MB priekš CPU

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU MB priekš CPU

Tiek skatīts 9 ierakstu – 61 līdz 69 (no 69 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #309903
    shadow118
    Participant

    Vienīgais, kas man viņam nepatīk, ir priekšējais vāks, citādi foršs keiss 😀

    #309904
    ruukjis
    Participant

    Īsit nesaprotu, kāpēc tu vēl neesi aizvācies. Tavi murgi te naher nevienam nav vajadzīgi.

    #309905
    Barons
    Participant

    Quote:

    Stat1CX autors visu velas DATEKS’a tadel letaka cena neder. un tehniski. tas ram nav aatraks.

    Kāpēc tad visu Dateksā, vai man vajadzēja atrast lētāko veikalu un tad ielikt dzelža linku? Dateks lapā dzelžus ir vieglāk atrast, salīdzināt un uztaisīt grozu.

    #309906
    kasis1000
    Participant

    ruukjis tu neesi spejigs pat vienu no tiem -definet. 🙂

    #309907
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Pats sakuma ari pirku Kingston, bet cik dzirdu tad Kingston pedejos divos gados sevi pieradijis ka pati problematiskaka operativa atmina pasaule


    Tukšs tirgus tantuku bazars.

    Quote:

    Ja neesi mudaKs, tad K vajadzigs iesacejiem, jo jebkura gadijuma iespejams OC.


    Tu nekad neuzdzīsi parasto proci tik pat augstu kā K, dēļ pavisam vienkāršā iemesla – K procim ir atvērts BLCK reizinātājs.

    Quote:

    Arzemes loti daudz geimeru kapj uz AMD – tadel uzskatu, ka nav jegas parmaksat par Intel


    Pilnīgs fufelis.

    Quote:

    Jaunakas paaudzes AMD, maksa daudz daudz letak, pilda tiesi to pasu, ko jaunakas paaudzes Intel.

    AMD vs INTEL https://s14.postimg.org/aqpasuffl/ro2_proz.jpg

    FX-8350 (175EUR) > vs i5-4670K (210EUR)

    FX-9590 (253EUR) < tikai par 2% ir labaks Intel 3970X kura cena (900EUR)


    Vispār slima eža murgi – i5-4670k izpuļķē FX-9590 vienos vārtos, nemaz nerunājot par FX-8350. Un tā tava bilde vispār ir kaut kāds aizvēsturisks tests.

    Quote:

    Man patik, ka AMD matesplates nedala “tizlas” kategorijas, ka to dara ar Intel, lai uz suda vairak nopelnitu – respektivi Intellus pardod pa letaku naudu tas pasas matesplates, kas maksa par 40EUR vairak, kur prikols? Intel atsledz/nobloke UEFI funkcijas, lai lietotajs par tam piemaksatu…


    Kā tad jā, un visas AMD plates ir vienā cenā, vai ne? Un par UEFI atkal pilnīga tufta – nekādas funckijas tur netiek bloķētas.

    Ar vienu postu pilnīgi apliecināji, ka tev nav ne mazākās sajēgas par dzelžiem, turklāt raksti kā piecgadīgs bērns.

    Vai man turpināt “definēt” tavus murgus?

    #309908
    kasis1000
    Participant

    Es stradaju datucentra. Man ir pieredze gan par ramiem gan par procesoru merijumiem. Sorry, ja tu esi neiznesats paj,ols un dzivo pagajusaja gadu simta.(:

    Varbut izlien no alas, paskaties ko citi dara, piemeram https://www.youtube.com/user/LinusTechTips/videos , vel jau ir interesantaki musdienu video lai uzzinatu, kas notiek apkart.

    Vissmiekligakais no taviem glukiem K procim ir atvērts BLCK reizinātājs. WOW, tad nu gan. Es biju domajis, ka reizinataji ir paredzeti lietotajiem, kuriem sakuma nav ne mazajas sajegas par virstraktesanu.

    #309909
    ruukjis
    Participant

    Man vienalga, kur tu strādā, bet savu “pieredzi” tu te gana esi demonstrējis. Varbūt sāc ar pierādījumiem un faktiem nevis tukši muldēt.

    Tavos viģikos nekas nav minēts ne par Kingston tizlumu, nedz arī par AMD procesoru krutumu. Par mātesplatēm vispār nerunāsim tas ir tādās auzās, ka man jau izskatās pēc troļļošanas.

    OK uz priekšu, prātvēder – iepostē te screenshotu, kur i5-4670 BEZ K ir uzdzīts līdz 4.5Ghz.

    #309910
    kasis1000
    Participant

    Tev pasam, tas ko tu raksti, neliekas stulbi? Tu loti labi zini ka tas ko tu dirs ir pielidzinams mindfuck, galvenais lai citi notere tev savu laiku

    https://techreport.com/news/26650/asus-enables-haswell-overclocking-on-non-z-series-motherboards why?

    lai overclockotu nonk versiju, tai ir gandriz identisks stasts K, procesoram var but izslegti reizinataji gan atminas voltaza, tacu ir citas lietas kas tiek labotas core, ka piemeram IK core labojums. tapat ir redzetas daudz matesplates, kuras jau no rupnicas puses nak speciali veidotas lai nedrikstetu sis nonk versijas klokot savukart k gan, tadel lielako lomu nospele laba matesplate. salidzinajuma ar so, amd ir pajat – no abiem galiem. neesmu amd fanboy, tacu sim uznemumam, manuprat, ir lielaka perspektiva. vienigi coolerus varetu labakus razot.

    #309911
    ruukjis
    Participant

    Kāds mindfucks?! Ieliec linkus/screenshotus. Viss. Neko vairāk es no tevis neprasu. Nevari? Nu tad beidz fantazēt.

    Nesapratu kādā sakarā tu to linku par Asus iemeti. Ja ar to tu gribēji pateikt: “Re kādi Intel cūkas, griež nost fīčas atkarībā no čipa!”, nu tad labrīt – AMD dara tāpat, arī vieņiem ir dažādi čipi ar dažādām iespējām un dažādām cenu kategorijām.

    Un beidz vienreiz filozofēt – parādi rezultātu O, master overclocker.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 61 līdz 69 (no 69 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā