Nosauksim labākos budžeta viedtālruņus – 2014

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nosauksim labākos budžeta viedtālruņus – 2014

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #314517
    ruukjis
    Participant

    Būdā Mopsi. Nevajag iešļūkt galējībās. Galaxy Ace 4 un Spacer 2 ir diezgan līdzīgā cenu kategorijā.

    #314518
    Aldis
    Participant

    Ko tik dažš labs nav turējis rokās… Par to varētu jau atsevišķu tofiku uzmaukt.. mhh…

    Esmu turējis rokās, un mans tops būtu šāds:

    – Motorola Moto G

    – Nokia Lumia 735

    Var ņemt arī šo to no LG, Sony vai Huawei… Protams, vēl jau var paņemt arī Just5 =]

    #314519
    Quagmire
    Participant

    Tad varbūt vajag rakstīt, ka Ace 4 nevis vienkārši Ace? Ä€ksts.

    #314520
    ruukjis
    Participant

    Tu esi tik aprobežots, ka nespēja savilkt paralēles starp maniem komentiem?

    #314521
    Quagmire
    Participant

    Ai, nav vērts…

    #314522
    Raivix
    Participant

    +1 par Lumia 735. 🙂

    #314523
    Jaunzems
    Participant

    Ar Lumiām ir forši tas, ka tiem ir konstanta ātrdarbība un ērta lietošana. Ar lētajiem Spacer un Gsmart, īpaši to ātrdarbību, lietotāji cīnās kā don Kihots ar vējdzirnavām, bet ne no viena Windows Phone lietotāja vēl neesmu dzirdējis savu telefonu saucam par “lēnu sūdu”.

    Ar augstā gala Lumiām ir kā ir, bet budžeta galu Microsoft var tik zvejot un zvejot, jo zemā gala lumiķi ir lieliski.

    #314524
    shadow118
    Participant

    Pa lielam ir ok, bet kamera uz mana Lumia 620 atveras painfully lēni. Vispār ir tas telefons palicis lēnāks, bet nu svaigam viņam bij WP8, tagad ir WP8.1, kam ir reāli uz pusi vairāk fīču 😀

    Pie šitiem budžeta telefoniem vēl varētu pielikt Lumia 830, bik pāri tiem 200€, bet cena strauji krītas

    #314525
    dzhonsons
    Participant

    Jo, no pilnīgi visiem, kuri bija iegrābušies tai mēslā, esmu dzirdējis vienas sūdzības.. Nu nav tas telefons nekas uuber un tajā cenu kategorijā (cik? 100eur+) labāk pameklēt ko “uzticamāku”.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā