Notepad headeris

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad headeris

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235663
    root
    Participant

    Junzem, man protams nav nekā cita ko darīt kā dzenāt tavus 12 gadus vecos drauģeļus ap olimpiju. Lasies pie psihologa. kas tevi vispār palaida prom.

    Fox, da nē, vienkārši tu man pēc šitiem tekstiem sāc nu jau konkrēti nepatikt. Vienam no mums tas vienreiz labi nebeigsies. Un man īstenībā ir pofig ko tu ar kuru tekstu domāji. So mans piedāvājums paliek spēkā, esmu brīvs līdz 18:00 šodien un rīt parīt no 18:00 ++ ja vien tev protams nav bail. 🙂 Nebaidies, sist es tevi nesaistos, pāri nedarīšu, sliktām onkām nedošu. Vienkārši vēlētos padiskutēt īsi un konkrēti ar ko tad tu profiņesi tik daudz pārāks par mani. Da i vispār, tu pats ļoti labi apzinies ka es tomēr esmu pāraks par tevi. Tas ka tev ir vpadlo to atzīt, nu tas šeit ir skaidri redzams.

    #235664
    Jaunzems
    Participant

    Nu mīļumin, tad tu dziedāji citu dziesmu – nav laika, darbs jāstrādā, utt

    #235665
    Foxsk8
    Participant

    Ok, izdomāšu, padošu ziņu. Š odien toč ka nē, kā jau minēju augstāk.

    Robert, 12 gadīgie arī var kārtīgi pa muti iedot, taka īsti attaisnojums tas neskaitās.

    #235666
    Aldis
    Participant

    bokss načinajica.. 😀

    #235667
    root
    Participant

    Tev varbūt var… mhhh

    Jaunzem, mana adrese ir Tallinas 17. Tavi puikas ir laipni gaidīti pēc darba laika līdz 22:00. Tā pat kā jebkurš interesents kuram ir kādas pretenzijas pret mani, mans tel ir 20209229 ja nu kādam vēlme iepriekš pieteikties vai ja netiekam garām vārtiem.

    #235668
    Loading
    Participant

    Lecīgs kā nedabujis āzis.

    #235669
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Ar tevi kā pret sienu, kā nedalec, tā nedalec, re kur loadings jau to pašu saka.

    #235670
    RicoPico
    Participant

    Atpūtinam nervus… 😀

    #235671
    elvisburdajs
    Participant

    Aldi, Iedzeram kādu tasīti tējas kamēr šie te cepās? 😀

    #235672
    root
    Participant

    Foxi, palasi topiku un padomā, kurš te uzsāka kārtējo personisko fleimu. Es? Apbižojies ka neaizsutīju tev pm? hmmm, vai tad notepad politika nebija dažādas ar webu saistītas lietas apspriest ar lietotajiem? Nē? Nu vienalga, es uz tevi ļaunu prātu neturu. Manis pēc tu tur augšā vari likt kaut rozā sivēna dibenu. Vienkārši tad es rakstus komentēšu via remote post un lasīšu caur rss…

    #235673
    Loading
    Participant

    Ja tev nepatīk šeit, tad vienmēr vēl ir boots un datuve 😉

    #235674
    Aldis
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Aldi, Iedzeram kādu tasīti tējas kamēr šie te cepās? 😀

    aha… 🙂 vēl tie mandarīni ir uz vietas! 🙂 tikai jāuzmanās no lidojošiem krēsliem kas te lidinās no fokša uz mammas pusi un atpakaļ 😀

    P.S. – te ir offtopika sadaļa, vēl vajadzētu apakšsadaļu “Karalauks” 🙂

    #235675
    root
    Participant

    Loading, nesmīdini. Es taču neevakuēšos prom no Samuraja ziņām tikai tāpēc, ka vienam frīlanserim sakāpis galvā. Un par cik esmu šeit jau diezgan ievērojamu laiku, visdrīzāk ka šejieni pametīšu līdz ar nāvi aiz vecuma, projekta slēgšanu vai ja samurajs evakuēsies kaut kur citur.

    #235676
    Foxsk8
    Participant

    Robert: Visa sāls jau sākas tur, ka šo visu es tev saku par visām tavām stulbībām kopumā un vienu reizi, ne jau es te visus faktus paņemu no vienas tēmas, ok tnx par ieteikumu un augstāk jau minēju, kad tikšu pie PSD, ielikšu labākā kvalitāte.

    Kapēc par PM man apbižoties, velns, par PM stāstu to, kad tu par lir gribeji lai sutu tev uz mailu vai PM, tad nu sanak taa, tu gribi taa, bet citam dari savadak. Tagad pieleca, vai jastasta velreiz, ari par zarubu, tu man soliji, ja tu soli, tad tev jabrauc pie manis, nevis man ir japiekapjas tev. Ok, visi izteicas, sledzu nost, gaidu PM un roberts taa pat. Logo tiks uzlabots. [Closed] Tavamate, cerams shajaa tema viss ir izrunats un abiem ir ko apdomat. Taka, turpmak, PM.

    Ak jā robert, kurš tad sāka to visu:

    Izskatās ka pašreizējo foksis būtu lipinājis kopā pa pikseļiem Paintā…

    Ka tik tas nav uzbrauciens ko, pats uzbrauc un tad brīnas, ka aiziet “Karalauks”.

    #235677
    samurajs
    Participant

    Robčik: tas labi, ka tu kustini šo būdu! Maybe Fox atmodīsies no 2,5 gadu miega un sāks kaut ko darīt! 😀 Nu tas mūsu logo, kas patreiz augšā, uz mana PC ir tieši tāds pat, kā tevis taisītais. Nav mana vaina, ka kāds lapelē ieslēdzis totālo kompresiju visām bildēm.

    Sākotnējais mūsu logo bija PNG fails ap 30 KB. Tagad no tā palikusi kaut kāda kropla 6 KB JPEG atlieka.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad headeris’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā