Nestabilitāte sistēma?

Sākumlapa Forumi Software Windows Nestabilitāte sistēma?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146266
    ssutkaks
    Participant

    Problēma tāda, ka man visu laiku parādās šāds logs. Vai tas varētu būt saistīts ar kaut kādu nestabilitāti sistēmā dēļ mēģinājumiem paātrināt dzelžus? Parasti gan tas man parādās pēc tam, kad pie datora bijusi mana mamma. Kas varētu būt par vainu? Esmu diezgan izmisis, plzzzzz palīdziet ātrāk! 😥

    [img]https://img139.imageshack.us/img139/2329/kljudava0.gif[/img]

    #172781
    Mad182
    Participant

    Pēc tā tava loga var redzēt tikai to, ka problēma ir ar M$ Word. Vairāk info…

    #172782
    ssutkaks
    Participant

    Kad apsēžos pie datora un mēģinu sākt darīt savas lietas (spēlēt spēles, vai kautko citu) visu laiku šitas logs lec ārā. Tētis ar lielo brāli vaino mani, ka es atkal esot kautko sastrādājis, bet parasti tas ir pēc tam, kad mamma raksta savas tāmes. Taču tētis netic un saka, ka es esot ar savu lodēšanu kautko salauzis vai sadedzinājis.

    #172783
    samurajs
    Participant

    Tev tas Office nav uzlikts autostartā? resp. palaižas kopā ar Windows un tad vislaik pūderē smadzeni? Cik redzu, tev ir arī Win ME, tas pats par sevi nestabils (tāpēc tik ātri arī pazuda no aprites). Un laikam arī pamatīgi aizaudzis ar drazām. Ieteicu uzlikt Windows XP, tad vajadzētu būt visam kārtībā.

    #172784
    ssutkaks
    Participant

    Windows PX ir labāks? Es nezinu, kur viņu dabūt un kā to iekopēt datorā, to, kas man tagad ir mammas kolēģis uzlika. vai tas vispār atricinātu manu problēmu? Un vai tas nav saistīts ar manām darbībām datorā?

    #172785
    samurajs
    Participant

    Iespējams, ka PC sen jau piedzīts pilns ar vīrusiem, kaut kā neredzu tev tur antivīrusu programmu… kaut arī tik arhaiskai OS pagrūti to būs dabūt:) Vispār ieteicu pārlikt visu sistēmu uz XP, uzlikt antivīrusu un tad būs stabils dators.

    Kur dabūt XP?

    1. Veikalā

    2. Attiecīgās interneta lapās.

    3. Failapmaiņas tīklos, DC++, piemēram

    Tikai pirms pārlikšanas saglabā mammas datus kaut kur citādi tiem visiem kirdik! 😀

    #172786
    ssutkaks
    Participant

    Paldies! Tā jau domāju, ka kāds var man palīdzēt. Skatīšos, kā dabūt to XP. Jāapskatās googlē, kā viņu uzkopēt uz datora. Sabeigt neko nevar nepareizi darot?

    #172787
    samurajs
    Participant

    Pameklē Datuvē Rakstos, tur reiz bija – kā pareizi uzinstalēt Win XP. Dzelžus sabeigt nevari, bet viss kas tev tur ir uz C diska – pazudīs. Mammai ofisu arī būs jāliek par jaunu (cerams, tas disks mājās ir?)

    #172788
    ssutkaks
    Participant

    Ak nē! Liekas, ka nekas nesanāks, ja visi faili un mapes pazudīs, tad labāk nē! un nav man nekādi diski ar! starp tiem logiem var spēles ar uzspēlēt, tāka varbūt iztikšu. Tētis tikai neliksies mierā. Ka tikai neatņem man datoru :win:

    #172789
    usins
    Participant

    Pasaki vismaz datora parametrus, un cik ilgi aptuveni ira tev tā OS uz datora?

    Visticamāk vnk piedrazots dators ira.

    #172790
    ssutkaks
    Participant

    1. parametri: 80gb cietasi disks, cd rakstītājs, 1gB operatīvā atmiņa, asus mātesplate un intel procesors (vismaz tā uz tiem ventilatoriem rakstīts)

    2. Kas ir os?

    3. kā viņu var iztīrīt?

    #172791
    Stiivais
    Participant

    Oo man lielaks cietais disks man 120 gb ta jau man ar pietiekoshi aatrs lai xp vareetu iekopeet.

    #172792
    Mr.Death
    Participant

    Pamēģini pie formatēšanas izvēles DOS režīmā izvēlēties “Leave Current File System” vai “Leave as is”. Neatceros kā viņs tur saucās bet tajā logā pats pēdējais sarakstā. Tad dati paliks, bet šis tas no iepriekšējās instalācijas būs jāpadzēš pēc tam laukā (no Program Files). No programmām gan Tev būs jāatsakās, bet dati paliks. 😉 Pēc tam vēl būs jāuzliek MS Office (iesaku 2003 versiju) un Tildes Biroju vai Apostrofu. 😉 Un tad jau skaties pats ko vēl vajag. Droši vien kādu rakstīšanas programmu u.t.t.

    Visu programmu disku rakstīšanas sagataves (ISO, NRG, BIN – image files) vari atrast torrentu trakeros (outlaw.lv, bithack.lv, thepiratebay.org, isohunt.com) vai DC++ (dcplusplus.sourceforge.net) :win:

    #172793
    Stiivais
    Participant

    A kur to dosu var dabūt? tajās adresēs meklēt?

    #172794
    Mr.Death
    Participant

    Tas DOSS “būs Windows XP diskā”, kad ieliksi disku un iestartēsi kompi no XP diska 😀

    #172795
    vieplsi
    Participant

    cietais disks mīlīt nepalielina darbības ātrumu!

    Un vispār ja nezinat kā notiek XP instalācija un neprotat saglabāt failus pirms tam tad labāk neķeraties klāt, sanāks ka mammīte vēl nopērs!! 😀 😀 😀 :win:

    #172796
    ssutkaks
    Participant

    A kur lai es viņus saglabāju. rakstu diskos vai? man ir daudz filmas par kurām mamma neko nezin, tās es negribētu pazaudēt. :duno:

    #172797
    Stiivais
    Participant

    es kautko lasīju ka var diskā ierakst’it vairak nekā virsū rakstīts cik vieta. pameklē internetā. moš rakstitajam kautkas jāpielodē es nezinu.

    #172798
    drunk_lizard
    Participant

    te variants skaidrs

    paldies par humoru…..

    #172799
    Foxsk8
    Participant

    😀 Atkal kārtējie lodētāji. Var ierakstīt ap 4 GB info parastā matricā. Pāšam bija disks ar 9in1, kur bija iekša pilnās XP instalācijas. Disks bija 700 MB. Atpapakots vaļā svēra ap 4 GB. Tas tiek panākts ar nežēlīgu kompresāciju. Ir gadījies kļūdas režīmā arī diskā ierakstītap 1,3 GB. Vienu reizi varēja info nolasīt, pēc tam disku met laukā.

    Quote:

    man ir daudz filmas par kurām mamma neko nezin

    Kāda mātei darīšana gar tavām filmām? 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Tēma ‘Nestabilitāte sistēma?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā