Mūzikas atskaņotājs[aptauja]

Sākumlapa Forumi Software Windows Mūzikas atskaņotājs[aptauja]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161418
    LooNeY
    Participant

    Ienāca interesanta doma, uztaisīt Svētdienas aptauju – kādu mūzikas pleyeri cilvēki savos datoros lieto? Un vai vispār vēl fizisku aplikāciju ‘pleyeri’ lieto vai esi pārgājis uz WEB servisu vietnēm?

    Nobalso un ieraksti kapēc tieši to lieto.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2834_tituls_2.jpg[/img]

    #320836
    Sacred
    Participant

    Es izmantoju AIMP, kas ir laba Winamp alternatīva jau vairākus gadus – kopš Winamp tika sačakarēts.

    #320837
    ExDec
    Participant

    VLC gadījumos, kad nav pieejams internets (t.i., ballītēs ārpus pilsētas). Visādi citādi Youtube. Ja pie laptopa, tad Chrome ar Streamus pluginu, kur samestas visas manas Youtube mūzikas playlistes.

    #320838
    Anonīms
    Neaktīvs

    Clementine

    #320839
    jurgenz
    Participant

    Ja klausos radio uz pc, tad VLC, uz telefona TuneIn.

    Pārējam – spotify.

    #320840
    m_janis
    Participant

    Ir tikai viens tiešām kvalitatīvs audio atskaņotājs – Foobar2000, tāpat kā video – MPC-HC. Par Youtube, interneta radio vai spotify veidīgajiem – kad tur parādīsies ja ne vaw, tad vismaz flac, appe vai vw audio – tad arī runāsim, pagaidām 99% tur pieejamais ir mēsls.

    #320841
    Nelabojams
    Participant

    Fubārs ērti lietojams, kvalitatīvs, atskaņo visu.

    Straumēšanas servisus nelietoju, jo nestabils nets + mp3 parasti kompresēti līdz nejēgai, kaut cik klausāmais 320 kbps reti kad ir… kaut gan priekš bumsi-bumsi-bla-bla-bla ar 128 arī pietiek…

    #320842
    samurajs
    Participant

    Lietoju kādus 10 gadus vecu Winamp Lite – nav nekādas vainas. Tas vēl nav sačakarēts.

    #320843
    Crow
    Participant

    Windows Media Player. Atskaņo visus man nepieciešamos formātus, labi integrējas kopskatā, ar salīdzinoši augstu KISS rādītāju.

    Š ad un tad Adobe Audition, jo atsevišķus instrumentālos skaņdarbus ir interesanti padzīt par vienu vai dažiem pustoņiem zemāk vai augstāk (reti). Vai vēl labāk – nost no pustoņu skalas. Fscks with your mind, it does.

    Attiecībā uz straumēšanas servisiem atzīstu satura pieejamību, bet nicinu dēļ straumēšanas kā resursu šķērdēšanas. Jumstrubai man ir download addons, no citiem veiksmīgi izvairos. Otrs – jā, nav lososi, tātad nepieļaujams regress no CD-DA.

    Uz gramstāmā – Poweramp.

    #320844
    ribons
    Participant

    MPC-HC.Man pietiek gan priekš audio,gan priekš video.Kādreiz,sen atpakaļ,kad muzonu klausījos pārsvarā datorā,izmantoju Foobar 2000.

    #320845
    shady
    Participant

    No diska praktiski mūziku neklausos vispār…Varbūt kādu reizi gadā palaižu ko…

    Ikdienā pilnīgi pietiek ar WEB servisiem. Visvairāk mūziku klausos telefonā, kad pārvietojos un tur izmantoju n7player (šo tāpēc, ka vajadzēja atskaņot flac. Nebija man laika meklēt ko – pašķirtstīju topus par advanced player uz android un šis iekrita acīs. Esmu arī apmierināts ar izvēli).

    #320846
    Stormbird
    Participant

    Vo, es jau domāju ka vienīgais tādu vecu softu izmantoju 😀

    #320847
    russo
    Participant

    Reāli, kad Youtube vēl bija kaut kas svešs 98% letiņiem, sāku tur klausīties mūziku. Bija drausmīga kvalitāte, bet, ērtība bija lielāka.

    Pirms tam bija vairāk kā 100 Gb albumu kolekcijas, kas tika rūpīgi klasificētas Winampā. Pārsvarā flaki.

    Pēc tam ar vairāku reižu backupošanu u.c. izdarībām izdzēsu visu kolekciju. Kopš tā laika tikai Youtube.

    Darbā, mājās, telefonā un tagad arī mašīnā.

    Un uzskatu, ka TV un FM kā tādi savu pastāvēšanu izbeigs dažu desmitu gadu laikā, tikai dēļ tā, ka nespēj nodrošināt individuālu skaņu celiņu katram klausītājam. Ar tiem dažiem desmitu FM frekvenču ir stipri par maz, lai kvalitatīvi ikdienā mani nodrošinātu ar muzikālo pavadījumu. 🙂

    #320848
    root
    Participant

    Jau N gadus esmu legalizējies un ne muziku, ne filmas uz PC neturu. Visa mūzika atrodas Spotify, dažkārt Soundcloud, Google Play Music un Youtube ja kaut kas nav atrodams vienā no. Filmas un seriāli – dažādos online kino kur 720p/1080p ripi netrūkst, lai gan gaidu kad Netflix būs beidzot pieejams un varēs izlīst no gray area arī šajā jomā.

    #320849
    migors
    Participant

    Pamatā deezer.com. Mūzkas kolekcija uz pc ir liela bet kaut kā apnika 🙂

    #320850
    Kualds
    Participant

    Winamp is love, Winamp is life.

    #320851
    romajo
    Participant

    WMP mūzikai un VLC kino plus Ace player torrentstream’am. Pēdējais labi noder lai nebūtu jāvelk un jāglabā audio/video kompī, var skatīt onlainā labā kvalitātē, tik regulāri jāiztīra cach mape lai nepiedzītu hdd.

    #320852
    Standarts
    Participant

    Vecais labais iTunes, tagad sajūgts kopā ar Apple Music.

    Par family subscription (5 cilvēki), kas iet pa 10,99€ mēnesī nevaru sūdzēties. Ir pieejami visi albumi, kurus var normāli lejupielādēt un klausīties kā parastus albumus, kuri ir sapumpēti iekš iTunes.

    Agrāk bakstījos ar katru albumu – lejupielādēju, sakārtoju (nosaukumi, metadati, albumu coveri etc). Tā kā tie laiki ir aiz kalniem, tad izvēlos Apple servisu, kur viss vienmēr ir pa rokai un nav lieki jāčakarējas. Pietam visi albumi @ 320Kbps.

    #320853
    shadow118
    Participant

    Kādreiz lietoju Windows Media Player, tad pārgāju uz Foobar2000 (jaunākajos windows nemas WMP nav), bet vairāk gan mūziku klausos uz telefona

    #320854
    Athlons
    Participant

    aimp3, kopš apollo un vu player nevar normāli palaist uz jaunajiem win…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā