Nedaudz par DD-WRT, vai nevajadzētu atsevišķu atbilstošu foruma sadaļu?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Nedaudz par DD-WRT, vai nevajadzētu atsevišķu atbilstošu foruma sadaļu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157248
    Andron MacBeton
    Participant

    Bija vajadzība pafiltrēt attālinātas filiāles tīklu. Protams BEZ kautkādiem simtiem LVL ieguldijumu. Tātad vajadzēja risinājumu, nevis pajolu Cisco/Juniper vai vel sazin ko. Tika dots D-Links, 615b vai c, jau nopirkts. Virsū DD-WRT. Lai neriskētu un neliktu pa virsu OpenWRT un nenobrikotu – rakām DD-WRT virzienā. Rezultātā

    https://kuce.lv/skripc.sh tiek palaists startupā, un tālāk jūzerus laiž caur galvenā ofisa squidu, kurš jau ir nokonfigurēts filtrēt visādus ss.lv un draugiem.lv

    Skriptā paskatamies, tiek novilkts tinyproxy, uzinstalēts ramā un piešķilts ar turpat nokačātu configu. Done!

    Bik bij čakaris ar sintaksi un paisam nedaudz ar tinyproxy pareizās versijas sameklēšanu, bet bija vērts pam(ā/o)cīties.

    Ja kādam noder – laipni lūgtum, kopējiet un lietojiet, 1 tērvetes alus pēc sircapziņas…

    #290843
    samurajs
    Participant

    DD-WRT varbūt nē, bet sadaļa “Tīkla aparatūra” mums derētu, jo pietiekami daudz tēmu savairojies.

    Tik jautājums – kā Foxi izkustināt no 2012./2013. rudens/ziemas miega, lai viņš to izdarītu?

    #290844
    Andron MacBeton
    Participant

    Vajag sadaļu par Routeriem vienkārši. Ar sticky pamācību pēc kā izvēlēties un pirkt routeri.

    Pēc tam ja vajadzēs – sadalīs sīkāk.

    Kā arī par neta programmām… kurā sadaļā likt kautkādu jautājumu par kaukādu FTP klientu?

    #290845
    nevertell
    Participant

    Beton, par naudu, ko tu atdod nodokļos, es tagad, neko nemaksājot, mācos par tīkliem ar Cisco Academy kursu 😛

    Kādas ir iespējas ietaisīt ejošu vīpīenu uz asus er-tē-11n sūdrūtera ?

    #290846
    Andron MacBeton
    Participant

    A tu lepojies ka esi parazīts?

    Pēc kursiem arī ieteiksi visiem pirkt sūda Cisco?

    VPNs tiks pārbaudīts tikko pamodīšos ne-pohains un ar iedvesmu. PPTP “iezvans” strādā jau sen, tas ir pārbaudīts pirms gadiem jau. ar DD-wrt mēģināju sajūgt kopā 1 LANus, gan ar 23 gan 24v1, nesanāca. Baigi tālāk nepētiju.

    Bet klau, tu taču negribēji pateikt ka Cisco ir vienīgais ar ko uztaisīt VPN, ne? Jo tas principā kandidētu uz gada klauna balvu.

    #290847
    nevertell
    Participant

    Tu ko, es zinu, ka esmu stulbs, bet ne tik stulbs.

    Jautājums par to, kāda ir vispārīgā rīcība, lai mājrūteris ļautu man no dajebkurienes pieslēgties mājas tīklam. Protams, lietderība nekāda, jo DSL ir mēsls.

    Mums jau vēl nemāca/nestāsta, ka jāpērk tik cisco. Tagad tik māca pamatlietas.

    #290848
    Andron MacBeton
    Participant

    3389 portu ieforwardēt uz 1 wrkstn kuru neslēdz ārā var pat Surecom routeris.

    Bet nu ar PPTP ielogoties LANā var gandrīz jebkuram DD-WRT/OpenWRT uzturošam routerim. Nu ne jebkuram, bet nu 4Mb flash un vairāk.

    #290849
    Aldis
    Participant

    Ciskām pie security un vpn to var atvērt vai aizvērt, ja balstīsi visu by default portiem…

    #290850
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko atvērt, ko aizvērt? Par ko tu tur vāvuļo? Ak pareiz, piekdien…

    #290851
    nevertell
    Participant

    Nu paldies, to ar gribēju zināt, vismaz raksturlielumus varēšu skatīt.

    #290852
    Andron MacBeton
    Participant

    Š…em kaukādu kautvai 740. TPlink, atkarībā no interneta ātruma, un mauc virsū DD-wrt.

    Bet nu labāk pagaidi kad es notestēšu pēdējās versijas, lai zinātu ka 100% strādā un ne1 nau kautko sajājis versiju mijā.

    #290853
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bet tu pats saproti, ka vēlamajā sadaļā nāksies sēdēt teju vienam pašam ?

    Jo maz ticam, ka kādam ievajadzēsies dabūt no Tevis kādu informāciju, ņemot vērā tavu “komunikācijas prasmi”.

    Nenoliedzami esi zinošs un cilvēks, tā sacīt, ar viedokli, bet dialogs un komunikācija (kas pamatā ir forumu pamatuzdevums) nav tava stiprā puse. 😉

    P.S.dd-wrt uz lētā gala kastēm (linksysi, tplinki) >50 useriem liecas nost un nepilda funkcijas.

    #290854
    faq
    Participant

    Bļa, jebkurš layer3 sūda switch bez apdolbītām mozgjebļām. PSC. Alus paliek man.

    Kas jūs par darbu nesaņemat neko ka ar šitādām hrenoteņām noņematies?

    #290855
    valters.vasilis
    Participant

    Betons ir audzis. Ar katru dienu iespējas tikt nobanotam nedaudz, bet samazinās.

    #290856
    Andron MacBeton
    Participant

    Tātad ja es neprotu sarunāties ar debīliem dauņiem viņu dauņu valodā tad problēma ir manī?

    Quote:

    P.S.dd-wrt uz lētā gala kastēm (linksysi, tplinki) >50 useriem liecas nost un nepilda funkcijas.

    Nu šitas liecina pa visu dauņu savienības, ektra daunisma topa virsotnes sasniegšanu. Pretendē uz extra-gold-daunis statusu? Vai arī vienkārši esi ar sūdainu dildo caur ausīm izdrāzts?

    #290857
    piwchix
    Participant

    Tev tiešām jāizrāda absolūts idiotisms katrā postā, vai tā tāda mazohistiska vēlme pēc vietas un prāta spēju lokācijas noteikšanas?

    #290858
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jē, rait! Un Tev arī visu to labāko.

    #290859
    faq
    Participant

    Tikko uzmetu aci Jūsu profilam. 30% komentāri ir ad hominem tipa, no visiem ~200 tikai vienā esi izrādījis iniacitīvu palīdzēt topika autoram. Pārējie ir kautkāda muļķīga burbuļu pūšana.

    Un nezkādēļ pārējie biedri ignorēja šo manu augstāk pālī rakstīto komentāru. Tādēļ droši vien, ka acīmredzams ir, ka tas ir rakstīts konkrētā nokautā. Tikai piwchiks nevarēja novaldīties lai neispamotu kautko savā stilā. Tākā, mutīti ciet un būdā.

    #290860
    Tretjakoff
    Participant

    es balsoju PAR dd-wrt sadalju. tomer diezgan plaša tēma. butu domubiedri, varetu gan sticky veidot gan vienkarshi komuniceet.

    pats cenšos dir-615 parverst par Wireless AP kursh pieslegts ruterim, 2 nozioletiem wifi tikliem, vienu ar paroli, vienu bez, viens njem IP adreses no rutera, otrs virtual network njem adreses no ta pasha dir-615 dhcp.

    heh, kads ir ko lidzigu buvejis, pagaidam man tas pasakums diezgan gljukains paliek, 645 karas aukshaa utt.

    #290861
    Andron MacBeton
    Participant

    Varbūt sāc ar vajadzību uzrakstīšanu? Un tad es izdomāšu kā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā