Nero 7 – notepad.lv skatījumā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nero 7 – notepad.lv skatījumā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #165620
    Mr.Death
    Participant

    He he. Te nu fox atkal bûs Tava vaina ka nemâki lasît neko instalçjot un spied visur tik next next. Nero 7 un 8 ir ïoti labas versijas. Pats lietoju un man viss iet âtri, çrti un labi. Caur Nero Playeri skatos tikai DVD filmas jo tas priekð tâm ir vnk ideâls. Vaina protams ir konfigurâcijâ, bet tas bûtîbâ ir 3 sekunþu darbs to visu izdarît INSTALÂCIJAS BEIGÂS KUR TIEK PIEDÂVÂTS ATÍEKSÇT visu kas saistâs ar failu tipiem u.t.t. un ar dzelþiem tam nav nekâda sakara, ja nu vienîgi ar cd-rom :die:

    #164233
    Tvinky
    Participant

    Priekð dvd filmâm var izmantot VLC (par velti proga), jeb ja lieto win var arî PowerDvd.

    Me lieto VLC un viss ir ok 😉 (Mazâk resursus rij uz mana nejaudîga PC).

    #165621
    Tvinky
    Participant

    Priekð dvd filmâm var izmantot VLC (par velti proga), jeb ja lieto win var arî PowerDvd.

    Me lieto VLC un viss ir ok 😉 (Mazâk resursus rij uz mana nejaudîga PC).

    #164234
    usins
    Participant

    Tvinky wrote:

    Priekð dvd filmâm var izmantot VLC (par velti proga), jeb ja lieto win var arî PowerDvd.

    Me lieto VLC un viss ir ok 😉 (Mazâk resursus rij uz mana nejaudîga PC).

    Nu jâ VLC labs. Bet bûtu ideâli, ja ar viòa varçtu skatîties video failus no veb lapâm (nu tos spçïusamples.. utt..)

    #165623
    usins
    Participant

    Tvinky wrote:

    Priekð dvd filmâm var izmantot VLC (par velti proga), jeb ja lieto win var arî PowerDvd.

    Me lieto VLC un viss ir ok 😉 (Mazâk resursus rij uz mana nejaudîga PC).

    Nu jâ VLC labs. Bet bûtu ideâli, ja ar viòa varçtu skatîties video failus no veb lapâm (nu tos spçïusamples.. utt..)

    #164235
    crs
    Participant

    arî es joprojâm lietoju 6., jo lietoju tikai rakstiishanai, man 7. ir par smagu (pârâk sareþìîts)

    #165625
    crs
    Participant

    arî es joprojâm lietoju 6., jo lietoju tikai rakstiishanai, man 7. ir par smagu (pârâk sareþìîts)

    #164236
    samurajs
    Participant

    crs wrote:

    arî es joprojâm lietoju 6., jo lietoju tikai rakstiishanai, man 7. ir par smagu (pârâk sareþìîts)

    Nero 7 jau ir pamatîgs media programmu kopums, kurâ rakstîklis ir tikai viena no tâm. Par to, cik tâs progas labas, var strîdçties, bet rakstîklis 7.versijai neko îpaði no 6. neatðíiras.

    #165627
    samurajs
    Participant

    crs wrote:

    arî es joprojâm lietoju 6., jo lietoju tikai rakstiishanai, man 7. ir par smagu (pârâk sareþìîts)

    Nero 7 jau ir pamatîgs media programmu kopums, kurâ rakstîklis ir tikai viena no tâm. Par to, cik tâs progas labas, var strîdçties, bet rakstîklis 7.versijai neko îpaði no 6. neatðíiras.

    #164237
    usins
    Participant

    Mâjâs uz XP man 7 nero ir. Problçmas un gïuki tieðâm vairs nau. Viss ir salabots.

    #165629
    usins
    Participant

    Mâjâs uz XP man 7 nero ir. Problçmas un gïuki tieðâm vairs nau. Viss ir salabots.

    #164238
    zhagis
    Participant

    Da nu tam.Pârgâju uz 6to versiju.7tais piebâzts ar visâdiem nevajadzîgiem pribambasiem.

    Un ja runâ par gïukiem,tad paldies ka informçji.

    #165631
    zhagis
    Participant

    Da nu tam.Pârgâju uz 6to versiju.7tais piebâzts ar visâdiem nevajadzîgiem pribambasiem.

    Un ja runâ par gïukiem,tad paldies ka informçji.

    #165632
    Mr.Death
    Participant

    Nezinu, katrâ ziòâ man ðíiet ka Jûsu Nero 7 apcelðanai bûs vienkârði vainîgs pieradums, jo tâdas paðas emocijas man bija kad pârgâju no Macromedia Flash 5 uz Macromedia Flash 8. Arî sâkumâ likâs ka baigâkais sûds, bet vajadzçja tikai man drusku ilgâk pie tâs programmas pasçdçt, pierast pie interfeisa, un es jau pat uz 5 flashu vairs virsû neskatîjos.

    #164239
    Mr.Death
    Participant

    Nezinu, katrâ ziòâ man ðíiet ka Jûsu Nero 7 apcelðanai bûs vienkârði vainîgs pieradums, jo tâdas paðas emocijas man bija kad pârgâju no Macromedia Flash 5 uz Macromedia Flash 8. Arî sâkumâ likâs ka baigâkais sûds, bet vajadzçja tikai man drusku ilgâk pie tâs programmas pasçdçt, pierast pie interfeisa, un es jau pat uz 5 flashu vairs virsû neskatîjos.

    #165634
    usins
    Participant

    Edgar- es laikam tew piekritîðu..

    #164240
    usins
    Participant

    Edgar- es laikam tew piekritîðu..

    #165636
    Foxsk8
    Participant

    Kādas tagad cilvēkiem ir atsauksmes par Nero 7? Laiks ir pagājis, esat jau nedaudz iepazinušies. Esmu palicis pie sava pirmā viedokļa par Nero 7.

    #164241
    Foxsk8
    Participant

    Kādas tagad cilvēkiem ir atsauksmes par Nero 7? Laiks ir pagājis, esat jau nedaudz iepazinušies. Esmu palicis pie sava pirmā viedokļa par Nero 7.

    #165638
    Mr.Death
    Participant

    Es jau lietoju Nero 8 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Tēma ‘Nero 7 – notepad.lv skatījumā’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā