neliels statistikas scenārijs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201955
    Advill
    Participant

    Bans, šmans. Kas tad man, ziņas tā pat varēs palasīties 🙂 Par cik te redzu profesionālu administrātoru, gan jau savā profesionālismā uz IP neliks 🙂

    #201956
    WerNeo
    Participant

    Morpheus. Ja pirms gada vēl es ticēju, ka no tevis var sanākt lāga zellis. Tagad ir skaidrs, ka savu vecumu tu neesi vēl sasniedzis attīstībā. 🙂 Veiksmi Tev arī! Bet ja vēlies vēl “staipīties” un “gorīties”… Esmu gatavs “bītlam”.. es pret tevi.. C++ vai citu valodu (tava izvēle) risinajumos.. Kam būs labāks kods. Cilvēki iedod uzdevumu un mēs ar tevi 2-3 h laikā rodam risainājumus. 🙂 Un rezultātus.. notepadā!

    Paralēli, varam arī par sievietēm parunāt. Kam jau ir, un kam vēl tikai kulaks (piedod, ka nolaižos līdz tavam līmenim). 🙂

    #201957
    Advill
    Participant

    WerNeo wrote:

    Puika joprojām nespēj pārdzīvot. 😀 Redzat ko jūs sadarījāt? Nu nekas, tagad čalim ir atbalsts, “otrs es” 🙂


    Tu vēl te? Man bija tev viens darbiņš, negribi iztūlkot man vienu exe failiņu? Ar ASCII editoru nesanāks, un jātūlko no japāņu valodas 🙂 Došu 10Ls avansā un vēl 20sant. kad pabeigsi 🙂

    Robi, mans otrs es, apgaismo mani, tu man speciāli iedevi uz pohām šo saiti atiet vai tik tā, spēlējies? 😀

    #201958
    WerNeo
    Participant

    Advill. exe fails jau ir iztulkots.. 🙂 Datoram saprotamā valodā! Tu esi otrais, ko uzaicinu uz “bītlu”! 😉

    P.S. Piemirsu pateikt, ka “bītlam” jānotiek dzīvajā, kur ir komisija, kas seko līdzi mūsu darbībām. 🙂

    #201959
    samurajs
    Participant

    Advill: ko tu uztraucies par 15-gadīgajiem? Gan jau izaugs un varbūt kaut ko iemācīsies pa šo laiku 😀

    Kašķa meklētāju % te nemaz nav tik liels (salīdzinot ar tevis nosauktajiem portāliem). Nu nepatīk mums banot nevienu, diemžēl paretam nākas…

    #201960
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo wrote:

    Morpheus. Ja pirms gada vēl es ticēju, ka no tevis var sanākt lāga zellis. Tagad ir skaidrs, ka savu vecumu tu neesi vēl sasniedzis attīstībā. 🙂 Veiksmi Tev arī! Bet ja vēlies vēl “staipīties” un “gorīties”… Esmu gatavs “bītlam”.. es pret tevi.. C++ vai citu valodu (tava izvēle) risinajumos.. Kam būs labāks kods. Cilvēki iedod uzdevumu un mēs ar tevi 2-3 h laikā rodam risainājumus. 🙂 Un rezultātus.. notepadā!

    Paralēli, varam arī par sievietēm parunāt. Kam jau ir, un kam vēl tikai kulaks (piedod, ka nolaižos līdz tavam līmenim). 🙂

    Davai ar mani PHP dodam šutrp uzdevumus 😀

    #201961
    Advill
    Participant

    WerNeo wrote:

    Advill. exe fails jau ir iztulkots.. 🙂 Datoram saprotamā valodā! Tu esi otrais, ko uzaicinu uz “bītlu”! 😉


    Jebkurā laikā, ja tu maksā par manis iztērēto laiku, standart taxes man ir 50Ls stundā 🙂 Ja gribi izcelties, uzkompilē kādu osi 😀 Saprotams ar logichal voice recognition interface, tur MTS atbalstu by default un vēl dažadus pribambasus pēc savas izvēles 🙂

    #201962
    WerNeo
    Participant

    notepad administrācija? Organizējam! 🙂 Sarunājam laikus, kad un kur!

    Par telpām, ja kas, Rīgā noorganizēsim! Protams, par piedalīšanos nemaksāim gan. 🙂

    #201963
    Anonīms
    Neaktīvs

    Droši 😀

    #201964
    Advill
    Participant

    samurajs wrote:

    Advill: ko tu uztraucies par 15-gadīgajiem? Gan jau izaugs un varbūt kaut ko iemācīsies pa šo laiku 😀

    Kašķa meklētāju % te nemaz nav tik liels (salīdzinot ar tevis nosauktajiem portāliem). Nu nepatīk mums banot nevienu, diemžēl paretam nākas…

    Protams, tikai man pamata iestatījumos ier ielikts ķeksītis “Pastāvēt par programmētāju jaunatni”. Pietiekami daudz redzēts, ka pēc šādu ģēniju komentāriem dažiem tiešām talantīgiem pratiem zūd vēlme uz jebkādu turpmāku darbību IT sfērā, un tikai tāpēc, ka daži puņķaini puiši, ar savu n-desmit gadu pieredzi muļķa dzīšanā iedomājas sevi par arkārtīgi attīstītiem pratiem. Par battle, jaskatās kad būs brīvs laiks, varbūt atlidošu aplūkot, kā werneo seja zaudējumā nobāl 🙂 Pietiekami labi zinu ko var Robis, ja tikai labi grib…

    #201965
    WerNeo
    Participant

    Ēm… tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika “māk”. Apnikušas jau viņa “gudrības”. Varam tikai PHP, bet man vēl nedaudz idejas.. Paplašinām uzdevumus. 🙂 Viss, ko notepad lietotāji vēlas lai parādām programmēšanas sfērā. 🙂 Bet ja nē, iztiksim ar pliku PHP(nu vismaz darbībā ar DB).

    #201966
    Advill
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ēm… tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika “māk”. Apnikušas jau viņa “gudrības”.

    Kas tas ir par teātri ko tu te tagad spēlē? 🙂 No tevis taču tāds pats programmētājs kā no viņa datortīklu inženiertehniskais darbinieks 🙂 Puika tevi pārspēj labi tālu gabalu uz priekšu, jo savam vecumam tu esi nepārspējami neattīstīts gan prātā gan garā 🙂 Ko tad tu sagaidi no padsmitgadīga puikas, kuram viss vēl priekšā? 🙂 Battle viņam, ko tu ar to domā pierādīt? Ka n-desmit gadīgs vecis ar bārdu līdz zemei spēj pievārēt tīni? IT pasaule ir ar tevi lepna, patiešām 🙂

    #201967
    WerNeo
    Participant

    Advill wrote:

    WerNeo wrote:

    Ēm… tas nozīmē, ka pats jau esi izstājies? Ok. Palieku es pret Morpheus! Es jau esmu gatavs nobālēt.. pietiekami jau ir balinājis jautrībā mani Morpheus. Tagad esmu gatavs parādīt, ko puika “māk”. Apnikušas jau viņa “gudrības”.

    Kas tas ir par teātri ko tu te tagad spēlē? 🙂 No tevis taču tāds pats programmētājs kā no viņa datortīklu inženiertehniskais darbinieks 🙂 Puika tevi pārspēj labi tālu gabalu uz priekšu, jo savam vecumam tu esi nepārspējami neattīstīts gan prātā gan garā 🙂 Ko tad tu sagaidi no padsmitgadīga puikas, kuram viss vēl priekšā? 🙂 Battle viņam, ko tu ar to domā pierādīt? Ka n-desmit gadīgs vecis ar bārdu līdz zemei spēj pievārēt tīni? IT pasaule ir ar tevi lepna, patiešām 🙂

    Ja nevari “pastiept”, tad klusē. 🙂 Morpheus piekrita! Tu sabijies! Bet vēl bļausties, cik kruts ir viņš! 🙂 Novedam lietu profesionāli līdz galam! Viņš saka, ka ir visgudrākais. Lai rāda! Telpu maksu izdevumi uz manis nevis uz Roberta vai uz viņa mammas!

    #201968
    Advill
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ja nevari “pastiept”, tad klusē. 🙂 Morpheus piekrita! Tu sabijies! Bet vēl bļausties, cik kruts ir viņš! 🙂 Novedam lietu profesionāli līdz galam! Viņš saka, ka ir visgudrākais. Lai rāda!

    Mans bērns, neviens normāls cilvēks uz tevi neietu pat daiļslidošanu skatīties 🙂 Es nesabijos, bet neuzskatu ka tu būtu tik vērts lai es spertos pāri pus pasaulei lai tev pierādītu, ka dažreiz tie kurus tu uzskati par muļķiem ir galvas tiesu gudrāki par tevi 🙂 Pietiekami esmu lasījis tavus garadarbus, daži no tiem ir tādas pērles, ka tiešām darētu pārtulkot un vietējiem par anekdoti pasniegt, bet ko nu par to, tu taču mums esi profesionālis. Palasot šos viens pret vienu tekstus šobrid ar mani, es pat teiktu, ka Robim nav jēgas ne uztraukties, ne tā pat kā man sperties kautkur un tērēt laiku ar vienu līdz galam nenobriedušu tēvaini 🙂 Ar to ka tu izaicināji tīni uz cīniņu tu vien parādi ka esi morali apdalīts sabiedrības pārstāvis, tas pats kas Krievija pieteiktu karu Montekarlo.

    #201969
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo wrote:

    Telpu maksu izdevumi uz manis nevis uz Roberta vai uz viņa mammas!

    ar vārdiem par mammām gan es tavā vietā nespēlētos, var sanākt ka sacensibu vieta nonaksi arstniecibas iestade :warn: :warn:

    #201970
    Advill
    Participant

    Sikais mieru, lasies labāk gulēt… Nav tev nevienam nekas jāpierāda 🙂 Pietiks ar to ka WerNeo onkulis parādīs pasaulei, ka viņa gaišība ir pārkrutuma iemiesojums 🙂

    #201971
    WerNeo
    Participant

    Ēmm… tad organizēt datorus? Notepad būs iespēja 100% sekot līdzi notikumiem. 🙂

    Ēē… mamma bērniņu atbalsta?

    #201972
    WerNeo
    Participant

    M, Azazul, Aoma un Samurajs tiek uzaicināti oficiāli par žūriju. 🙂 Arī Drunk_Lizard, bet alus par savu naudu 🙂

    #201973
    Advill
    Participant

    WerNeo wrote:

    Advill. Tad kāpēc komentēt par lietām, par kurām nezini? Tikai robertiņu aizstāvi?

    Krupi mazais, tu vēl pienu no pudeles zīdi, kad Aināronkuls strādāja pie sistēmu administrācijas 🙂 Roberta dalība šajās “sacensībās” atkrīt, izlemts, basta, ja gribi ar kādu sacensties, laipni lūgts Leonard Drive 348-5, New York, New York 10034, United States , ofiss pirmajā stāvā, došu tev jebkuru praktikantu pēc tavas izvēles un varēsi batlēties cik tik sirds vēlas 🙂

    #201974
    WerNeo
    Participant

    Es Tevi neapsaukāju

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘neliels statistikas scenārijs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā