Notepad headeris

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad headeris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151217
    root
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/mnao5kld56323q4ef.png[/img]

    Jā, man nebija ko darīt 😀

    Izskatās ka pašreizējo foksis būtu lipinājis kopā pa pikseļiem Paintā…

    P.S Š is tapa kādās 10 minūtēs un domāts ierosmei… Ja nu kādam sanāk labāk, laipni lūgti. Vienkārši atbesī, itkā “nopietna” iestāde bet pašā headerī tā, it kā tavas mātes blusainais kaķis būtu sačurājies uz svaigas krāsas.

    #235644
    elvisburdajs
    Participant

    Uzreiz cita lieta.. 😀

    #235645
    Foxsk8
    Participant

    Gribeshu piebilst, ka esoshais logo, tika mocits ilgi un dikti, reali neredzu jegu vinu attirit, ta pat ir jau jaunais logo izstradats, kuru ari visur citur izmantojam, protams vel vecaa orandzaa krasa:

    [img]https://web-dev.lv/wp-content/themes/arthemia/images/notepad.png[/img]

    Jauno logo nelieku virsu tapec, ka tas bus jau citai versijai.

    V2 jau pats varu raksturot taa, ko 2007 gada maceju, to ari dariju.

    Em, Robert: https://liradio.net/ man ari butu ko teikt 🙂

    #235646
    root
    Participant

    Ak, ak jēl, kādas emõcijas 😀 😀 PZDC man patīk tavs stils: pagaidām dzīvosim mēslos, pokuj, pēc laika būs labāk. 🙂

    A par lir saki saki. Es konstruktīvi uzklausīšu visus tavus ieteikumus iekš info[at]liradio.net vai PM , ja vien tie būs konstruktīvi un nebūs saistīti ar gatava CMS vai pasarg dies phpBB izmantošanu 😀

    Pidzec tu džekiņvisu vēl vairāk personificē kā es…

    #235647
    Crow
    Participant

    Es piedāvāju “savu” variantu!

    [img]https://bildites.lv/images/ucyn7s2ptnd63lqq28g4.png[/img]

    Ar Clone Stamp būtu es labāk pacenties, bet man šodien ļoti sāp mugura 😀

    P.S. Robčik, dajoš imeņi fonta ot ĻIRaģio originala. Oč’ prikoļit…

    #235648
    Aldis
    Participant

    Gaidam jau jauno versiju. kautgan vecajai nav ne vaina – ja vien mazliet pielāpītu gadiem ieviesušos bug-us, tad uz šīs versijas varētu novilkt vel pusgadu. 🙂

    dodu +1 tagadējo headeri nomainīt pret TavaMaate iesniegto. 🙂 Neko sliktu jau jams negribēja. takā būtu jau smuki! 🙂

    humoram:

    [img]https://bildites.lv/images/eh5fj0o7iy7onz3s9ia7.jpg[/img]

    man pat 10min neaizņēma – kopā ap 15sec. izveidot headeri.. 😀

    #235649
    root
    Participant

    😀 😀 😀 lol

    Ja godīgi, i hawe no idea kas tas bija par fontu. Gan jau mājās uz vecā cietņa ir.

    EDIT- izrādās man tas fonts ir arī uz darba kompja, saucas Toy Soldiers https://www.dafont.com/toy-soldiers.font

    EDIT 2: un ja jau kloķvārnim tik ļoti patīkās LIR headeris – ņem ciet:

    [img]https://bildites.lv/images/nd7uykjmzsiuaoisdoxp.png[/img]

    :seeker: 😀

    #235650
    Foxsk8
    Participant

    Man besi, ka tu piesienies citiem, paskates uz sevi jel kadreiz. Ka jau es teicu tev vienreiz, netelo te baigo veci, ir krutaki veči par mani un tevi kopā!

    Tas nav emocijas, bet reali fakti. No tavas domas sanaktu taa, braukt ar žiguli un pulet to ar vilnas lupatiņu. Cilveki brauc ar to kads ir, un doma un cenšas dabot ko labāku, un tas ir tikai normāli. Kvalitāte iekš logo, nepareizi kompresēts tas logo, kad bushu mājās tev pa prieku, paņemšu parlikšu logo, vismaz būs tev iemesls veidot jaunu tēmu un atkal kādam piečakarēties. Man piemēram ir pofigs, vai tev lirs ir melns vai zils, vai tur logo tādā fontā vai tāda.

    Gribi konstruktīvu viedokli, tad vajag šo temu delete un met man šito visu uz mailu vai PM. Taka tu to neesi darijis, tad ari par tavu lapu izteikšos te pat:

    1. Nejedzigie domenu maiņas.

    2. Web veidošana bez koncepta, respektīvi izveido un tad domā konceptu.

    3. Nafig melns dizains? Taka piesienies man, piesienos tev. Realus argumentus, kapec ir melns, nevis zaļš.

    4. Apnika rakstit, ta ko čakarējies, mužigi ar tevi te jacīnās, esmu jau noguris, no tavām murgoloģijām, gribi justies kruts, bet no tā visa, sorry, nekas labs tev beigās nesanāk.

    Tīri subjektivais viedoklis.

    #235651
    izredzētais
    Participant

    njā, nomainot vienu headeri, lapa kaut kā liktos daudz dzidrāka.. 🙂

    #235652
    root
    Participant

    Kādam te hormoni trako… 😀 *cough*

    1: Domēna maiņas bija nepieciešamas legālu ne tik legālu iemeslu dēļ.

    2: Web veidošanai ir koncepts, tas diemžēl nav domāts tev. Bet plānos ir muzikāli izklaidējošs portāls ar radio.

    3: Melns tādēļ, ka radio kopējais stils vairāk atbilst kaut kam alternatīvākam par inline radio, tapēc arī slogans ir “cita formāta mūzika”

    4: Nu tās draudziņir tavas problēmas.

    Un jā, ja es brauktu ar žiguli, es to pulētu ar lupatiņu. Tu kad pakakā tualetē ari nenorauj ūdeni bet gaidi kamēr būs nauda jaunam tualetes podam/tualetei? WTF WTF.

    Mkei, trin tik mājās. Vari uzskatīt ka šis viss bija attiecināms uz kādu citu vietu.

    Ak jā, lai viss būtu skaidrs, tēma ir tāpēc, ka

    1: lai ja kads spēj varbūt lai uzveido labāk, manas dizainera kur nu vēl zīmētāja spējas nav super-natural, lai gan arī iesācējs es neesmu.

    2: Tas nebija ar domu ieriebt tev vai jebkādā veidā tevi aizskart. Tu to pats tikko izdariji izvemjot vismaz 10 rindas absolūtas tizlības, atceries, this is internetz, what comes here, stays here.

    3: ja tev vēl ir kādas pretenzijas pret mani profesionālā līmenī, laipni aicinu tevi pierādīt savu pārakumu pār mani. Jebkādā veidā.

    #235653
    Foxsk8
    Participant

    Tavamaate: Paķer kādu mauku un reali nodod uguņus, vismaz varbūt, kad būsi dabujis kārtīgi pa drāti, varbūt būsi savādāks un citiem nebus jāklausās tavi suņa murgi.

    Ja nemaki izteikt salīdzinājumu par tēmu, tad nedari to vispār. Ne tev mani macīt, kā ko man darīt, ko likt, utt….

    #235654
    Aldis
    Participant

    Man arī garšo mandarīni.. Jums ar pa vienam aizdot? 😀

    #235655
    Foxsk8
    Participant

    3. Punktu varam nokārtot, tikai man priekš tādiem tirliņiem, vienkārši negribās terēt savu brīvo laiku.

    #235656
    root
    Participant

    Un par “Paķer kādu mauku” es tev vienkārši varētu iedot pa pieri. Š oreiz gan atļaušos neuzskatīt to par dziļi personisku apvainojumu man un vēl kādai, kuru tas varētu bik aizvainot. Comprende, amigo? Nomierinies, apēd kādu mandarīnu…

    Par 3. punktu- dod ziņu, kad būsi rīgā, noorganizēsim mītingu kaut vai pie manis vai kādā bārā. 🙂

    #235657
    Loading
    Participant

    Koncentrējam visus spēkus v3!

    #235658
    Foxsk8
    Participant

    Nu, vai tad tu nezini, darot tās lietas, cilvēks atslabinās, nomierinās. domāju, ka tev tas būtu labāk, nekā mandarīnu ēšana. Vienkārši uzvedies kā nedabujis. Em, pa pieri, ar ko? Nāc un dod 😀 Tad arī 3 punkts būtu atrisināts.

    Shodien esmu Rīgā, bet šaubos vai savās brivdienās gribu ar tevi rokas ķēpāt, tu jau pirmais uzprasījies, tad nu es saku, nāc un davai, brauc uz Liepāju un nokārtosim visu. 😀

    Labi peace, zb, man tiešam ar tevi te čakarēties, labāk padzeršu alu.

    #235659
    root
    Participant

    Nū, es to sapratu tā- tā kā es pa maukām nestaigāju by default, maukas diemžēl no saraksta atkrīt, par cik sapratu, ka nodot uguņus tu domāji intīmu tuvību ar sievieti, vienīgā sieviete pašlaik ar ko es varu “nodot uguņus” ir mana meitene, bet kopēji formulējot, tu manu meiteni tikko nosauci par mauku. Tu apzinies ko par šādiem vārdiem ar tevi izdarītu jebkurš, kuram vien nebūtu slinkums? 🙂

    Un par cik es dzīvoju Rīgā, gandrīz centrā, dod ziņu ja pārdomā, mans nummurs tev zināms. 🙂

    #235660
    Aldis
    Participant

    Vsp. stulbi kasīties 🙁 Taču visi +/- te pieauguši, savācamies uz kādu alus kausu, un izrunājam 🙂 Nevis te viens otram piemetinam pērkamas sievietes tik dēļ viena headera.. 😉 😀

    #235661
    Jaunzems
    Participant

    Foksi, varu pateikt tikai vienu. Viens man pazīstams pacans sarunāja ar robi pie olimpijas tjipo baigo strelku, kautiņu, draugu saietu da jebko. Uzmini, kurš atnāca un kurš nomiza! Un kā tu pats domā? Pareiz’, robi blobi nemaz tur nemanīja. Tā ka brīvdienas tev būs brīvas.

    #235662
    Foxsk8
    Participant

    To, ko tu tiko atvasināji, tas ir tikai tavs viedoklis, otrs tas bija ieteikums, nezinot, ka tev ir meiča, tātad tavs secinājums, ka viņa ir tāda, ir galīgi greizs. Tātad paņem un dod uguņus ar savu meiču un viss būs bumbās, ko tu vēl kasies, ej iesildi gultu, vismaz notepadā uz kādu laiciņu būs miers, pēc tam gaidam tevi back.

    Un ši visa kasīšanas ir tikai tāpēc, ka Robertam nedalec, ko viņam cenšas pateikt, laikam būs jāliek nikolajs, labāk ignorēt un miers.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad headeris’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā