Nero 7 – notepad.lv skatījumā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nero 7 – notepad.lv skatījumā

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164242
    Mr.Death
    Participant

    Es jau lietoju Nero 8 😀

    #165640
    Foxsk8
    Participant

    Tā iet šoreiz runa par 7 Nero.

    #164243
    Foxsk8
    Participant

    Tā iet šoreiz runa par 7 Nero.

    #165643
    Mr.Death
    Participant

    Da liecies mierā, visas versijas ir normālas 😀 Vienīgais kas man no programmām nepatīk ir jaunais Winamps ar savu neticamo resursu rīšanu. Pārējās visas ko lietoju ir ok, tajā skaitā arī Nero 😉

    #164244
    Mr.Death
    Participant

    Da liecies mierā, visas versijas ir normālas 😀 Vienīgais kas man no programmām nepatīk ir jaunais Winamps ar savu neticamo resursu rīšanu. Pārējās visas ko lietoju ir ok, tajā skaitā arī Nero 😉

    #165645
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    Vienīgais kas man no programmām nepatīk ir jaunais Winamps ar savu neticamo resursu rīšanu.

    A tu noņem savu kruto ādu no winampa, tā kustīgā grafika jau rij pēc traka! 😀 VLC piem. nav grafisko efektu, CPU patēriņš => 0%

    #164245
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    Vienīgais kas man no programmām nepatīk ir jaunais Winamps ar savu neticamo resursu rīšanu.

    A tu noņem savu kruto ādu no winampa, tā kustīgā grafika jau rij pēc traka! 😀 VLC piem. nav grafisko efektu, CPU patēriņš => 0%

    #165647
    Mr.Death
    Participant

    Nekā, tāpat velkās tā kā nāve :hmz:

    2 Winamps vislabākais 😀

    :: Sorry par offtopic ::

    #164246
    Mr.Death
    Participant

    Nekā, tāpat velkās tā kā nāve :hmz:

    2 Winamps vislabākais 😀

    :: Sorry par offtopic ::

    #165649
    afigel
    Participant

    Man ir laikam 6 versija. viss raksta. neredzu jeegu apgreidam, ja viss straa un piemiit visas nepiecieshamaas funkcijas.

    #164247
    afigel
    Participant

    Man ir laikam 6 versija. viss raksta. neredzu jeegu apgreidam, ja viss straa un piemiit visas nepiecieshamaas funkcijas.

    #165652
    preddetor
    Participant

    Nero 6 ar OEM licenzi. Ar sjito pilniibaa pietiek! Edgar, man uz pentium II arii vilkaas kaa naave, tik interesanti kaapeec? :rofl:

    #164248
    preddetor
    Participant

    Nero 6 ar OEM licenzi. Ar sjito pilniibaa pietiek! Edgar, man uz pentium II arii vilkaas kaa naave, tik interesanti kaapeec? :rofl:

    #165654
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    rakst�klis 7.versijai neko �pa�i no 6. neat��iras.


    nu i tāpēc nafig man vajag 7.versiju?

    iztieku ar sesto

    starp citu – par 7.var mierīgi aizmirst.

    ir astotā, kurā tāpat kā 7. džeki taisa mikro versijas – izgriež sūdus ārā lai paliek tikai rakstītājs

    – viss, ja vajadzēs – vai nu pāriešu uz šīm mikro versijām, vai arī paskatīšos kādu citu programmu kas visu dara tāpat.

    #164249
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    rakst�klis 7.versijai neko �pa�i no 6. neat��iras.


    nu i tāpēc nafig man vajag 7.versiju?

    iztieku ar sesto

    starp citu – par 7.var mierīgi aizmirst.

    ir astotā, kurā tāpat kā 7. džeki taisa mikro versijas – izgriež sūdus ārā lai paliek tikai rakstītājs

    – viss, ja vajadzēs – vai nu pāriešu uz šīm mikro versijām, vai arī paskatīšos kādu citu programmu kas visu dara tāpat.

    #165656
    Mad182
    Participant

    Nero kādu gadu vai vairāk nēesmu lietojis. Nu i nav vajadzības. Ir daudzi ērtāki/mazāki/bezmaksas softi.

    #164250
    Mad182
    Participant

    Nero kādu gadu vai vairāk nēesmu lietojis. Nu i nav vajadzības. Ir daudzi ērtāki/mazāki/bezmaksas softi.

    #165658
    deivs001
    Participant

    Pagaidām pilnībā manas vēlmes var izpildīt DeepBurner bezmaksas versija!

    #164251
    deivs001
    Participant

    Pagaidām pilnībā manas vēlmes var izpildīt DeepBurner bezmaksas versija!

    #165660
    memorex
    Participant

    samurajs wrote:

    Edgars wrote:

    Vienīgais kas man no programmām nepatīk ir jaunais Winamps ar savu neticamo resursu rīšanu.

    A tu noņem savu kruto ādu no winampa, tā kustīgā grafika jau rij pēc traka! 😀 VLC piem. nav grafisko efektu, CPU patēriņš => 0%


    nu nu, vlc ir :win: savu lielo resursu patēriņu dēļ un vel visiem bugiem kodā, tad jau daudz labāks mplayer. (Varbūt dīkstāvē vlc arī nerij resursus, bet priekš kam tad vajadzīgs viņš…)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Tēma ‘Nero 7 – notepad.lv skatījumā’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā