mātesplate+ cpu+ barotājs ??!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU mātesplate+ cpu+ barotājs ??!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218750
    brunis
    Participant

    diezgan interesanti 😀

    #218751
    ob1
    Participant

    Hybrid sli nozīmē, ka vari atslēgt savu 9400 kad tā nav vajadzīga un tajā laikā izmantot iebūvēto videokontrolieri. Taupa elektrību, mazāks troksnis, mazāk putekļu kompī.

    #218752
    brunis
    Participant

    A ,kā to var izdarīt ? man katreiz sanāktu tad iet biosā un sledzelēt 😀 😀

    #218753
    samurajs
    Participant

    Eu, jūs jau džekam tādu PC stellējat, lai var pārvaldīt kosmisko sakaru centru 😀 Max labu māteni ne no lētā gala, un jēdzīgu 2-kodolu proci. Pārējo pamazām tad var piepirkt klāt.

    #218754
    brunis
    Participant

    ES jau tik pajautāj ko tas nozīmē :p 😀

    Kautkā jau tas kosmosa kuģis būs jāvada.. 😀 😀

    #218755
    ob1
    Participant

    Samuraj, viņam tak vecais kompis ir ok, tik jāpieķīlē.

    😀

    #218756
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    Eu, jūs jau džekam tādu PC stellējat, lai var pārvaldīt kosmisko sakaru centru 😀 Max labu māteni ne no lētā gala, un jēdzīgu 2-kodolu proci. Pārējo pamazām tad var piepirkt klāt.

    Nu doma bija “nenožēloti 30ls” un piedāvāti ko daudz ilgākam laikam 😉

    #218757
    ob1
    Participant

    Wuu, par to ilgāku laiku – tev nav taisnība – tagad modē nāk lēni procesori (Intel Atom, AMD Neo). Pēc pāris gadiem tie, kam CPU ātrāks par 1GHz, būs lūzeri.

    😀

    #218758
    brunis
    Participant

    Labi labi ,pielauzāt ,ņems ar to ddr3, nekas ka dārgāk ,bet tak pamazām… :lala: 😀

    #218759
    brunis
    Participant

    man ir arī izjaukts Pentium 1 ar 420mb :warn: cieto un (laikam) 800hz proci 😀

    ceps to dūmā :devil:

    #218760
    ob1
    Participant

    pietaupi to. pēc laiciņa atkal būs topā. 😀

    #218761
    brunis
    Participant

    tas jau ir diezgan interesans dampītis ar to turbo pogu,ķipa uzdzen laikam procim hrecus… 😀

    tik interesani cietais, nāk pie citas pci slotam līdzigas kartes pieslēgts nevis pie mātenes 😀 [hr]

    #218762
    Crow
    Participant

    Ja atceros no saviem ne tik apzinīgajiem gadiem, Turbo poga tiem brīnumiem taisni samazināja apgriezienus 😀

    #218763
    Wuu
    Participant

    ob1 wrote:

    Wuu, par to ilgāku laiku – tev nav taisnība – tagad modē nāk lēni procesori (Intel Atom, AMD Neo). Pēc pāris gadiem tie, kam CPU ātrāks par 1GHz, būs lūzeri.

    😀


    Varbūt ar ARM, bet ar parastajiem tiem cits ceļš, 140 vatu procesori 🙂

    Nu nezinu PC industriju bīda geimeri un tiem nekad nav par daudz. Kaut arī man ne mazākās nojausmas ko darīt ar maniem 4 kodoliem, bet cenu starpība ir smieklīga. Procis visu gremo bez aizķeršanās. Un atkal DDR3 kaut arī latency ir lielāks, bet atkal caurlaidība ir drausmīga. Tas burtiski pumpē. Patērē mazāk elektrību, kaut arī man tas pie kājas. Bet patērējot mazāk, DDR3 nekarst un ir cerības uz ilgu, jo ilgu mūžu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā