Nedaudz par ipod Touch

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Nedaudz par ipod Touch

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153182
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Te palasīju vecos foruma rakstus par ipod Touch un pamanīju,ka Aldis ir lietas kurā par tiem 🙂

    Saslēdzu ipod Touch 8GB ar kenwood DNX 8220bt viss ok youtube video rāda pa tiešo un t.t.

    Tad jautājums tāds,Aldim un visiem pārējiem zinošiem .

    1.Vai Es bez jailbreaka varu uzmočāt šo app (Landscape TV Out) jo kad jailbreako ,tad tas ipod Touch saslēdzot kopā ar kenwooda nenormāli sāk gļučīt un lēns paliek,kad oriģinālais firmware tad ir ok .

    Vēlos saslēgt, kā šim

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=INz_aHP_BXE[/youtube]

    2.Vai ir kkāda app priekš ipod Touch,kas wi-fi tīklu automātiski meklē un piekonektē?

    Viss notiek caur šo kabeli Links

    #259216
    prusaks
    Participant

    Nekad neesmu varējis saprast kam šitie mēlsi ir domāti. Pārmērīgā cenā mp4 playeris vai sūdīgas ietilpības cietais? Tam mēslam pat zvanīšanas funkcijas nav, kas tas ir? Pateiksi ka tu HD video skaties uz 3,5 collu ekrāna? Tas vispār arī atkrīt, jo tu centies viņu visiem citiem lielākiem ekrāniem piespraust, tātad mazas ietilpības ārējais cietais? Par to cenu paņem lētāko netbook un atkrīt visas tavas problēmas. Tad ko īsti esi nopircis un ar kādu domu pirki?

    P.S. Neuztver kā uzbraucienu, bet māģinu saprast kāpēc šī iFigņa ir tik populāra no lietotāja puses. No pārdevēja puses viss ir skaidrs jau sen.

    #259217
    deivs001
    Participant

    Iemesls ir diezgan tuvs tam, kādēļ pērk, piemēram, PSP.

    #259218
    Kefīrs
    Participant

    Par tēmu:

    1. Diemžēl bez Jailbreakošanas nevarēs to visu paveikt. Attiecīgā programma ir pieejama tikai caur Cydia. Cydia = Jailbreak

    2.

    [img]https://www.bildites.lv/images/xgfcfk54676tdbp83qbn.png[/img]

    Redzi ”Ask to join networks”. To liec off un automātiski konektēsies pie tīkliem.


    @prusaks

    Atvaino, bet gudri di**t nav malku cirst. :lala:

    Pašam tāds ir, ļoti laba ierīce. Plānoju pāriet uz jaunāko modeli jau drīz.

    Teiksim tā. iPods man ikdiena ļoti noder. Mūzikai, kad ir garlaicīgi, spēles, dažādas aplikācijas, video, internets. + vēl daudzas lietas. :seeker:

    Un es teiktu, ka pareizi darbojoties pat iOS pārsit visus androīdus un windŠzes. :p (lūdzu nasākt te flame war. tikai mans personīgs viedoklis.)

    Un jā, varbūt cena ir mazliet pārspīlēta. Bet tomēr Apple vienmēr ir paticis ar savu stilu. 🙂

    Tas tikai tā – atkal mans viedoklis. 🙂

    #259219
    Stat1CX
    Participant

    Un kādēļ pērk PSP? Tas ir vissliktākais no visiem hand held game consolēm, nintendo DS šo drazu saliek vienos vārtos. Tā pa nesaprotu to iphone joku, draugam tāds ir, šis starā. Es paņemu viņu rokās, paspaidu un neiebraucu – kādēļ visi par viņu ir tādā sajūsmā, man viņš neizraisa pilnīgi nekādas emocījas.

    #259220
    Stat1CX
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Pašam tāds ir, ļoti laba ierīce. Plānoju pāriet uz jaunāko modeli jau drīz.


    Apsveicu, jūs esat kļūvis par ”Ä€bolZombīju”

    #259221
    daGrevis
    Participant

    Jau zināmos tīklus iPoad automātiski savienos. =]

    Es par Android’u, tomēr.

    #259222
    Kefīrs
    Participant

    Katram sava gaume, savas idejas par to kas ir unikāls un kičīgs. 😀

    Stat1CX wrote:

    Kefīrs wrote:

    Pašam tāds ir, ļoti laba ierīce. Plānoju pāriet uz jaunāko modeli jau drīz.


    Apsveicu, jūs esat kļūvis par ”Ä€bolZombīju”


    Visticamāk, jā. Bet nesaskatu tur neko sliktu. Neskrienu pakaļ katram jauam aiDevaisam, bet iPods tomēr man ļoti noder. 🙂

    #259223
    buipisLV
    Participant

    Un iPod Classic 160GB ir labs? Plānoju pirkt kaut kad.

    #259224
    Kefīrs
    Participant

    buipis wrote:

    Un iPod Classic 160GB ir labs? Plānoju pirkt kaut kad.


    Klasika ir klasika. Neko daudz par to nezinu. Slikts jau nekas nav + daudz vietas. Pameklē apskatus un cilvēku viedokļus.

    #259225
    buipisLV
    Participant

    Bet no otras puses gribu touch`u dēļ programmām, spēlītēm, lielā ekrāna + visām funkcijām kas ir iPhone tikai bez zvanīšanas. GPS tak ir toucham, ja? Kā geokašerim tas man ir svarīgi.

    #259226
    nevertell
    Participant

    Es savu “klasiku” ilgāk turēju stervisā, nekā kabatā.

    Bet es jau ar tāds dīvains, nesen ps3 nobeidzu.

    /tieši tad, kad beidzot ir iznācis GT5/

    #259227
    Kefīrs
    Participant

    buipis wrote:

    Bet no otras puses gribu touch`u dēļ programmām, spēlītēm, lielā ekrāna + visām funkcijām kas ir iPhone tikai bez zvanīšanas. GPS tak ir toucham, ja? Kā geokašerim tas man ir svarīgi.

    Nop. GPS diemžēl nav. Ne vacajiem, ne jaunajiem modeļiem. Derētu man arī kā brīvā laika geokešerim. 😀

    #259228
    nevertell
    Participant

    Man aipouna gps geokešā ne ekskrementa nav palīdzējis. Bet mošk 4ais founs būtu labāks, ar savu kompasu.

    #259229
    deivs001
    Participant

    Stat1CX, neesmu turējis Nintendo, bet PSP pērak dēļ reklāmas un to iespējam, lielākām vai mazākām. Cietiem tas padara krānu garāku, kas indivīdam liekas patīkami, bet citi PSP ir izvēlējušies, jo ir iespēja spēlēties ar to arī veidojot programmas šamam. Kaut kad biju atradis pāris resursu par homebrew lietām, bet tas bija sen un nav vairs taisnība.

    Lai gan man pašam arī Touch iekrita kabatā, kad biju laimes zemē, nevaru teikt, ka man tas ir nepieciešams pilnvērtīgai dzīvei. Mani bikstīja mazais velniņš, kas nekad nebija Apple produkta īpašnieks un arī multituchs likās kaut kas kruts un neaptverams. Tā bija sava veida pilngadības dāvana sev.

    Tagad jau vairāk kā mēnesi esmu ‘tīrs’ 😀

    #259230
    prusaks
    Participant

    @ Kefīrs

    Teiksim tā. iPods man ikdiena ļoti noder. Mūzikai, kad ir garlaicīgi, spēles, dažādas aplikācijas, video, internets. + vēl daudzas lietas.

    Nja, pēc apraksta izklausās pēc parasta 21 gadsimta skārienjūtīgā telefona. Tabletes izmēra iPadu dzīvē dažs pazīstams lieto, bet cik zinu tikai spēlēm un netam. Ja šiem “agregātiem”(labs vārds priekš šādām ierīcēm) būtu jaudīgākas iekšas, tad vēl varētu saprast, piespraud visu pārējo ko vajag klāt.

    Nu kaut ko tādu kā Motorola Atrix 4G:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TL9dUfHoM-8[/youtube]

    #259231
    msh
    Participant

    deivs001 wrote:

    Iemesls ir diezgan tuvs tam, kādēļ pērk, piemēram, PSP.


    Pričom te PSP?! Tu vispār zini kas tas tāds ir, ja vari salīdzināt PSP ar ipod touch?

    Stat1CX wrote:

    Un kādēļ pērk PSP? Tas ir vissliktākais no visiem hand held game consolēm, nintendo DS šo drazu saliek vienos vārtos. Tā pa nesaprotu to iphone joku, draugam tāds ir, šis starā. Es paņemu viņu rokās, paspaidu un neiebraucu – kādēļ visi par viņu ir tādā sajūsmā, man viņš neizraisa pilnīgi nekādas emocījas.


    Tikai nevajag. Vienīgais, kur tas draņķis DS spēj salikt PSP, ir cena. Tieši tāpēc, lai arī tehniski sūds uz puļķīša, viņš ir tik ļoti populārs – primitīvas, aizraujošas spēles, vārgi, aizvēsturiski dzelži, un no tiem izrietoša zema cena. Kad pirms bik vairāk kā pusgada domāju par kaut kā nopirkšanu, papētīju, kas un kā, un kad ieraudzīju, cik vārgs ir DS, salīdzinot ar PSP, vairs nebija divu domu, ko ņemt. Galu galā PSP ir tik stiprs kā PS2, kamēr DS ir kaut kas priekš 21. gadsimta neiedomājami vārgs, un nedaudz stiprāko DSi šie izlaida tikai tāpēc, ka sonis pēc PSP 2k izlaišanas draudēja šiem ielikt kloķi pārdošanas apjomos 😀

    #259232
    nevertell
    Participant

    Pag, pag, pag, cik tam DS bija kilobaiti ram’a ?

    #259233
    msh
    Participant

    Viens 67 mhz procis, viens 33 mhz procis un 4 megi rāmja parastajiem DS/viens 133 mhz procis, viens 33 mhz procis un 16 megi rāmja DSi. Nezinu ko Stat1CX sapīpējās, ka šim tāds vārgulis izliek PSP ar tā 333 mhz pročiem [man liekas ka media engine arī kā procis skaitās 🙂 ] un 32/64 megi rāmja.

    #259234
    Stat1CX
    Participant

    Un jēga no tā ka tam psp ir labi dzelži, ja uz viņa nav nekas ko spēlēt 😀 uz DS ir tik daudz labu un aizraujšu spēļu uz PSP tādas var saskaitīt uz rokas pirsktiem Ne jau dzelžos slēpjās tas spēks, jega no dzelžiem ja nav ko spēlēt. Te jau sāk izklausīties pēc 13 gadīgiem pokēm, kam grafika ir pats galvenais un viss pārējais pie vienas vietas, ne jau grafika veido spēli un to padara par labu, bet gan game play. Un vispār jau doto konsuļu pārdošanas rādītāji visu apstiprina, PSP i tuvu nestāv DS pārdošanas rāditājiem, ne pašu aparātu nedz arī spēļu ziņā. PSP pārdošanas rādītāji patstāvīgi krītas, turkāt DS aug, diez kādēļ tā. Par spēlēm vispār nerunāsim, uz PSP gadā iznāk kāda viena vai 2 spēles, kuru dēļ to krāmu ir vērts izvilkt no pagultes un no viņa nokratīt biezo putekļu kārtu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā