Lūdzu iesakiet kādu labu hostinga provaideri

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Lūdzu iesakiet kādu labu hostinga provaideri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157554
    migors
    Participant

    Es daudzus gadus hostējos pie garmetech.lv bet pēdējā laikā problēmu sāk palikt tik daudz ka domāju kaut kur migrēt. Neviena weblapa neiet, supporta telefons neatbild. Tikai kur?

    #292752
    Wuu
    Participant

    Cik esmu ņemies ar hostingiem, nav laba variantu vispār! Vienīgā normālā iespēja, izvietot fizisku datoru. Punkts.

    #292753
    Andron MacBeton
    Participant

    Man ir serveris, ko gribi hostēt? Dod adreses, apskatīšos vai nau spams.

    #292754
    Wuu
    Participant
    #292755
    ruukjis
    Participant

    Man te daži servisi dzīvojas pa nano.lv un pagaidām nesūdzos, protams, šad tad gļuki gadās, bet nu saprāta robežās un tiek operatīvi novērsti.

    #292756
    migors
    Participant

    Nu Betton piedod bet Wuu smejas ne par velti. Man uz hostinga stāv daudz lapas, dažas pašam, daļa cilvēkiem kuri maksā par to ka pieskatu. Datu drošiba ir svarīga! Un diennakts supports arī. Š odien no rīta saņēmu veselu čupu zvanu par to ka neiet lapas. Sanāca labs pirmdienas rīts 🙂 Labi ka epasti ir uz google apps, vismaz tie gāja.

    Visas ārzemju lapas es šodien sāku pārcelt uz 1and1.co.uk bet vietējās vēl izdomāšu.

    Man agrāk patika serveris.lv, vēl apsveru paņemt virtuālo serveri, bet slinkums ar to ņemties.

    Galvenais kas man nepatīk tagadējā hostingā ir tas, ka man visu laiku jāpierāda, ka kaut kas neiet tāpēc, ka nevis es esmu vainīgs, bet viņu pusē kaut kas noticis.

    Profiņi ķipa pasaka tā ir mana vaina, nu es sēžos un rakājos, meklēju, un tā visu laiku. Bet rezultātā piedodiet mum serveris nokāries, utt bla bla bla.

    P.S. Jā beton un izvāc manu ģeniālo citātu no sava paraksta 🙂

    #292757
    E-500
    Participant

    Ka tik Notepads nemitinājās uz tā servers, to gan tad labāk nevajag, jo Notepads regulāri bremzē vai pat nav piejams utt.

    #292758
    Piskadrons
    Participant

    Piedod, pigor, bet tātad tu esi tas lohs kura dēļ tiem daudzajiem “cilvēkiem” neiet tagad tās viņu lapas?!

    Tu nohostē uz kaukāda kaktu kantora, neseko līdzi tā sabrukumam (kas bija laicigi zināms), un tad vel uzdrīksties kautko nīdēt par citu serveru drošību?

    #292759
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izmantoju ema.lv Laba cena, serviss!

    #292760
    grisha
    Participant

    https://www.ovh.lt/ LIetuvieshu kantoris. Apmeeram gadu pie vinjiem ir virtuaalais servers, nevienu probleemu neatceros. Vienreiz tika paarsniegts trafiks, 5TB. NO simts, nogrieza uz desmit megiem, nevis nogrieza skaabekli.

    P.S. notepad arii peedeejaa laikaa smagi bremzee, vismaz no aarzemeem. Briizhiem labi straadaa, briizhieem nenormaali velkas.

    #292761
    grisha
    Participant

    Mulkjiibas, gadiem jaajos ar savaam kasteem, nu i nafig. Servers savaam vajadziibaam, ok. pasham meetaajas nfs servers prieksh datiem. nekam vairaak. Epasti un webs meetaajas datu centraa uz virtuaalaas kastes, kas nemaksaa pat 10 latus. NU i nafig mociities lata deelj, elektriibaa un nervos vairaak samaksaaju nekaa tagad. Protams, ir kaste, kurai es neesmu pieduuris pirkstu kaadus seshus gadus, griezhaas Suse 9.0 servers, bet taa ir vieniigaa, kas man palikusi.

    #292762
    Crow
    Participant

    Nav lietuvēnu. Franču. Un ļoooti liels kantoris.

    #292763
    migors
    Participant

    Nu beton es jau neteicu ka tava kaste nav uzticama vai apšaubu tavas zināšanas un prasmes, es teicu ka neuzticos tev. Kas viņzin kad tev uznāks bizdings un tu pazudīsi.

    Es parādiju kolēģim tavu lapu kuce.lv “kuce solutions” viņš ilgi smējās.

    #292764
    migors
    Participant

    kurā valstī viņi fiziski tur tās lapas? un kāds ir pings līdz viņu serveriem?

    #292765
    Piskadrons
    Participant

    Un tavs Garmtech SIA nepazuda?

    kuce.lv ir privāts blogs.

    Š ie 2 fakti savukārt liecina ka jūs ar “kolēģi” esat 2 ***, *** ***. Kārtējie hostētāji, kuri paši neprot serveri uzinstalēt, un nodarbojas ar kupi-prodaj.

    #292766
    root
    Participant

    Un Tu itkā prastu. Parazīts… Pārnāksi vienreiz mājās salacies lēto optimas alu, iemauksi pa zem galda esošo “serveri” un lapām blizdings. Tie tavi pakalpojumi nevienam nafig nav vajadzīgi. Tāpēc laikam met pakaļ.

    #292767
    root
    Participant

    Uzliec normālu VPS kasti uz dpdq ala vps.lv un dzīvo laimīgs.

    #292768
    Foxsk8
    Participant

    Paņem serveris.lv, lietoju jau pāris gadus, viss ir ok, notepads stāv, šobrīd virtuālais serveris paņemts, brīžiem iekaras, bet tā visā kopumā esmu apmierināts, supports labs, cenas pieņemamas, un samērā ātri viss notiek.

    #292769
    Foxsk8
    Participant

    Tas dēļ lielās slodzes, uz virtuālo serveri stāv arī daudzi citi projekti, ieskaitot notepad projektu. Bieži vien vhostam rams aizsitās ciet, restartē un viss ok. Otrs arī viss šis forums ir resursrijīgs un pie tā jau kādu laiku atpakaļ ir iesākts darbs, citas versijas izveide, kas būs draudzīgāka serverim, optimizēts viss, cerams ka būs labāk. Š obrīd jāiztiek ar to, kas ir.

    #292770
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja jau tiem pigoram būtu kaut neliela sajēga par serveriem, un spēja kautko pašam izdarīt, tad viņš jau būtu paprovējis uzstutēt savu serveri uz kāda veca celerona. Bet pa cik pajolēnam nau nekād darbojoš smadzen, ta viš tik to vien jēdz ka murgot par smukām appisienlapām. Jo vairāk tādi dauneļi ierus auzās, jo drīzāk šī valstele tiks ārā no krīzes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā