to var izdarīt – Drošības Centrs vai kas tur – halt! – ierakstiet esošo paroli, lai zinam, ka drošības centram piekļūt vēlaties tieši jūs.

    * Ielādējas balta lapa, jo MS pakalpojumi, likumsakarīgi, uz citiem pārlūkiem nestrādā (dažreiz citi ir visi, bet tas tā)

    * Jāspiež paroles maiņa – halt! – ierakstiet e-pasta pirmo daļu, lai zinam, kur nosūtīt drošības kodu (kas šo un vēl pāris reizes nepienāks pirms sesijas taimouta, bet tas tā; ja e-pasts ir outlook.com, tad vispār pakaļā, jo webmail visur priekšā varenais koda prasītājs – tas tak ir tieši tas konts, kam paroli galu galā dotajā momentā iraid jāmaina… un viss būs pilnīgā runča daņča dirsā, jo mēs tādu gadījumu tiešām nu nekādi nevarējām iedomāties)

    * Drošības kods kaut kā (ar 3rd party pasta klientu) sadabūts rokā, ok, – halt! – sauciet mūs par piesardzīgiem, bet kā mēs varam zināt, ka drošības kodu prasījāt tieši jūs?! Rij vēl vienu!

    * SmartScreen(R) aiztur pašu Microsoft e-pastu, kas n-tās reizes pienāk uz Microsoft e-pasta servisu, zin, baigi aizdomīgi, kāds te kaut ko kruķī, man liekās. Ja pasta klients nav IMAP (kas outlook.com parādījās tikai gadu atpakaļ vai tā kaut kur, nevienam nepasakot), sūkā bobi.

    * Halt, ievadiet veco paroli. Ok, parole tiks nomainīta. Tagad tikai apstipriniet ar drošības kodu… nu bļāāāc… !

    Nē, tā diemžēl nav parodija, true story. Lūk, kā lietas jādara. Tad šādi pārpratumi nevarētu rasties 😀

    #317235
    shady
    Participant

    Un, ja nokļūdies drošības kodā (vai kur citur), tad konts tiek iesaldēts uz nedēļu, lai varētu atkārtot šo procedūru ar pastiprinātiem drošības pasākumiem 😀

    #317236
    ExDec
    Participant

    Jācer tikai, ka man neaizlidos pa taisno uz spama kasti vai miskasti tā parole. 😀

    #317237
    Aldis
    Participant

    Un es biju iedomājies ka ar Microsoft kontu es tāds vienīgais gadījies, ka 3 vakarus būros, jo domāju ka esmu atsaldēts un paroli pazaudējis… Man vēl piedevām visam nāca security kodi caur mobīlo ar 30 minūšu nokavēšanos, kamēr es tur jau saspaidījis biju vēl vismaz 4 opcijas lai atgūtu, samainītu, iekļūtu savā accauntā! 😀

    #317238
    shady
    Participant

    Aizies uz tavu norādīto inbox.lv (tavā gadījumā) kastīti.

    #317239
    ExDec
    Participant

    Eu ko tu neteiksi? 😀 Es te vairāk domāju, kur viņa tālāk paliks. inbox tak ir tik līks, ka man rēķini lido pie spama automātiski (kaut gan sava taisnība tur ir). 😀

    #317240
    Aldis
    Participant

    Nu tad turpini izmantot to inbox.. 😀 Prātīgi cilvēki ir migrējuši jau sen no tā mēsla 😀

    #317241
    ExDec
    Participant

    Es esmu pārāk slinks, lai visur mainītu e-pastus sev. Pārāk liels darbs. 😀

    #317242
    richijs
    Participant

    Vēl pirms pāris dienām samurajs taisījās klopēt šo bodi ciet, jo apmeklētāji nav tik daudz kā gribētos, a tagad paziņo ka būs jauna np versija nu gan ātri domas mainās 😀

    #317243
    ExDec
    Participant

    Tā jaunā versija jau labu laiku tika būvēta, tas jau nekas jauns nav. Tēma par ciet klopēšanu tikai paātrina jaunās versijas uzlikšanu, pirms kaut kas ir aizklopēts. 😀

    #317244
    itanium
    Participant

    Kad tad ir plānota tā pāreja uz jauno versiju?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā