Mopsim bans!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mopsim bans!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221921
    Aldis
    Participant

    Es speciāli skrīnu saglabaju, lai nerastos pēc tam kautkāda kritika pret adminiem, kuri šajā momentā neizskatās ka būtu vainīgi!

    #221922
    Wuu
    Participant

    Ak dievs..

    #221923
    samurajs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Man liekas, ka topika nodzēšana un aizstāšana ar sarkanu tekstu bija stulbākais, ko no adminiem var sagaidt.

    Ja tev tā liekas, tad pārmet krustu!

    Protams, ka tēmu sacūkoja/sadzēsa Mopsis pats. Itkā jau būtu labi uztaisīt kā datuvē, kur iepostēto vairs nevar brīvi labot vai izdzēst, bet tad atkal mums augs dubultpostu skaits.

    Jaunzems, vēl viens idiotisks pīkstiens, un iesi Mopša pēdās. Esmu noskaņots uz Xmas ģenerāltīrīšanu sarīkot.

    #221924
    daGrevis
    Participant

    Loading, kapēc es te esmu vainīgs?! Es tieši atbalstīju Mopsi, brīdinot, ka šajā topikā nevēlos redzēt off-topic’u, bet lietas, tikai par tēmu, telefona vai ko tur pārdošanu. 🙂 Nekādus virsrarkstus vai tekstus pirmajam postam neesmu editojis, skaidri redzmas ka to ir darījis pats Mopsis. 🙂

    P.S. Es Tevi nesaprotu, Mopsi. Tikko Tu man vēl pa skype raksti – “Es mācos no Tevis, Tu man esi ka paraugs, bla, bla, bla…”, bet tagad – “Nenieka vērts utml….”… Neko labu tas neliecina. :lala:

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘Mopsim bans!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā