NLO

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #171305
    preddetor
    Participant

    shady… 😳 Tu, laikam, no sjiim lietaam kaut ko saproti. Mani ljoti paarsteidzi! Nu taa… Augstaakam speekam ticu, bet taadai lietai kaa konkreeti “dievs” es neticu. Bazniicaa jau apmeeram 5 gadus neesu raadiijies, ja neskaita kaazas vai beeres… Kaitina un biedee taas fanaatiskaas tantinjas!

    #171306
    shady
    Participant

    preddetor – PC nav vienīgais, kas man interesē, ja tev ir inteerse, tad varu ieteikt varbūt arī kādu lasāmvielu.

    #171307
    samurajs
    Participant

    Starp citu – citplanētiešiem uz Zemes neklājas viegli… 😀

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071026112644486.jpg[/img]

    #171308
    deivs001
    Participant

    shady neatteiktos no kādas interesantas grāmatas, ko vari ieteikt. 🙂

    #171309
    Faust
    Participant

    Nu ko Jūs aizgājāt offtopikā par to Dievu!? :hmz:

    #171310
    shady
    Participant

    deivs001:

    Quote:

    shady neatteiktos no kādas interesantas grāmatas, ko vari ieteikt. 🙂


    Skatoties ko tieši..

    Nu, ja interesē zinātniska grāmata, kur zinātnieki ņemas ap garīgajām lietām un dažādiem fenomeniem, tad šīs divas ar ir ok:

    => Vitālijs Tihoplavs un Tatjana Tihoplava: “Lielā pāriešana”; “Dzīve uz pēcmaksu”.

    Pirmajā nosauktajā grāmatā lielākā daļa veltīta pētījumiem par iziešanu no ķermeņa + arī dažādi stafi, bet otrajā vairāk visādi fenomeni ar aprakstītiem gadījumiem utt. Vai nu kā, abas grāmatas ir interesantas un šiem autoriem tās nav vienīgās + autori ir spēcīgi zinātnieki un viņu uzrāditā literatūra norāda, ka ir plašas zināšanas garīgajā svērā arī – pameklē Rēriha grāmatnīcās (viedas izdevums).

    Aleksandrs Klizovskis “Jaunā laikmeta pasaules izpratne”

    => https://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=264326

    Nu šī grāmata ir ļoti smaga un pabieza, ja nav intereses, tad labāk nemaz ņeķeries klāt.

    Tā grāmata ir tāds kā Agni Jogas konspekts no daudzajiem sējumiem + piemests klāt paša autora domas un stils.

    Autora stils ir bišķīt uzbāzīgs tb apgalvojošs, ka svarbūt var kādam nepatikt, bet pamatīga informācijas bagātība tieši par garīgajām lietām un pamatā arī visi apgalvojumi ir izskaidroti nevis atstāti kā dogmas, jo šī grāmata taču ir orientēta uz izpratni.

    Ja interesē joga (jogas burtiskais tulkojums ir mācība par dvēseli), tad agni joga būtu tieši laikā.

    P.S. – Nejaukt jogas, kuras orientējas uz spējām, trikiem etc.. Spējas ir otrškirīga lieta – par galveno šeit uzskata izpratni kāpēc kaut kas notiek nevis kā apstādināt sirdi un pēc kāda laika atmosties.

    P.S. – Nejaukt arī ar kaut kādu sektu (iespējams, ka arī šo nosaukumu kāds ir piesavinājies), jo parasti sektanti cenšas paķert kaut ko labu un sākt sludināt to, lai uz tās bāzes pievilinātu lēticīgos ļautiņus.

    Ja vēlies saprast daudzus dziedniekus un painteresēties par garīgo viedokli, kas attiecas tieši uz tava, ģimenes, bērnu u.c. veselību {parasti jau par to sāk interesēties, ja kaut kas kaiš -> veseli aju neinteresējas par to -kā rodas slimības un kā no tām var mēģināt atbrīvoties vai vismaz samazināt}, tad varu ieteikt S.Lazareva grāmatas: “Karmas diagnostika” I; II; III utt.. Viņam ir vairāki sējumi un pirmie 3 bija latviešu valodā (varbūt tagad ir vairāk pārtulkots).

    Ja gribas ko vieglu, tādus kā pantus tb īsas pamācības, kuras uzrakstītas dzejiski {es nedomāju dzejoļus un atskaņas, lab nemāku īsti noformulēt, bet gan jau saprati}, tad iesaku Paulu Koelju “Ceļavārdi gaismas bruņiniekam”.

    Vispār tā mazā grāmatiņa ir ļoti interesanta un tās atziņas arī pietiekoši pamācošas.

    Ja neatpazini autoru, tad tas ir slavenais Brazīlijas autors, kurš sarakstīja “Alķīmiķis” {pasaulē ļoti populāra grāmata ar pietiekoši labām atsauksmēm}.

    btw – šāda grāmata ir ideāla dāvana cilvēkam, kurs arī lasa..un, ja izlasīs, tad noteikti nenožēlos to.

    => https://notikumi.delfi.lv/archive/article.php?id=967263&ndate=980892000&categoryID=8529646

    Dalailamas grāmatas, manuprāt, ir orientētas uz tipiskiem “rietumniekiem”, kuriem var pasniegt tikai ko “vieglu”, jo galvenais mērķis ir uzvedināt šo lasītāju un ticību tam utt.

    Neteikšu jau, ka nekā tur nav -> tā nebūt nav, bet izlasot augstminētās grāmatas, tad neko diži jaunu tu neuzzināsi.

    Lab..es jau piekusu rakstīt 😀

    #171311
    preddetor
    Participant

    Graamamtas kkaa negribas pirkt… 😀 Onlainaa nekaa taada nav?

    #171312
    shady
    Participant

    preddetor wrote:

    Graamamtas kkaa negribas pirkt… 😀 Onlainaa nekaa taada nav?


    Grāmatas lasīt uz datora ir mazohistiski… uz pc var lasit ziņas; rakstus; manuālus, bet nejau pamatīgas grāmatas. Grāmata = grāmata.

    Hms…meklē tad iekš p2p kādas pdf grāmatas, bet tad jau noteikti jārakņājas pa RU lapām, serveriem…

    No latviešu resursiem zinu, ak ir tādas lapas kā:

    => https://www.e-misterija.lv/ {bet neuzskatu, ka tur ir kas nopietns, jo katrs tur sadrukā ko grib -> līdz ar to var salasities visādus suņa murgus..}

    => https://www.filozofija.lv/filozofija/ {tas arī varētu interesēt}

    Bet, ja vēlies interesēties nopietni, tad čāpo vien uz grāmatnīcu.

    #171313
    preddetor
    Participant

    Tik ljoti to visu negribaas, lai ietu uz graamatniicu… 😀 Filozofija.lv lasu jau apmeeram pus gadu. Raksti paraadaas reti, bet veertiigi. E-misterija.lv dazjas reizes esmu bijis. Raksti- murgaini. Vieniigais, ko vareeja palasiit bija taas guru dziives atzinjas. Sjiis vietas man ir paziistamas…

    #171314
    deivs001
    Participant

    Par to, ka grāmatas uz PC lasīt ir neērti piekrītu. Man pat dažādus handbook vieglāk ir lasīt, ja tas atrodas uz papīra. savādāk lasās tā grāmata. 😀

    shady, skatos, ka paties esi iedziļinājies šij jomā. 🙂 Paldies! Būs laikam kādu dienu jāaiziet uz bibliotēku.

    #171315
    deivs001
    Participant

    Kas jauns NLO jomā noticis?

    Neesmu sekojis līdzi šādiem notikumiem, varbūt atkal kādā pasaules malā redzēts, nokritis kāds NLO?

    #171316
    Aldis
    Participant

    Man darza nesen nolaidas, patuseja, piedrazoja pagalmu un aizlidoja… 🙂

    #171317
    samurajs
    Participant

    Virs Liepājas ezera vairs nelidinās. Laikam pīļu mednieki būs notriekuši… 😀

    #171318
    Evers
    Participant

    Mani vienmēr ir fascinējuši aprobežotie zinātnieku apgalvojumi, ka lai pastāvētu dzīvība, ir nepieciešams ūdens. Bezgalīgajā visumā ir neskaitāmi daudz neatklātu vielu, kuras ļoti labi var būt arī par pamatu dzīvībai.

    Hamlets wrote:

    Vēl pasakiet, ka sāksiet ticēt dievam.

    Un vispār, esmu sācis piestaigāt uz baznīcu (bībeles stundām utt.), mums te ir tāds moderns mācītājs, kurš prot to visu tā pasniegt, ka to gribās arī pieņemt. Galvā rodas skaidrojumi un atbildes uz jautājumiem, kurus ateistam pieņemts skaidrot zinātniski vai fantastikas līmenī. Nav sajūta, ka kāds tevi zombētu, ir vienkārši patīkami.

    Mhhh, pirms laiciņa biju zvērināts ateists, linx par mani pasmīnēs tagad. 😀

    #171319
    Crow
    Participant

    Esmu tevī vīlies. 😀

    #171320
    shady
    Participant

    Evers – Domas mainās, tas ir tikai normāli.

    Tas ir tāpat kā ar grāmatu – paņem un izlasi. Pēc kāda laika paņem to otreiz un sāc lasīt, tad apjēdz, ka tur tak TAS jau bija pateiks, tik sākumā neuztvēri. Vēl pēc kāda laika…

    Tā nu tas ir, tas ir normāli. Protams, es nerunāju par daiļliteratūru:)

    #171321
    Genādijs
    Participant

    Jā un parasti eiliens veic anālo zondēšanu. Diez kapēc tā?

    Tādā veidā laikam slēpti tiek norādīts uz tiem lētticīgajiem kas uzsūc visu bullshitu, ka viņu smadzenes patiesībā atrodas dibenā.

    Ir tik cilvēciski skaidrot nesaprotamas parādības un lietas ar kautko pārdabisku.

    PS. Par to anālo izpriecu gan padomājiet. Dienā kad mūs iekaros svešie – meklējiet jau pēc vazelīna.

    #171322
    Mr.Death
    Participant

    jaa, mhhhh. ir tikai viena reize, kad beerniibaa redzeeju citplaneetiesjus. izraadaas puskreeslaa daarza siltumniicu nebiju taa kaartiigi saskatiijis un nodomaaju, ka tas lidojosjais skjiiviitis + daarza zagljus notureeju par citplaneetiesjiem. sjo malfunkciju es nekad neaizmirsiisju, kad siiks skreeju vecteevam bljaut, ka muus apciemot atlidojusi “mirusii vecmamma” :>.

    Quote:

    Vai tad vārdu “Dievs” obligāti jāsaista ar reliģiju vai ar “pasaku” tēlu, kur uz mākonā malas sēž večuks un mūs vēro?

    Nu cammon!!!

    Shady, aizmirsi piemineet binokli un garo baardu. :>

    #171323
    WordPad
    Participant

    Viņi jau ir mūsu vidū… arī Notepad’ā! [img]https://i.imgur.com/11ECW.gif[/img]

    #171324
    Jaunzems
    Participant

    Mani kāds sauca?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā