Mele2 vs. Tele2

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Mele2 vs. Tele2

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219144
    shady
    Participant

    Man šķiet, ka šiem visiem, kas tagad galvu saķēruši lamā tele2, ir bez jebkādas sajēgas par marketingu/reklāmu. Man kā parastam iedzīvotājam šīs reklāmas nemaz netraucē, īstenībā pat piesaista, jo vismaz ar savu sižetu atšķiras no ierastajām, garlaicīgajām reklāmām.

    Un visticamāk lielie bļāvēji ir LMT, Bites savervētie ļautiņi, kam kā jau te teica – pakaļa sāk svilt, jo tele2 ir panācis savu:)

    #219145
    TokRa
    Participant

    Mele2.lv krievu valodas versijas adrese būs еле2.lv 🙂

    Еле krieviski nozīmē knapi.

    #219146
    Kon
    Participant

    Vai kāds domā tā pat kā es , ka visa šī reklāmas akcija īstenībā pat bija tīri ok , pat saistoša , atšķirībām no tiem mēsliem ko lmt rādija hokeja laikā ?

    #219147
    APOC
    Participant

    Niideejs wrote:

    Vai kāds domā tā pat kā es , ka visa šī reklāmas akcija īstenībā pat bija tīri ok , pat saistoša , atšķirībām no tiem mēsliem ko lmt rādija hokeja laikā ?


    Nē. Kad par to uzzināju patiešām nodomāju, ka tas ir kaut kas fenomenāls, unikāls. Kaut kas tāds, kas notiek samērā reti un pietam tik tuvu. Bija pat doma uz to vietu aizbraukt.

    Izrādījās, ka tā bija lēta, aiz neko darīšanas radīta huiņa. Ko PR speciālisti saukā par afigenno pasākumu. Kārtējo reizi tikai pārliecinājos, ka cilvēku debīlismam un šaurajai domāšanai nav robežu.

    #219148
    Maris77
    Participant

    Niideejs wrote:

    Vai kāds domā tā pat kā es , ka visa šī reklāmas akcija īstenībā pat bija tīri ok , pat saistoša , atšķirībām no tiem mēsliem ko lmt rādija hokeja laikā ?

    Reklāma ir reklāma, man arī nekādu pretenziju pret to meteorītu nav. Latvieši jau tāda mazohistu nācija, vienmēr viss ko paši izdomā ir slikti un sevi visu laiku šausta. Kāds sliktums radās no tās kampaņas? Tikai pozitīvisms, visi bija priecīgi, visos pasaules ziņu portālos rādija Latviju. Mazsalacas krogos un veikalos bija pamatīgs pieplūdums. Vienu dienu neviens nedomāja par krīzi. 🙂 Pats lietoju ZZ un turpināšu lietot.

    Lielajiem nosodītājiem iesaku šo brīnumu palasīt un padomāt, kāpēc esam tik stulbi un nesaprotam jokus.

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/186783

    #219149
    APOC
    Participant

    Maris77 wrote:

    Niideejs wrote:

    Vai kāds domā tā pat kā es , ka visa šī reklāmas akcija īstenībā pat bija tīri ok , pat saistoša , atšķirībām no tiem mēsliem ko lmt rādija hokeja laikā ?

    Reklāma ir reklāma, man arī nekādu pretenziju pret to meteorītu nav. Latvieši jau tāda mazohistu nācija, vienmēr viss ko paši izdomā ir slikti un sevi visu laiku šausta. Kāds sliktums radās no tās kampaņas? Tikai pozitīvisms, visi bija priecīgi, visos pasaules ziņu portālos rādija Latviju. Mazsalacas krogos un veikalos bija pamatīgs pieplūdums. Vienu dienu neviens nedomāja par krīzi. 🙂 Pats lietoju ZZ un turpināšu lietot.

    Lielajiem nosodītājiem iesaku šo brīnumu palasīt un padomāt, kāpēc esam tik stulbi un nesaprotam jokus.

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/186783


    Apsveicu Mazsalacu ar krogu, veikalu apmeklētāju pieplūdumu. BET, ir lietas par kurām nejoko! Ir lietas uz kurām cilvēki skatās un izturas pavisam savādāk. Meterotīts, dabas kataklizmas, cilvēka veselība, u.t.t. ir tēmas par kurām nekad nedrīkst jokot! Jo tā ir reāla lieta, kas var mūs visus piemeklēt un ne no tās labākās puses.

    Protams, viedokļi dalās un tas tā ir visur un vienmēr, bet ir jābūt kaut kādai robežai! Tas, kas tur tika izdarīts, tas nebija kreatīvi, tas bija stulbi. Kreatīvi būtu izveidot milzīgu plakātu ar TELE2 uzrakstu un pakārt to Rīgas televīzijas tornī, lai visi to redzētu. Vot tā būtu reklāma! Bet nevis tas, ko šie izdarīja. Informācijai (internets, radio, TV) mūsdienās ir milzīgs spēks un ietekme, kurā liela daļa civlēku ieklausās un uzticās, jo citu resursu viņiem nav, kas bieži vien var novest pie pārpratuma, un dažādām galējibām. Ar šādām lietām nedrīkst spēlēties! Nedrīkst piedirst ēteru ar visādiem provakatoriskiem mēsliem!

    Jā, arī mani parāva uz muļķi, jo atšķirībā no tiem kam par visādiem meteorītiem ir nospļauties man nav. Mani tas interesēja, domāju noticis kaut kas fenomenāls. Izrādās, kāds izdomājis paākstīties un paspēlēties ar cilvēku prātiem.

    Kr4, šodien sūdīgs garīgais, gribējās beidzot padiskutēt par šo jautājumu. Savu nostāju nemainīšu un visus kam tas likās “forši” turpināšu uzskatīt par debīliem.

    Atcerējos kādu PSRS laika filmu: Links

    Kā jau teicu, ir lietas par kurām nejoko, kuras uztver divejādi. Vienam tas liekas afigenna forši, otram pavisam nē…

    P.S. Gribētos redzēt sabiedrības reakciju, ja tas atkārtotos, bet šoreiz pa nopietnam. Ja pirmstam bija 50/50, tad šoreiz būtu 100, jo visi to uzskatītu par kārtējo reklāmas triku. Izņemot TELE2 darbiniekus…

    #219150
    Jaunzems
    Participant

    lapa ciet jau divas dienas 😛

    #219151
    jazzer
    Participant

    APOC

    Pofig, ko tu domā par tiem, kas domā savadāk.

    Kapēc par meteorītiem nedrīkst jokot ? Tie ir nosituši vairākus tūkstošus cilvēku ? Cik zināms, uz Zemes katru gadu nokrīt vairākas tonnas dažādu kosmisko mēslu. Nu un ? Svētie akmeņi?

    Un tie, kas taisa rimbuļus labības laukos, visādiem lohiem-ufologiem par prieku, arī nedrīkst jokot ?

    Es arī pirmajā brīdī noticēju, vēlāk tikai pasmējos par to visu. Apbižotie tā arī staigās tādi visu atlikušo dzīvi.

    #219152
    APOC
    Participant

    jazzer wrote:

    APOC

    Pofig, ko tu domā par tiem, kas domā savadāk.

    Kapēc par meteorītiem nedrīkst jokot ? Tie ir nosituši vairākus tūkstošus cilvēku ? Cik zināms, uz Zemes katru gadu nokrīt vairākas tonnas dažādu kosmisko mēslu. Nu un ? Svētie akmeņi?

    Un tie, kas taisa rimbuļus labības laukos, visādiem lohiem-ufologiem par prieku, arī nedrīkst jokot ? Es arī pirmajā brīdī noticēju, vēlāk tikai pasmējos par to visu. Apbižotie tā arī staigās tādi visu atlikušo dzīvi.


    Katram ir tiesības izteikt savu lēmumu, viedokli un pie tā palikt. Pretējā gadījumā nerastos diskusijas un dzīvotu vienā leiputrijā.

    Tev mans skaidrojums nav pieņemams, gluži kā man tavs. Tu nesaproti man līdzīgos, gluži kā es nesaprotu un nesapratīšu tādus kā tu.

    Peace.

    #219153
    Maris77
    Participant

    APOC wrote:


    Apsveicu Mazsalacu ar krogu, veikalu apmeklētāju pieplūdumu. BET, ir lietas par kurām nejoko! Ir lietas uz kurām cilvēki skatās un izturas pavisam savādāk. Meterotīts, dabas kataklizmas, cilvēka veselība, u.t.t. ir tēmas par kurām nekad nedrīkst jokot! Jo tā ir reāla lieta, kas var mūs visus piemeklēt un ne no tās labākās puses.

    Protams ir lietas par kurām nejoko, bet kāds tur sakars ar meteorītu. Ar tādām lietām visu laiku joko, reizi mēnesī vismaz parādās ziņas, ka kaut kas ir nokritis, ka ir kādā labības laukā apļi sazīmēti u.t.t. Tāpat mans dotais links, ka starp mums ir citplanētieši. Slavenā Nensija. Ko tie joki ir sliktu nodarījuši? :lala:

    #219154
    APOC
    Participant

    Maris77 wrote:

    Ko tie joki ir sliktu nodarījuši? :lala:


    Varbūt mazinājuši cilvēkos ticamību? 😉

    #219155
    WerNeo
    Participant

    APOC wrote:

    Maris77 wrote:

    Ko tie joki ir sliktu nodarījuši? :lala:


    Varbūt mazinājuši cilvēkos ticamību? 😉


    Un līdz šim tu visam akli ticēji, ko uzraksta prese un pasaka TV? 🙂 Arī viņiem ir svarīgs reitings… un jo lielāks skandāls, jo vairāk gatavi žurnālisti noklusēt “neinteresanto patiesību”.

    #219156
    APOC
    Participant

    WerNeo wrote:

    APOC wrote:

    Maris77 wrote:

    Ko tie joki ir sliktu nodarījuši? :lala:


    Varbūt mazinājuši cilvēkos ticamību? 😉


    Un līdz šim tu visam akli ticēji, ko uzraksta prese un pasaka TV? 🙂 Arī viņiem ir svarīgs reitings… un jo lielāks skandāls, jo vairāk gatavi žurnālisti noklusēt “neinteresanto patiesību”.


    Kāpēc uzreiz aiziet galējībās? Nē, neticu visam. Bet šim “meteorītam” noticēju, vēl jo vairāk, ka par to rakstīja visi + nakts video, foto. Protams, kā ieraudzīju dienas laikā veiktos uzņēmumus viss uzreiz kļuva skaidrs, ka tā ir pīle. 😀

    #219157
    WerNeo
    Participant

    Ja nemaldos, pirms gada arī tika sacelta trobele par meteorītu, kas ķipa iekritis kaut kādā dīķī un “izkausējis” caurumiņu. Tam arī akli tici līdz šim? Tur Tele2 nebija vainīgi (vismaz es tā ceru). 🙂

    #219158
    APOC
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ja nemaldos, pirms gada arī tika sacelta trobele par meteorītu, kas ķipa iekritis kaut kādā dīķī un “izkausējis” caurumiņu. Tam arī akli tici līdz šim? Tur Tele2 nebija vainīgi (vismaz es tā ceru). 🙂


    Par tādu faktu neesmu dzirdējis. Ja zinātnieki tam dotu apstiprinājumu, ticamus datus, ticētu.

    Š ķiet tu pilnīgi un absolūti neiebrauc par ko ir šis stāsts. Vienkārša preses pīle vai reālas situācijas imitācija, ir pavisam dažādas lietas.

    Vienkāršai prese lažai, bez pierādījumiem, neviens neticēs. Kāds arī varbūt noticēs.

    TELE2 gadījumā tika uztaisīts perfekts teātris, ar tā mirkļa reāliem pierādījumiem, kas nopietni ievilka skatītājus līdz savā uzvedumā. Tikai vēlāk bija skaidrs, ka tas ir bijis safabricējums. Brīdis pirms viss nāca gaismā bija iespaidīgs, daudziem ārkārtīgi interesants (iespējams tev bija pie dirsas) un daudzi patiešām noticēja, ka mūsu mazajā Latvijā ir notikusi šāda neikdienišķa lieta. Ne velti uzmanību pievērsa arī citas valstis. Bet beigu beigās izrādās tas bijis kaut kāds lēts, cilvēkus apmānošs “joks”.

    Personīgi es šo konkrēto gadījumu par “joku” neuzskatīju un uzzinot, ka notikusi ņirgāšanās, tas mani acīmredzot aizskāra. Un ne tikai mani. Ne velti dažās balsošanās, kas notikušas cilvēku viedokļi dalās ~50/50.

    Tevi iepriecināja kreatīvisms un visa šī pēc meteorīta PR smaka. Mani vairāk interesēja zinātniskais faktors, bet tā vietā dabūju ablomu. Tu apmierināts, es nē.

    Vēl jautājumi?

    #219159
    Maris77
    Participant

    Labības laukā Oksfordšīrā parādījusies milzīga medūzas figūra

    Figūras atklāšana izraisījusi citplanētiešu meklētāju intensīvu rosīšanos. 250 metrus garā un 60 metrus platā figūra Berikroftas fermas miežu laukā parādījusies pagājušajā nedēļā. Kā skaidroja labības lauku figūru eksperte Kārena Aleksandra, medūzas figūra šādā veidā parādījusies pirmo reizi. “Parasti laukos redzēti dažādi riņķi, reizēm tauriņu vai putnu formas, bet šī ir pirmā medūzas formas labības lauka figūra pasaulē,” apgalvoja Aleksandra.

    Ko Tu nesatraucies par šo zinātnisko faktoru? 🙂 Vai par šo?

    Kāds britu tabloīda The Sun lasītājs apgalvo, ka, programmā Google Earth aplūkojot no pavadoņa uzņemtos attēlus, viņam izdevies saskatīt Nesiju – leģendāro briesmoni, kas it kā mitinās Skotijas ezerā Lohnesā.

    Tādu demagoģiju es vēl nebiju dzirdējis:

    “Varbūt mazinājuši cilvēkos ticamību?”

    Tu vispār saprati ko pateici? Katru dienu pa TV tiek melots tiešām par lietām, par ko nejoko, teiksim pensijām, bērnu pabalstiem, Irākas kodolieročiem ar ko viņi pasauli taisījušies iznīcināt. Bet Tu pasaki, ka bedre mežā ir mazinājusi cilvēku ticību. Tak nolaidies uz zemes un padomā kas ir dzīvē svarīgs un kas nē.

    #219160
    shady
    Participant

    +1

    #219161
    APOC
    Participant

    Savu skatu par šo situāciju esmu augstākminētajos postos uzrakstījis. Vari oponēt un celt gaismā savas pērles cik vien daudz un ilgi gribi. Man par šo lietu ir savs skatījums un viedoklis pie kura arī palikšu. Un tava ņirgāšanās manas domas nemainīs.

    Maris77 wrote:

    Tādu demagoģiju es vēl nebiju dzirdējis:

    “Varbūt mazinājuši cilvēkos ticamību?”


    Atvaino, par kādu demagoģiju tu runā? Tas ir reāls uzticēšanās faktors, kurš tiek grauts maldinot un melojot.

    Runa ir par konkrēto “Meteorīta” gadījumu, kuram es noticēju, bet rezultātā tiku maldināts. Visādas pensijas, Lohnesas ezera briesmoņus nevajag te pīt iekšā. Brīnums, ka vēl 911 nepieminēji.

    Ja tev ir cits viedoklis par visu šo, man tikai prieks.

    #219162
    Maris77
    Participant

    Es arī noticēju meteorītam, bet nu kas par to? Tā ir bedre pļavā. 80% no visām ziņām pasaules un Latvijas ziņu portālos ir klaji meli. Un lielākā daļa tam visam notic, lūk tā ir ticamības graušana. Nevis joks, kas atklājās nākamajā dienā. 🙂 Ir daudz svarīgākas lietas par ko nedrīkstētu melot, bet kur tiek melots. Rīdzinieki noticēja Š leseram, domā tas ir normāli, ko viņš tagad dara? Tā jau Rīgai ir bankrots, viņš vēl vienu Pasaulē daŠ—gāko tiltu taisās būvēt. Krievi ticēja un tic Ušakovam, domā savs džeks, bet šis delegācijā uz Maskavu paņem tikai latviešu uzņēmējus, nav ticamības graušana? Bet te tādu skandālu sacēla par kaut kādu bedri. Tu jau sāc kā mūsu ministre Mūrniece, kas bedri sauc par kriminālnoziegumu, bet laikā kad palielinās noziedzība pati slēdz Policijas akadēmiju.

    #219163
    TokRa
    Participant

    Maris77 wrote:

    Es arī noticēju meteorītam, bet nu kas par to?


    Man prātā neienāca, ka tas ir teātris, taču ļoti brīnījos par seismotrieciena neesamību, kuram pavisam noteikti vajadzēja būt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā