Minimālisma notepad.lv versija [v0.2]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Minimālisma notepad.lv versija [v0.2]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151064
    Wuu
    Participant

    Sagribējās kaut ko uztaisīti, nu re kas sanāca.

    https://www.uo.ilva.lv/notepad/

    Edit: Uzklausīju kritiķu velmēs 🙂

    #233629
    Element
    Participant

    Un ko tu tur esi uztaisjjis? Tur nekas nedarbojas.

    Nekaa minimaala tur neredzu

    #233630
    Jaunzems
    Participant

    Pie logo vajag piestrādāt!

    Bet starp visu vajag separatorus! Lai kaut ko saprast varētu… Bet štelle jau laba izskatās, nez kāds ir foruma ieraksta skats?

    #233631
    Wuu
    Participant

    Element wrote:

    Un ko tu tur esi uztaisjjis? Tur nekas nedarbojas.

    Nekaa minimaala tur neredzu


    Tas jau tikai dizains 🙂

    #233632
    daGrevis
    Participant

    @Element

    Cilvēks ir centies… 🙂 Nevajag te stulbus uzbraucienus taisīt!!! 😀 (ja neko nesaproti, par lietu)


    @Wuu

    Minimālisms, tas ir super! 🙂 Izskatās pieņemami, lai gan jāīsteno eJ teiktais. 😛

    #233633
    aoma
    Participant

    Logo varētu būt ar citu fontu. Vispār tīri nekas, man nekad nav patikušas raibas lapas ar košām krāsām 🙂

    #233634
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    lai gan jāīsteno eJ teiktais. 😛


    Jap, tiko no portatīvā palūrēju prasās. Uz lielā monitora gan ir ok.

    #233635
    daGrevis
    Participant

    @aoma

    Minimālisms ir nākotne, Tev par prieku… 😀


    @Wuu

    Nu man platumā monitoram ir gandrīz 2k px – nu nav glužī ok tāpat! 😛

    #233636
    samurajs
    Participant

    Paldies, Wuu, interesants darbs!

    Ar gaišzilu 5 pix līniju vajag nodalīt login/reklāmas bloku labā pusē. Lielāku atstarpi derētu starp Jaunākais Rakstos un Jaunākais Forumā (jo vizuāli lien virsū).

    Bet tā iespaids viegls, patīkams.

    #233637
    linx
    Participant

    Kā jau teica samurajs – interesants darbs, tā vietā, lai neteiktu, ka neizdevies. Neesmu es nekāds ūberkrutais dizaineris/koderis, tomēr man liekas, ka pašreizējais notepada dizains ir ērtāks/pievilcīgāks.. sorry, bet tā pašlaik izskatās! Tur vispār ir dizains? Izskatās, ka uz balta fona viss ķep-ļep sakabināts kopā.

    #233638
    izredzētais
    Participant

    tā jau ir OK, bet tiešām viss vienā āupā saiet.. 🙂 bikiņ  nepārskatāmi un acij neērti..

    #233639
    samurajs
    Participant

    Laikam es tā esu nogaidījies pēc V3, ka man jebkurš atšķirīgs dizains liekas labs 😀

    #233640
    Wuu
    Participant

    Nedaudz pielaboju.

    FF lietotājiem būs apaļumi 🙂

    #233641
    Foxsk8
    Participant

    Wuu, ir ok, nedaudz par min versiju kā tādu, būs arī notepad “I” versija. Kā piemēru, kāda tiks veidota I versija, varam apskatīt šeit:

    https://www.10minutes.lv/

    https://www.bbc.co.uk/

    Katrs lietotājs varēs pārnest blokus uz vienu vai otru pusi, movement, kā arī šos iestatījumus saglabāt. Būs arī iespējas parādīt vai nerādīt kādu bloku. Speciāli arī priekš citiem, būs iespēja pievienot citu portālu rss barotnes un tās pārvaldīt caur inotepad. 🙂

    Wuu, doma man patīk, esmu par mini style, clean style dizainiem. 🙂

    Taka pie izstrādes, iespējams, varēšu pieaicināt tevi klāt, ja nu sanāks laika.

    Kas attiecās, uz to ka only FF ir apaļumi, tur apskaties ir daudz css fixsu, kā dabot uz visiem browseriem rounderi, pat arī uz IE 5.5 😀

    #233642
    samurajs
    Participant

    Uzskatu, ka priekš light versijas ir OK. Tur tiešām neko vairāk nevajag. Nu logo tikai nedrīkst ķēmot – tam jābūt tādam kāds ir.

    #233643
    rATRIJS
    Participant

    Bīdāmie bloki IMO ir nelietderīgākā funkcija, ko ziņu portāli izmanto.

    Parastie cilvēki tādus nekad neizmantos, advancētie uzticēsies viedotājiem par svarīgo ziņu pasniegšanu, jo ir nepieciešams neko nepalaist garām.

    btw runāju no pieredzes, jo manā darbavietā bija ideja tādu lietu veidot, bet pēc aptaujas veikšanas tas viss tika nograuts (par laimi).

    Piedevām notepad nav tik daudz bloku, lai būtu ko bīdīt. Kā RSS rīderi, sakarīgu, tāpat nevarēs lietot. Kāda jēga no tiem blokiem? IMO tiek patērēts milzum daudz laika izstrādājot tādu lietu, no kuras nebūs nekāds labums… :/

    EDIT

    Par Wuu versiju. Ir OK, tikai dažas lietas:

    – cilvēki lielākoties skatās vairāk uz vidu, tādēļ es jaunākos rakstus (nevis sarakstu) liktu pa vidu, kas liktu tiem vairāk izcelties.

    – jaunumi vispār ir bik mazi

    – labā kolonna ir par resnu. Kāda cilvēkam ir nozīme redzēs savu bildi un tik lielus linkus? To IMO vispār daudz maz varētu nahrenizēt…

    #233644
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Katrs lietotājs varēs pārnest blokus uz vienu vai otru pusi, movement, kā arī šos iestatījumus saglabāt. Būs arī iespējas parādīt vai nerādīt kādu bloku. Speciāli arī priekš citiem, būs iespēja pievienot citu portālu rss barotnes un tās pārvaldīt caur inotepad. 🙂

    Atkal kārtējie bling-bling? Vai tu vēl no best.oo.lv laikiem neko neesi iemācījies? NEVAJAG mums tos sūdus! Vajag vienkāršu un gaumīgu V3, pie tam max vieglu.

    #233645
    mmittz
    Participant

    man v0.2 patīk. Vienīgi zilo krāsu vajadzētu mazliet tumšāku.

    #233646
    daGrevis
    Participant

    Es arī varētu ko uzmeikot, ja ļausiet… 😀 Ja vien sanāks! 🙂

    #233647
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Es arī varētu ko uzmeikot, ja ļausiet… 😀 Ja vien sanāks! 🙂


    Tik bez slīpsvītrām un apaļiem stūriem (visur) lūdzu. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā