Nevar uzinstal

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Nevar uzinstal

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145730
    doInsky
    Participant

    Nevaru nekâdigi piedabût pie dzîvîbas skype!

    Man ir Ubuntu 7.04 un es vilku to debian pakotni un spiedu dubultklikðíi uz viòas,bet izmet ðâdu erroru:

    https://img231.imageshack.us/img231/3183/screenshotam0.png

    Ko man darît?Mçìinâju arî savâdâk,vilku tar versijas, dinamisko vai statisko,bet arî ar tâm nekâdu panâkumu 🙁

    Ko iesakat darît?

    #167635
    Ogijs
    Participant

    Tev gadîjumâ nav 64-bit?

    Pamçìini i586 arhitektûrai.

    #167636
    doInsky
    Participant

    Kur tas bûtu? :ooo:

    #167637
    Ogijs
    Participant
    #167638
    Valodja
    Participant

    Problçma tâda, ka. sanâk, tev stâv Ubuntu 64 bitu versija (laikam tev AMD64 procis, tâpec izvçlçjies?). Un, kâ zinâms, pec noklusçjuma uz 64 bitu Linux 32 bitu progas nevar darbinât. Pagaidâm kurbulçt 64 bitu versiju nav vçrsts, jo lielâkâ daïa programmatûras vçl tiek kompilçta priekð 32 bitiem (tai sakitâ arî skype). Tapçc pagaidâm prâtîgâk bûtu palikt pie 32 bitiem.

    Tava gadîjumâ ir divas iespejas:

    1. Novelc 32 bitu Ubuntu ðeit https://ftp.linux.edu.lv/mirrors/ftp.ubuntu.com/7.04/ubuntu-7.04-desktop-i386.iso” class=”bbcode_url”>https://ftp.linux.edu.lv/mirrors/ftp.ubuntu.com/7.04/ubuntu-7.04-desktop-i386.iso un kurbulç visas programmas laimîgs.

    2. Palasi ðito HOW-TO https://www.bytebot.net/blog/archives/2007/05/07/skype-on-64-bit-ubuntu-feisty-fawn-via-i386-chroot-and-gizmo-project-too” class=”bbcode_url”>https://www.bytebot.net/blog/archives/2007/05/07/skype-on-64-bit-ubuntu-feisty-fawn-via-i386-chroot-and-gizmo-project-too, lai sataisîtu, lai uz 64 bitu versijas varçtu palaist skype un citas 32 bitu progas. 🙂

    P.S. Vçlu veiksmi! :party:

    #167639
    doInsky
    Participant

    Tas taèu ir priekð ubuntu feisty,bet man jau ir ubuntu 7.04 ,man lielâkâ daïa no turienes nestrâdâ!

    #167640
    Valodja
    Participant

    Ogijs wrote:

    Tev noteikti ir 64-bit ubunts.

    https://www.bytebot.net/blog/archives/2007/05/07/skype-on-64-bit-ubuntu-feisty-fawn-via-i386-chroot-and-gizmo-project-too

    Izdari to, vajadzçtu iet 64-bit skype.


    Nu Ogij, tu gan esi âtrs, kamer rakstîju postu, tu jau paspçjji! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    NAV 64 bitu skaipa priekð Linux. Laikam nepareizi saprati.

    #167641
    Valodja
    Participant

    doInsky wrote:

    Tas taèu ir priekð ubuntu feisty,bet man jau ir ubuntu 7.04 ,man lielâkâ daïa no turienes nestrâdâ!

    Feisty ir Ubuntu 7.04. Feisty Fawn ir 7.04 segvârds :rofl:

    #167642
    doInsky
    Participant

    Labi slçdzat ciet,linux vairs nelietoðu (vismaz pagaidâm) !

    #167643
    Tvinky
    Participant

    Pareiza nostâja! Tagad uzliec Windows XP 64bitu vai Windows Vista un paskatîðos, kâ tu tâs programmiòas liksi virsû 🙂

    Tev bûs aptuveni tâs paðas probçmas ar programmâm, kas i linuxâ. Tâka vajag mazliet no ðitâ visa sajçgt un pagaidâm sçdçt uz 32 bit’u OS. Lîdz ar to mazâk probçmu bûtu…

    #167644
    doInsky
    Participant

    Uz Windows XP man nav bijuðu ðâdu problçmu,viss man vienmçr sanâk (ar retiem izòçmumiem) !

    #167645
    Ogijs
    Participant

    Tas tâpçc, ka Windows ir 32-bit. Uzliksi linuxu 32-bit arî ies normâli viss.

    #167646
    usins
    Participant

    doInsky wrote:

    Uz Windows XP man nav bijuðu ðâdu problçmu,viss man vienmçr sanâk (ar retiem izòçmumiem) !

    Vispirms padomâ ko raksti! neapkauno sevi! Novelc vnk ubuntu priekð 32 bitiem.. un vissu varçsi likt virsû, vçl vieglâk kâ XP.. nevajadzçs zagt progas, krakot, paèot utt.. 😀

    #167647
    doInsky
    Participant

    Saprotiet taèu,mani nebaida grûtîbas,kas man bija un kuras nevarçju pârvarçt,es vienkârði vairs nelietoðu linux personîgu iemeslu dçï,mana ìimene nav gatava izmanto citu OS,izmantos tikai Windows XP.

    Atvainojos par sagâdâtajâm neçrtîbâm un jûsu lieki patçrçto laiku.

    #167648
    Ogijs
    Participant

    Tu visu mûþu domâ dzîvot ar mâti/etc?

    #167649
    doInsky
    Participant

    Nç,bet vçl neesmu pilgadîgs,un dators nav mans personâlais,bet drîzâk ìimenes dators.Un vai tev obligâti jâuzspieþ tas linux?

    Man liekas ka katrs izvçlâs ko lietot un ko nç,un man nav vienaldzîgs ìimenes viedoklis,kâ nekâ ìimene ir tâ,kas maksâ par internetu un apmaksâja datora un citu vajadzîgo datoraprîkojumu nevis es.

    SLÇDZIET TAÈU BEIDZOT CIET,te sâkas off-topic.

    #167650
    Mad182
    Participant

    https://www.runescape.ex.lv/?id=998984200705101730&kategorija=mad182

    Quote:

    8. Is your son obsessed with “Lunix”?

    BSD, Lunix, Debian and Mandrake are all versions of an illegal hacker operation system, invented by a Soviet computer hacker named Linyos Torovoltos, before the Russians lost the Cold War. It is based on a program called “xenix”, which was written by Microsoft for the US government. These programs are used by hackers to break into other people’s computer systems to steal credit card numbers. They may also be used to break into people’s stereos to steal their music, using the “mp3” program. Torovoltos is a notorious hacker, responsible for writing many hacker programs, such as “telnet”, which is used by hackers to connect to machines on the internet without using a telephone.

    Your son may try to install “lunix” on your hard drive. If he is careful, you may not notice its presence, however, lunix is a capricious beast, and if handled incorrectly, your son may damage your computer, and even break it completely by deleting Windows, at which point you will have to have your computer repaired by a professional.

    If you see the word “LILO” during your windows startup (just after you turn the machine on), your son has installed lunix. In order to get rid of it, you will have to send your computer back to the manufacturer, and have them fit a new hard drive. Lunix is extremely dangerous software, and cannot be removed without destroying part of your hard disk surface.

    😀

    #167651
    samurajs
    Participant

    doInsky wrote:

    Saprotiet taèu,mani nebaida grûtîbas,kas man bija un kuras nevarçju pârvarçt,es vienkârði vairs nelietoðu linux personîgu iemeslu dçï,mana ìimene nav gatava izmanto citu OS,izmantos tikai Windows XP.

    Atvainojos par sagâdâtajâm neçrtîbâm un jûsu lieki patçrçto laiku.

    Man jau tâs paðas probzas, ka ìimenç lieto visi… tâpçc gribu veidot multiboot datoru. Katrs varçs lietot, kas vairâk tîk.

    Un nav jâatvainojas nevienam, NOTEPAD ir forums, kur var draudzîgi apspriest visu ko!

    #167652
    usins
    Participant

    Nu piem savçjiem Linux iebaroju.. uzliku oriìinâlo XP skrîna bildi, ikonas no Windows Vista un piemetu startu apakðâ. :)) nepamanîja, kâ nekâ viòi lieto datoru i-netam un vienkârðiem darbiem vordâ.

    #167653
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    Nu piem savçjiem Linux iebaroju.. uzliku oriìinâlo XP skrîna bildi, ikonas no Windows Vista un piemetu startu apakðâ. :)) nepamanîja, kâ nekâ viòi lieto datoru i-netam un vienkârðiem darbiem vordâ.

    Jomajo, priekð kam tad vispâr liki Linux ja XP âda virsû? :win:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā