Mobilais internets laptopam

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Mobilais internets laptopam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151537
    Tmkks
    Participant

    Sveiki. Meklēju izdevīgāko mobilo internetu, ko varētu lietot 2 mēnešus.

    Vēlams bez datu ierobežojuma un ar noteiktu ikmēneša maksu.

    Skatijos, ka Bitei diezgan izdevīgi sanāk.

    Ko jūs ieteiktu?

    #239760
    WerNeo
    Participant

    LMT! Aizej uz kādu LMT dīlera veikalu un painteresējies sīkāk. Man tikko viens pazīstams bija izskatījis sīki un smalki visus variantus. Arī ņēma 2-3 mēnešiem… palika pie LMT varianta. 🙂 Sīkāk nepastāstīšu.

    #239761
    TokRa
    Participant
    #239762
    WerNeo
    Participant

    TokRa. Tavā linkā runa ir par internetu telefonā. Cik noprotu – tas nav tas, ko cilvēks vēlas. 🙂

    #239763
    TokRa
    Participant

    WerNeo

    Nekas taču neliedz to lietot datorā. Pati lietoju arī.

    [img]https://skype.valsts.lv/index_files/emoticon-0136-giggle.gif[/img]

    #239764
    WerNeo
    Participant

    Ēm… bet tad jāpērk ir adapteris. 🙂 Viņus maz mobilie operatori atsevišķi tirgo? Jeb Tu kādam nozagi? 🙂

    #239765
    prusaks
    Participant

    Var bez adapteriem – caur zilajiem zobiem vai vadu. Ja ir 3G, tad ātrums ir samērā normāls. Ar gsm būs sūdīgi.

    #239766
    Tmkks
    Participant

    Man interesē tāds, ko var paņemt līdzi un piespraust datoram, un kas darbotos vismaz pusē Latvijas. Lai mamma varētu visu vasaru laukos priecāties par sakaru brīnumiem un sēdēt zālītē, lai apskatītu Farmvillu. 🙂

    #239767
    Svens
    Participant

    Kāpēc adapteris? Vai tad savienot telefonu ar datoru ar kabeli šajā gadījumā nevar? :seeker:

    #239768
    TokRa
    Participant

    Man atveda no UK par sviestmaizi (8 Ls gabalā) un es forumā par baltu velti tiku pie atbloķēšanas kodiem.

    Bet var jau arī telefonu pieslēgt pie datora kā bluetooth / kabeļa modemu, tik jālādē būs pastāvīgi.

    #239769
    WerNeo
    Participant

    Ja mobilais ir jāliek pie vada karināties laptopa sānā… tad jau tas vairs nav mobilais. Nu, ja nav protams mobilais vajadzīgs un/vai tas ir paredzēts tikai priekš tā, lai viņu rādītu citiem, nevis izmantotu praksē, tad var šādi darīt… 🙂 Varēt var protams visu… Bet es domu no autora sapratu nedaudz savādāk.

    #239770
    Tmkks
    Participant

    Sāku apsvērt domu par LMT piedāvājumu [atnāca sms no šamiem] vai arī: https://www.bite.lv/lv/pc/mobinternet/pc/vmc, kur datu apjoms neierobežots.

    Bet sliecos vairāk uz LMT, jo šamiem vismaz zona ir. Bet ātrumi prakše kādi, interesanti?

    #239771
    linx
    Participant

    No bezvadniekiem vislabākais, manuprāt, pašlaik ir TRIATEL piedāvājums, tikai diezin vai tikai uz diviem – trim mēnešiem Tev tas būs izdevīgi, toties ātrums gana labs un pārklājums ir vēl labāks.

    p.s. LMT iBirojam “itkā” nav datu apjoma ierobežojuma, bet pats esmu pārliecinājies, ka pēc 10Gb pārtērēšanas ātrums desmitkārtīgi samazināts tiek.. 🙁

    #239772
    Tmkks
    Participant

    Bet 10GB tāpat ir diezgan daudz priekš interneta, ja neko nelādē, manupārt. Vai ne tā?

    Bitei ir 15GB pirms norobežo ātrumu līdz 256KB/sec.

    TRIATEL par 20GB prasa 20Ls, bet Bite par 15 – 10Ls.

    TRIATEL neizskatās izdevīgāks pašlaik.

    Par LMT nemāku neko spriest, jo mājas lapā viņiem rakstīts, ka jāmaksā par patērēto.

    Tāpēc došos uz viņu biroju skaidroties.

    #239773
    bumbulis
    Participant

    LMT iBirojs kā tāds vairs manuprāt nav. Pakalpojums saucās Internets datorā un sniedz visu to pašu ko iBirojs, tikai maksā ~7ls mēnesī, iBiroja 20ls vietā, kā arī iespējams pēc 10GB limita nopirkt papildus apjomu. Pietam ne vienmēr pēc tiem 10GB nogriež to ātrumu, ja konkrētā stacijā nav liels noslogojums, tad nepiegriež. Pašam tagad skaitītājs rāda 10.65GB, un tas ir uz stacionāro, tur papildus vēl kaut kam no portatīvā jābūt. speedtest.net rezultāti: down 2.55 Mbps, up 0.36 Mbps, taču spēles spēlēt nevarēs dēļ lielā reakcijas laika – 113 ms. Š ādi ātrumi pārsvarā arī turās, atrodos starp Liepāju un Grobiņu, bet pieņemu ka darbojos uz Grobiņas tehniku, līdz ar ko noslodze tornim varētu būt mazāka, un arī zona man šobrīd šeit ir 93%. Jebkurā gadījumā LMTnespiež līgumu uzreiz, vari droši paņemt uz izmēģinājuma laiku un tad izlemt vai tas ir tas ko vēlies vai nē. Vispār ļoti daudz ko var ar LMT sarunāt, vajag tikai iet un painteresēties par attiecīgajiem jautājumiem. 🙂

    #239774
    tox3
    Participant

    Pats uz līgo paņēmu Okartes internetu 10 dienas pa brīvu. Telefonu pieslēdzu pie datora, un nebija nekāda vaina. Bet

    nopietns risinājums tas nav.

    Gan jau ka LMT sanāk vislabāk.

    #239775
    Creep
    Participant

    bumbuli: kā tad nē, esmu daudz quake live rukājis ar 130 ping, nekādu problēmu.

    #239776
    Tmkks
    Participant

    Sāku vairāk sliekties uz LMT pusi. Aiziešu pie viņiem uz vietas un būs jāparunājas.

    Man laukos tur pašiem savs mini tornis ir uzstādīts, tāpēc jācer, ka tur nebūs liela noslodze.

    Tas atrodas netālu stap Inčukalnu un Siguldu.

    Ja ir kas vēl labāks par LMT – droši iesakat.

    #239777
    Toms
    Participant

    https://www.okarte.lv/lat/internets/mobilais_internets – un kā ar priekšatmaksas puļķi?

    Nezinu vai būs labākais variants, taču bez līguma un citām lietām – cik vien japērk puļķis. Varbūt ebayā pa lētucīti var nosvejot kādu puļķi.

    Š is ir tikai mans minējums. Varbūt tā nemaz neiet krastā 😀

    #239778
    rATRIJS
    Participant

    IMO jāsāk būtu ar apskati kāds tīkls tev tur vislabāk iet. Ja ir kāds izteikt līderis, tad ņem to. Ja ir kāds izteikts zaudētājs, tad neņem to un izlem no atlikušajiem.

    Nav liela jēga paņemt izdevīgāko, ja tāpat to nevar lietot, jo jākāpj uz jumta, lai dabūtu pieņemamu zonu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā