"Notepad Desktops – 2010": II kārta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas "Notepad Desktops – 2010": II kārta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #246458
    rATRIJS
    Participant

    ob1 – lai ieguutu tavu origjinaalisma stamp’u – taa bilde, kas ir man fonaa ir manis “ziimeeta” ^^’

    links -> https://www.flickr.com/photos/ratrijs/4892150004/

    #246459
    ob1
    Participant

    Hmm, rATRIJ, pastāsti ar kādu tehniku tu panāc tik lielu bildes graudainību?

    😀

    #246460
    rATRIJS
    Participant

    Tajā gadījumā ir fočēts caur IR filtru (pirmo reizi to darīju), kas vien padara grūtāku noteikšanu vai ir pietiekami daudz gaismas (tajā gadījumā 30s ekspozīcija). Š ajā bildē (fočēta RAW) ir pacelta (softiski) ekspozīcija un pielaboti leveļi. Tas arī uzģenerē papildus troksni. Melnbalti troksnis (digitālām kamerām ir troksnis, uz filmas ir grauds) izskatās OK. Un tai bildei piestāv IMO.

    Digitāli troksnis izskatās nepārāk forši. Īpaši uz krāsainām bildēm. Melnbaltām vēl ir OK. Ja grib īstu graudu, tad jāfočē uz filmas (ar lielu ISO vai mazāku + attīstīt itkā būtu lielāks vai abi kopā). Citā gadījumā jāskatās kuras kameras troksnis patīk labāk, jāpaceļ ISO vai arī šopā dažkārt var uzģenerēt patīkamu graudu…

    Kaut kā tā.

    Es gan nenolasīju vai tavs jautājums ir sarkasms vai nav 😀

    #246461
    root
    Participant

    Džedaj vari beigt dzīt hu**** un nedzīt offtopiku? Jā mēs zinām, ka Tu instalē kompjus un sazin vēl ko tik ne. Graudainību iegūstot ar peli pabakstot fotošopā katru pikaseli.

    WTF OMG IBM THINKPAD OMG WILL NOW GRACEFULLY FREEZE MY GTK WINDOW OMGZOMG :>

    #246462
    nevertell
    Participant

    PAG PAG PAG, tu kompilēji pats sev GTK ? Un lietoji lenny ? MUHAHAHAHAHAHA!!!!

    Un es domāju, ka linux lieto cilvēki, kuri zin 0,1 vairāk par vidējo jūzeri…………..

    Bet ja nopietni, pamēģini gentoo. Varēsi sev nokonfigurēt visu līdz zilumam. Bēt prieki tādi, ka vienalga kādu kerneli dabon/sataisi, vienmēr nokompilēsies envidijas un citi prop. draiveri, ja vien sistēma ies uz x86. Ar izņēmumiem kā xen.

    #246463
    root
    Participant

    Tev ir pamatotas pretenzijas pret Deb vai arī tu esi kārtējais “mana distra ir labāka par tavu distru, tas nekas ka man īsāks loceklis” ambālis? 🙂 Nē, es nemeklēju citu distru.

    Pie tam, gentoo lielajam konfigurācijas kalnam ir viens mīnuss- visu laiku nepieciešams kaut ko konfigurēt. Smart update? Raiight… Update bez vismaz pāris nosprāgušiem appiem? Labākajā gadījumā ar pāris. Gentoo ir daudz sarežģītāk uzturēt un komplektēt, t.i attiecas arī uz prop draiveriem.

    Un galu galā ne gentoo, ne viena cita (ne-enterprise) distra nav TIK stabila kā Debian. 🙂 Es pat teiktu, userim ir jābūt vai nu psihopātam ar root user tiesībām kas mēģina visu un visādi kā es vai nu pilnīgam idiņam lai kaut ko sajātu. So es palieku pie Debian.

    #246464
    nevertell
    Participant

    Ne jau par distro-fleimu iet runa, runa iet par visu vai neko. Man labāk labāk patiktu, ka man kernelis piekonfigurēts un nooptimizēts manai kastei, nekā ka man desktops ir nokompilēts un nooptimizēts manai patikšanai. Tur labāk der gentoo. Un nestāsti par updeitu sajāšanu. Bet neieslīgšu fleimā. Galvenais point’s ir- ja cilvēks ir gatavs tērēt laiku un prātu, lai kautko konfigurētu un kompilētu, tad lai tas vismaz uzlabotu sistēmas veiktspēju.

    #246465
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Iemācies uzķert domu.

    TokRa rakstīja:

    Patika TommyVercetti variants: ļoti oriģināla ideja.

    Es atbildu, ka tur nekas orģināls nav, un piemetu linku, kas to arī apstiprina. So, ko tu man brauc augumā?

    #246466
    linx
    Participant

    Savu balsi atdošu твою мать desktopu (arī tādēļ, ka TommyVercetti ideja ir aizsperta no citurienes, arī tādēļ, ka matkai ir vienīgais Linux pārstāvis šeit, arī tādēļ, ka vienkārši tas desktops izskatās smuki 🙂 )

    #246467
    TokRa
    Participant

    foxsk8

    Visu cieņu, nevienam nebraucu augumā, nemaz nevēlējos nekādi aizvainot. Subjektīvi man pašai šāda desktopa ideja ir oriģināla, jo līdz šim neko tādu nebiju nekur redzējusi. Katrā ziņā, arī divritenis tika izgudrots tikai vienu reizi :>

    #246468
    web33
    Participant

    TokRa wrote:

    foxsk8

    Visu cieņu, nevienam nebraucu augumā, nemaz nevēlējos nekādi aizvainot. Subjektīvi man pašai šāda desktopa ideja ir oriģināla, jo līdz šim neko tādu nebiju nekur redzējusi. Katrā ziņā, arī divritenis tika izgudrots tikai vienu reizi :>

    Tu esi viņa ?

    #246469

    nebūtu tik tizli sakonfigurēts conky, arī būtu balsojis par TavaMaate

    #246470
    Toms
    Participant

    web33 – debesu vārti atveras un apskaidrība iet pār Tevi.

    #246471
    web33
    Participant

    Toms wrote:

    web33 – debesu vārti atveras un apskaidrība iet pār Tevi.

    Nedzen zoss

    [spoil]https://www.bildites.lv/”>https://www.bildites.lv/images/phwzri9guswer3c2kjwr.jpg” border=”0″ alt=”Bildites.lv”>[/spoil]

    #246472
    Foxsk8
    Participant

    Tokra, tas bija domāts ob1. Kas jums ir, ka nevariet orientēties tēmas. Visu laiku, kāds kaut ko pārprot.

    #246473
    root
    Participant

    Jauna diagnoze: “Nespēja orientēties Notepad tēmās”. Piemērot pēc nepieciešamības.

    #246474
    DMG
    Participant

    Jums ar balsošanu kkas nav kārtībā. Secībā bija tāda, ka nospiedu balsot kamēr nebiju ielogojies, tad man piedāvāja ielogoties, ko es arī izdarīju un pēc tam parodijās uzraksts, ka iesniegt ziņas vai kko nebūt es nevaru. Varbūt tā arī jābūt, bet mulsinoši jebkurā gadījumā.

    Un tagad par tēmu. Aizgūta vai neaizgūta ideja, bet TommyVercetti dekstops man visvairāk patika.

    #246475
    Loading
    Participant

    Tik pat labi var teikt, ka viss jau ir aizgūts! 😀 Ar es pašreizējo tapeti esmu aizguvis 😀 Bet no piedāvatās izvēles ir tikai divi orģināli darbi.

    #246476
    daGrevis
    Participant

    Balss tiek atdota rATRIJ’am! 😛

    Posts #2000.

    #246477
    samurajs
    Participant

    Konkurss noslēdzies; ar pārliecinošu balsu vairākumu uzvarējis TommyVercetti.

    Līdz gada beigām viņa profilā greznosies tituls “Notepad Desktop 2010” Award Winner

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā