Luudzu paliidziet tikt skaidriibaa ar PHP UN MYSQL…

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Luudzu paliidziet tikt skaidriibaa ar PHP UN MYSQL…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168749
    remarco
    Participant

    shis ir db.php saturs

    un uz shaadu jams atbild to pashu :(((((

    Fatal error: Call to undefined function mysql_connect() in >:(wdb.php on line 4

    :(((( neko nesaprotu 🙁 kur man kas ir jaadefineee????

    #168750
    remarco
    Participant

    Tvinky wrote:

    Iegāju, ieraudzīju tikai phpinfo();

    tas liidz shim bija vieniigais ko vareeju redzeet:)))

    es biju domaajis ka no taa tu vareetu saprast kas tad man ir uzlikts un kas nav.

    nu ar kljuudu pazinjojumiem jau pats izbuuros…. tagad tos var redzeet un vinjsh man saka ko par undefined:(((

    #168751
    Tvinky
    Participant

    Cik noprotu, tev php nav mysql moduļa. Tb līdz ar to visu mysql_connect utt funkciju nav un php nevar strādāt ar mysql. Tev vajag to moduli pievienot, uz win tieši neatceros, arī php.ini failā bija jaatkomentē laikam kaut kas saistīts ar mysql un tad vēl vai nu jānorāda kur tie dll (bibleotēku) faili stāv jeb arī jāiemet viņi nija windows vai windowssystem32 direktorijā. Es tiešām neatceros. Jo uz linux vnk norādu libapache2-mod-php5 + php5 + mysql-server un vēl šo to – man viņs automātiski nokonfigo un var strādāt ar mysql, php utt 😉

    Google

    Un searcho, 100% atradīsi kā saslēgt, lai php var darboties ar mysql 😉 Lai veicas!

    P.S Iesaku tagad vēl tev nomainīt mysql paroli (ja vien tu nebiji iedevis fake). Savādāk kāds tev vēl win nonesīs 😐

    #168752
    usins
    Participant

    #168753
    Foxsk8
    Participant

    Uzmet vertrigo web server. Pats lietoju. Ir visi moduļi, konfigurēt ļoti ērti. Iekļauj sevī Apache/Mysql/ Zend optimizer. Ļoti laba manta.

    https://vertrigo.sourceforge.net/

    Update iznāk bieži. Cik nu esmu lietojis gatavos web serverus. Tad šis ir manā skatījumā viens no labākajiem, gatavajiem risinājumiem. Paprovē šo.

    #168754
    remarco
    Participant

    par tiem poustiem peec kaartas atvainojos.

    es zinu edit podzinju un biezhi izmantoju:)

    taatad man php negrib sadarboties ar mysql? labi mekleeshu kur esmu salaidis ko deelii:)

    vismaz saakums ir:))))

    un par to citu server… nu negribas piebaazt datni ar nezcik serveriem….

    ok paldies ums par paliidziibu:)

    laikam sho teemu varam sleegt:)

    galveno ko gribeeju uzzinaaju! jaaraknjaajas pa php cnfigu un jaameklee modulji vai kas tur. nu google man ir:D

    a par to win noneshanu… a kam mans win ir vajadziigs????

    nu tos cilveecinjus es iisti neizprotu….

    vai tad traucee kaadam?

    ja grib lai jau nones- vieglaakais jau ir paarinstaleet:DDDD

    ok paldies jums visiem un tiekamies pie naakamajaam probleemaam:)))))

    ak jaa , kas ar to no-ip iisti bija????

    atveeru lapeli un neko nesapratu:((((

    laikam jau ar praata speejaam nav diez ko labi man:(

    #168755
    Foxsk8
    Participant

    NO-IP. Tur tev ir jāpiereģistrējās. Tur varēsi izvēlēties, kādā veidā tu gribēsi aizstāt savu IP adresi. Vispopulārākais domēns ir tavsvards.sytes.net Tad kad visu būsi salicis, tas ir IP adresi pārtaisijis par domēnu. Tad tev ir jānovelk no viņu lapas NO-IP softs. Un jāpalaiž. Tur tev prasīs ievadīt lietotāja datus, ar kuriem tu būsu reģistrējies iekš viņu lapas. Un viss sāks darboties.

    Ieguvums

    Tev nevajadzēs visu laiku savu IP rakstīt, varēsi to rakstīt ar vārdiem. Piem tava IP ir XXXX.XXXX.XXXX.XXXX tad varēsi rakstīt tavsvards.sytes.net un uzreiz atvērs tavu lapu, tas ir var teikt pāradresē. Tā ir vieglāk citiem notestēt un pāšam vieglāk strādāt. Ceru ka kaut ko saprati no mana murga. 😀

    #168756
    remarco
    Participant

    foxsk8

    nu taa es arii biju jau iedomaajies:)

    vieniigi mani samulsinaaja kaut kaadas naudasziimes tai lapelee:)))

    es par to padomaaashu:)

    visspaar kaads vareetu populaari paskaidrot kaa tur ir ar tiem domeeniem un kaa nav….

    es iisti to nesaprotu.

    vai visi domeeni kas ir .lv .com utt vai par tiem ir jaamaksaa?

    a ja es vienkarshi pieregjistreeju kaut kur domeenu ar .lv ko tad man nodariis?

    un kas vispaar kontrolee domeenus?

    un vispaar vai tad domeens vieneer ir jaaregjistree?

    vai var vienkaarshi kaut kur ierakstiit ka konkreets ip ir = ar konkreetu domeenu?????

    nav man par ot neaadas skaidriibas:((((

    varbuut kaads var taadiem nesaprashaam kaadu rakstinju te uzcept

    jo es cik par domeeniem esmu redzeejis infu tad visa taa ir liidziiga taadai

    juus varat iegaadaaties uttt vai arii nu tur pa briivu “cherez chortachku” izveidot savu domeenu …

    vaardu sakot neko no tiem domeeniem es nesaprotu 🙁

    #168757
    Foxsk8
    Participant

    Labi. Nākošo nedēļu iespējams notepadā būs raksts par domēniem.

    Tagad atbildēšu uz taviem jautājumiem.

    LV domēnu reģistrē un kontrolē Latvijas Universitātes Matemātikas un Informātikas institūta Tīkla risinājumu daļa http://www.nic.lv. Veicot ierakstu DNS serverī.

    Tev ir jāpiereģistrē domēns, tad tev viņiem pa epastu ir jāaizsūta web hostinga dati, vai tā būtu IP adrese vai Name server. LV domēnu cena ir 16 Ls par gadu. Tu iegūsti augstāko domēna līmeni. Š ādi domēni kā piem wap.notepad.lv skaitās jau otrā līmeņa domēni, un parasti tādi tiek izveidoti apakšlapām.

    Ir iespējams uzcept pašam savu DNS serveri, bet nu tur ir tik daudz ko stāstīt. Domāju tas nebūtu priekš tevis. Vairāk jau lielu firmu vajadzībām, iekšējā tīklā, utt…

    Rezumējums:

    Ja tu gribi LV domēnu, tad tev ir jādodās uz http://www.nic.lv vispirms jāpārbauda vai tāds domēna vārds jau nav aizņemts, ja nav tad tālāk jāizpilda anketas, pieteikumu forumas. Kad viss ir izdarīts, Nic pēc 3 dienām atsūta tev apstiprinājuma, vai noraidījuma vēstuli. Ja NIC apstiprina tavu pieteikumu, viņi sagatavo rēķinu par domēna apmaksu un izsūta pa pastu, vai arī vari pats samaksāt ar bankas pārskaitījumu. Kad tas viss ir izdarīts. Tad tev Nicam jādod ziņa, lai domēna vārdu piesaista pie konkurētā hosta. Vairāk vari palasīt viņu lapā.

    Ieteikums:

    Sākumā ieteiktu tev lietot vai nu to NO-IP vai arī http://www.oo.lv. Tur tev nebūs nekas jāmaksā. Tikai atšķirība no NO_IP un oo.lv ir tāda, ka NO-IP pats paņemts tavu IP, ja viņa nomainīsies, bet iekš oo.lv tev būs viņa ar roku jāmaina. Katram savi plusi un mīnusi. oo.lv ir vieglāk atcerēties. un īsāk sanāk. bet ar no-ip tev garš nosaukums sanāks.

    Ceru, ka tev šāds īss atbildes variants noderēs.

    #168758
    remarco
    Participant

    paldies par domeeniem. man tikpat dazhas lietas nav skaidras, laikam jau nav lemts:(

    tik taalu cik tu izstaastiji man ir skaidrs…

    es negribu zinaat tapeec lai izveidotu domeenu bet gan saprastu kaa tas viss straadaa.

    jo man likaas ja maajaas uztaisa to serveri var sev pieshkjirt jebkaadu domeenu jeb adresi…

    te nu man saakas neskaidriibas.

    bet nu ja saki ka buus rakstinjsh tad gaidiishu to.

    ak jaa vel viens jautaajums par to domeenu…. to domenu es varu uztureet kaut vai man nekas tajaa nenotiek nu respektiivi kjip rezerveet??? tik pikjo un viss kaartiiba. aha….

    par no ip skaidrs viss, paldies.

    #168759
    Tvinky
    Participant

    remarco wrote:

    paldies par domeeniem. man tikpat dazhas lietas nav skaidras, laikam jau nav lemts:(

    tik taalu cik tu izstaastiji man ir skaidrs…

    es negribu zinaat tapeec lai izveidotu domeenu bet gan saprastu kaa tas viss straadaa.

    jo man likaas ja maajaas uztaisa to serveri var sev pieshkjirt jebkaadu domeenu jeb adresi…

    te nu man saakas neskaidriibas.

    bet nu ja saki ka buus rakstinjsh tad gaidiishu to.

    ak jaa vel viens jautaajums par to domeenu…. to domenu es varu uztureet kaut vai man nekas tajaa nenotiek nu respektiivi kjip rezerveet??? tik pikjo un viss kaartiiba. aha….

    par no ip skaidrs viss, paldies.

    Jā piķot vari kaut vai viņš nav izmantots, ja nemaldos Linux.lv arī ir aizņemts, tikai tur nekā nav. Š iet ievadot var paskatīties kurš ir aizņemts un kurš nav nic.lv.

    Ja tu mājas apstākļos lietosi, tu vari izmantot savu hostname kā adresi. Piemēram man tagad hostname ir xubuntu, es eju browserī un rakstu https://xubuntu/ un viņs atver manu projektiņu. (Bet tas strādās tikai uz tava PC, citi nevarēs ieiet).

    Galvenais, kas tev jāsaprot, ir tas, ka par domain vārdu ir jāpiķo 😉

    Kad tu caur browseri ej kādā http://www.notepad.lv, tad tu patiešo savienojies ar DNS serveri, un ja tajā ir pierakstīts, ka http://www.notepad.lv sēž zem tādas un tādas ip, tad tu tiec aizsūtīts par to IP un rezultātā redzi šo lapu. TIe domaini ir dēļ tā, lai cilvēkiem vieglāk strādāt internetā, lai nav jāatcerās daudzum dažādu IP adrešu no galvas, jo vieglāk jau ir iemācīties vārdu 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā