Nedaudz par ipod Touch

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Nedaudz par ipod Touch

Tiek skatīti 1 ieraksti – 21 līdz 21 (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259235
    msh
    Participant

    Tāpēc ka 13 gadīgiem pokēm pietiek ar diviem ekrēniem, ko darbina vārgi dzelži, jo viņus interesē tikai spēlītes. Man tikmēr, sevišķi tolaik, kad man vēl te nebija dators, mans PSP pildīja tādas funkcijas, kādas daudziem pilda krapfõni. Viņam galu galā vienīgi pietrūkst 3G GSM modulis pilnam komplektam 😀 Un ja runā pa spēlēm – teorētiski no nintendo konsolēm šis nespēj emulēt vienīgi SpēļuKubu un Wii, praktiski DS emulācija nekam neder, tikai ķeksītim, bet ļauj pabrīnīties par cilvēkiem, kuri pirka GB/GBC/GBA – paspēlējot tās spēles, liekas diezgan vājas. Sevišķi tās, kuru citu platformu versijas ir normālas. No segas platformu klāsta vienīgi Dreamcast nevar emulēt [diezgan saprotamu iemeslu dēļ], un bonusā mums vel ir septiņi tūkstoši cik tur PS1 spēļu. Tev nepietiek? Ko tikmēr var ar DS izdarīt? Ar oriģinālo vēl var GBA paspēlēt, priekš GB/GBC emulācijas nez vai šim spēka pietiek. DSi gan noteikti tam spēka pietiek, zato GBA opcija izpaliek.

    P.N. Pagājušā gada beigās iznākušas pāris labas lietas priekš PSP, kas diezgan kardināli izmaina situāciju tiem, kas negrib tikai spēles spēlēt – iznāca ne tikai 6.20/6.31/6.35 HEN, bet, par cik urķi atkoda PS3/PSP parakstu sistēmu, nu jau tiek izlaistas parakstīšanas programmas priekš PSP [gan uz PC, gan uz paša PSP, kura piedevām pati ir parakstīta 😀 ], kā rezultātā jau ir iespējams palaist kreisās progas uz standarta PSP 🙂 Vienu vārdu sakot, PSP ir potenciāls, DS/DSi tā nav. Tagad gan nintendo taisās izlaist 3DS, bet sonis gada beigās izlaidīs PSP2.

Tiek skatīti 1 ieraksti – 21 līdz 21 (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā