Mr./Mrs. Positivus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Mr./Mrs. Positivus

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240227
    Toms
    Participant

    +1 Shady

    #240228
    nevertell
    Participant

    Es jau pirmajā dienā par ķirzaku nobalsoju. A fig viņam atkal bans ? Par to lekšanos ar ob1 ?

    #240229
    etoins
    Participant

    Jā interesanti vairāk balsu ir drunk_lizardam

    tikai ja viņš ir misters Positivus tad kas būtu šeit Negtivus?

    #240230
    Aldis
    Participant

    Vai tiešām pozitīvs cilvēks katra vārda galā lieto matj vārdu?

    obivans, tokkra – jā tie ir vadošie 🙂 Š ad tad var noteikt arī taura diagnozi, bet ar to neaizraujas katrā topikā. 🙂

    #240231
    Toms
    Participant

    Mūžīgajā pālī esošajai ķirzakai ir visvairāk balsu, jo nereti viņa teiktais uzjautrina tautu.

    #240232
    Element
    Participant

    Savu balsi atdevu par Aldi.

    Liekas tie kas ir nobalsojuši par d_l, nav izlasījuši aptaujas virsrakstu – Notepad “Mr./Mrs. Positivus” ir… . Pozitīvs cilvēks nelieto lamuvārdus katrā teikumā, nenoniecina citus un nenorauj banu ik pāris nedēļas.

    #240233
    Wallaby
    Participant

    Viss ir normāli, te uzskatāmi ir redzama esošā situācija – vispozitīvākais ir D_L. Pilnīgi pareizi, jo izņemot Samuraju, pārējie te ir tā, po hodu ģela. Jeb arī galīgi bērni. Man nekas nav pret bērniem. Bet nu ja vispozitīvākais ir piedzēries degradējies analfabēts, tad attiecīgi var saprast visa saita reitingu. Nu jā, analītiķu te nav, te ir ekskluzīvi žurnālisti.

    #240234
    d_l_soul
    Participant

    mhmmm

    йа точно с вас хреню…

    es te drusciit pieveersiisjos veesturei :>

    savlaik bija taads milzu portaals cietnis.lv, kursj paarauga savlaik visadvanceetaakajaa it portaalaa latvijaa – boot.lv

    savlaik tajaa portaalaa bija administrators VIL. man personiigi dzilji imponeejosjs cilveks ar bezgaliigu toleranci un pietiekosjaam zinaasjanaam. savlaik tiesji vinjsj izvirziija patiesiibaa bezgala pareizu teezi un vadmotiivu forumos – trolljus ir jaapaarvilina savaa pusee. inteligjenti trollji dajebkuraa forumaa perfekti paveic atsijaasjanas darbu. normaals trollis ir labaakais dajebkura foruma administraacijas paliigs. un jaa, es lepojos ar to, ka esmu bijis ieksj boot gadus septinjus trollja statusaa, pie kam, pirmais oficiaali nomineetais sjim titulam.

    tagad par sjejieni… patiesiibaa mani ohrenjetj kaa paarsteidza peedeejais bans… shady, tiesji kur bija rupjiibas? jautaajums tev, jo tiesji tu, nehrena nedarot sjajaa vietnee, iepirdies bezteemaa un saskatiiji podzinju. diezgan nozjeelojami… esi sevi man pieraadiijis. liidz sjim uzskatiiju, ka pats advancetaakais “admins” ir sid…

    karavaana rej, bet sunji iet taalaak.

    ps. samurajs, ar saviem divdesmitciktur mandaatiem balsoju par TokRa. tas noziimee, ka mani iznjemt un manas balsis pieskaitiit ingai. es vinju paziistu pietiekosji ilgi, lai saprastu pozitiivo un negatiivo.

    #240235
    ob1
    Participant

    1) Hmm, es arī tā kā nemanīju par ko ķirzakonkulim bans… var jau būt, ka kaut ko palaidu garām…

    2) Adminiem vienreiz tak vajadzētu saprast, ka banot var plebejus. Patrīciešiem bans ir pilnīgi pofig un vienīgais iemesls kāpēc patrīcietis apklust bana laikā ir tas, ka viņš ir apskaities uz adminiem un nolemj uzlikt banu saitam. Bet gadās stipri pozitīvi cilvēki (rāpuļi), kas neapvainojas uz saitu un turpina postēt.

    😀

    #240236
    shady
    Participant

    Cienījamais, DL, šoreiz banu neuzliku es – pamanīju to tikai žurnālā. Atceros, ka nesen nācās editēt tavu postu, jo atkal nespēji savaldīties, lai gan sodu neuzliku. Nemaz nešaubos, ka tev ir pamatots sods, jo esi sevi pierādījis kā cilvēku ar velmi apliecināties ne ar to labāko veidu. Š eit nav tā vieta, kur atnākt un kādam uz***** un uzlabot sev tādā veidā garastāvokli, ko iespējams tev ir sabojājuši darba, ģimenes apstākļi.

    Ja tu vēlies kādam palīdzēt, tad palīdzi, bet tev nav tiesības kādu pazemot. Ja to nespēj, tad lūdzu – atrodi vietu, kur tev to ļauj.

    Notepadā troļļi nav vajadzīgi un noraidu VIL teoriju.

    Š o, tavu dubultkontu, bloķēju es – ja nu kādi jautājumi, nāksies vien pagaidīt to nedēļu, kas tev uzlikts.

    #240237
    Jaunzems
    Participant

    trolollo, jo**vaimammīt, administrācija paši sev rok bedri…

    #240238
    KristoZ
    Participant

    [spoil]Jāatzīst, ka mani arī pārsteidza d_l nobanošana; tūliņpēc tā vēl pārlasīju d_l un profesora35 postus – jāatzīst, kā jau rakstīju par to atbildīgajai personai, manuprāt d_l izturējās diezgan toleranti un, priekš viņa, pat ļoti pieklājīgi. 😛

    Lai vai kā, jāpieņem, ka no cilvēku subjektivitātes arī šeit neizbēgt… tomēr, kā reiz stāstīja viens tiesībzinību pasniedzējs – likums ir jāskata pēc būtības, nevis pēc burta.

    Ar to arī savu ieguldījumu offtopika veidošanā beidzu.[/spoil]

    Bet, ja par tēmu – kā tur būs – vai tās drunk_lizard augstsirdīgi novēlētās balsis tiks pārskaitītas TokRa`i, vai paliks, kā ir?

    #240239
    root
    Participant
    #240240
    izredzētais
    Participant

    vai man vienīgajam liekas ironiski ka vistiešākais mr. positivus kandidāts ir nobanots?

    nu neko, gaidām atgriešanos. 🙂

    #240241
    nevertell
    Participant

    Bet jūs kādu reizi esat tajā ķirzakas verbālajā diarejā tā riktīgi ieklausījušies ? Man jau tā šķiet, ka jā, ja jūs to tik ļoti ņemat pie sirds. Gandrīz katru reizi viņš starp savu verbālo diareju ir iebakstījis atbildi uz doto jautājumu/problēmu, ja ne saviem vārdiem, tad vismaz linku uz vikipēdiju. Un man sāk palikt bailes par cilvēku saprātu, ja jūs to visu nopietni uztverat, to verbālo diareju. Ja cilvēks to nav spējīgs izturēt, to, ko viņam nākas te lasīt, tad jau pats vēl nav izaudzis, lai vispār galva morāli stieptos pāri galdam, lai varētu spīdīgo ekrānu redzēt. Cilvēki gan pārsvarā izlasa nevis vajadzīgo atbildi, bet gan sāk lekties, domājot, ka var uzlēkt augstāk par dabas olimpisko čempionu augstlēkšanā- dzērušu ķirzaku. Es odmāju, tādiem cilvēkiem ir svarīgāk turpināt iztukšot taisno zarnu ar muti/pirkstiem pa klavieri, nekā atrisināt savu problēmu. Un tad protams sākas vislasāmākās lasāmvielas produkcija. Vienīgais lietderīgais veids, ko var iesākt ar d_l caureju, ir izmantot to kā motivāciju mācīties un darīt, truli kakāt pretī nav jēgas. Domāju, ka visi tie, kas padodas d_l provokācijām, ir pelnījuši banu.

    Protams, bieži vien viņš iespringst neauglīgās diskusijās par to, kurš sūkā vairāk (ff/opera,ob1-cilvēks/mudaks utml.), bet bieži vien tieši tās diskusijas man sagādā vislielāko prieku no noutpeda. Bet parasti tas ir tikai d_l viedoklsi, ko viņš aizstāvēs par katru savu sauso zvīņu. Vai ta plopesols ar ir nobanots ? Ob1 ? Provokators protams ir pie vainas, bet daudz labāki jau ar nav tie provocētie.

    Viena lieta, kas man ļoti riebjas, ir tīra buļumēslu izplatīšana internetā. T.i. kad kāds stāsta, ka piemēram vienīgais veids, kā noformatēt disku ir ar WinXP install disku, un tad kaislīgi cīnās līdz pēdējai minūtei bez bana. Tas takš sapiš prātu kādam, kas tiešām par to neko nezin un ir uzgājis to topiku. Bet d_l ar tādiem ātri vien tiek galā. Parasti. Un tur tā verbālā diareja ir vajadzīga.

    Mjā, es laikam dibenā lienu, bet tie ir mani divi santīmi.

    #240242
    elvisburdajs
    Participant

    nevertell +1

    Š is jau ir vismaz 10000000 viedoklis par viņu.. Varbūt dzertuve.lv titullapā pievienot tēmu ”par un ap drunk_lizard” ? 😀

    #240243
    shady
    Participant

    nevertell (un viesiem +1) – es saprotu tavu teikto, tev ir savs viedoklis un sava taisnība, bet atļaušos paturpināt diskusiju, ja jau tā ir sākusies.

    Sāksim ar portāla/foruma jēgu, kam tas vajadzīgs? Latviski (par jebkuru tēmu) ir sastopama maza informatīvā bāze. Tāpēc ir cilvēki, kuri cenšas veidot rakstus, lai cilvēkam, kam nav tik labas vai nav vispār svešvalodas zināšanas, varētu atrast sev ko noderīgu. Tā tad auditorija ir tā, kura neapmeklē vai maz lasa ārzemju saitus.

    Forums – vieta kur apspriesties par dažādām neskaidrībām un rast risinājumu savai problēmai. Lielākā daļa lietotāju nespēj atrast paši risinājumu, jo nav tik advancēti, tādēļ ir pilnīgi loģiski, ka sastopamas “gudrākiem” pavisam elementāras lietas. Vai tādēļ ir jāpazemo šie cilvēki, kuri meklē palīdzību? Ne jau priekš gudrajiem prātiem tiek izveidots forums, bet gan tieši prieks tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Pārējie brīvprātīgi izvēlas palīdzēt. Kādēļ parastam lietotājam ir jāuzklausa samazgas uz galvas? Pat, ja nezinošs lietotājs cenšas palīdzēt kādam (nu viņš kļūdās), un tad? Tādēļ jāpazemo?

    Cilvēkam var atbildēt kulturāli, censties paskaidrot, ja tomēr ne tev, ne pārējiem tas nesanāk, tad ieteikt griezties pēc palīdzības klātienē.

    Vai tomēr tev šķiet labāk šādi: “Tu esi pēdējais lamers, mudaks! Tu tak neko nerubi, aizej *****. Un pa vidam pasviest kādu derīgi atbildi”

    Tas ir normāli? Man šķiet, ka ne…

    Es saprotu, ka konkrētais indivīds sevi pozicionē visās vietās kā dzēlīgu ķirzaku un nekautrējas veltīt apvanojumus visiem, kurus uzskata par dumjākiem, bet man pret tādu cilvēku cieņas nav. Iespējams, ka reālajā dzīvē viņš ir kautrīgas dabas vīrelis un māk pateikt gan paldies, gan lūdzu, bet šeit apliecina savus (kompleksus?) – nezinu, man tas īstenība arī neinteresē.

    Mēs (adminisrācija) esam izvēlējušies redzēt savu projektu kā normālu vietu, kur nevalda katrā tēmā rupeklības un delfu komentāri, kurus neviens nelasa un nerediģē. Paši lietotāji nesen arī lūdza pievērsties šai problēmai, tas tika uzklausīts. Līdz šim viss tika laists savā vaļā, bet sāka aiziet pa traku – tā tas vairs nebūs.

    Un, ja tu apmeklē kādu vietu un šeit uzturies, tad tev ir jāpieņem šīs vietas noteikumi. Ja to nespēj vai negrib izdarīt, tad nāksies šo vietu atstāt.

    DL nav izņēmums un nekad nebūs. šeit netiks izveidota “troļļu” klase, kuriem kaut kādiem izredzētajiem tiks dota atļauja lamāt visus lietotājus – nu nebūs tā.

    Paši bļaustaties, ka ārzemju forumi ir kvalitatīvāki, ka tur ir normāla sabiedrība, bet tā vietā ņemat un balsojat (+1) par to pašu slikto vidi, jo nevēlaties laikam neko mainīt.

    Es diemžēl vēlos, arī pārējā administrācija un to palīgi – ceru uz modu modro aci arī turpmāk:)

    #240244
    Jaunzems
    Participant

    nez, pie manis gan ienākusi info, ka forums ir radies kā speciālistu tuss, apspriedes vieta, un “kāpēc dators nedarbojas” tipa jautājumus risina pajauta.lv vai yahoo answers

    #240245
    Element
    Participant

    Labi teikts Shady!

    #240246
    shady
    Participant

    Jaunzems – šeit nav specifiski slēgta grupa, kur apspriesties drīkst tikai par Einšteina teorijām, jauniem algoritmiem un visuma teorijām. Cilvēki palīdz brīvprātīgi, ja to nevēlās, tad lai nedara – neviens jau nespiež, bet nevis pataisīt visu pa teātri.

    Varbūt uzstādu augstas prasības, bet skatos, ka nekur Latvijā ar to necīnās, tas šķiet nožēlojami, ka mēs paši graujam savu kultūru un nevienu neuztrauc latviešu darbi, grāmatas un informatīvā i-bāze.

    Tev ir savs projekts (kā redzu tavā parakstā) – CTRL.lv, tad droši uzaicini DL un visus pārējos, ievieto saukli: “Nāc pie mums, ja būsi sliktāks – tiksi nolamāts!” un no tiesas vēlu veiksmi!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Tēma ‘Mr./Mrs. Positivus’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā