Notepad Jaunumu un Rakstu politika

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad Jaunumu un Rakstu politika

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192164
    Foxsk8
    Participant

    Vienīgais, kas man liekas tāds ne pārāk ērts ir dzinis. Nespēju samierināties ar phpBB kā bāzi.

    Ne viss ir tā, kā tas izskatās.

    V3 vismaz tiks panākta non-phpbb piegarša 🙂

    #192165
    dzhonsons
    Participant

    Kad gaidāms v3?

    #192166
    samurajs
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Kad gaidāms v3?

    V3 lielā mērā jau sakodēts, bet pagaidām Foxim ir uzdevums nokārtot lietas RTU. Parāds nav brālis:) Tā kā mazliet aizkavēsies.

    #192167
    izredzētais
    Participant

    godīgi sakot, datuvi un boot praktiski vairs neapmeklēju, notepadā jaunumi parādās daudz biežāk kā citos ziņ u portālos..

    #192168
    shady
    Participant

    Neviens raksts nav pārkopēts no cita portāla (copy/paste). Ja kāds to ir izdarījis, tad lūdzu linku studijā un darītājam tiks piemērots ļoti smags soda mērs.

    ja kāds ko nocitē iekš foruma, lai ko apspriestu, tad tas vēl savādāk, bet tas nav raksts. Lai gan nav vēlams tā darīt, labāk iemest linku un nocitēt svarīgo rindkopu.

    ja kāds kopē rakstus no mums, tad būšu priecīgs ieraudzīt linkus, lai nokauninātu to darītājus.

    Un kādēļ nevar rakstīt pa vienu un to pašu? Viens portāls uzraksta par jaunu OS, cits par revolūciju datora arhitektūrā, cits vēl kaut ko. Un, ja mēs neesam paspējuši pirmie, tad sanāk, ka mums nevajag rakstīt? Vai rakstīt par jaunu kartupeļu sugu? (gan jau arī to kāds dārzkopības saits būs paspējis jau uzrakstīt)

    Manuprāt, ļoti daudziem cilvēkiem nav laika sēdēt visu dienu pie datora un lasīt visus iespējamos portālus gan Latvijā, gan ārzemēs. Es, piemēram, parasti palasi tikai notepadu un viss, tas kas tur ir rakstīts, to arī zinu. Pa retam, kad garīgais un laiks, tad iečekoju arī savu RSS.

    #192169
    rihardsss
    Participant

    Īstenībā es arī par notepad uzzināju datuvē. 😀 Īpaši ilgi tur vēl nepabiju, kad sapratu, ka tur visi ir ļoti kašķīgi, forumā absolūtā cenzūra, rakstu komentāros pilnīga vārda brīvība – vai objektīvs/subjektīvs viedoklis vai lamu vārdi- tas vienalga, viss ok. Nu bet šeit ir daudz patīkamāk, kvalitatīvāka informācija.

    #192170
    Jaunzems
    Participant

    vienīgi es gribu k.kādu aktivitāti!

    #192171
    Loading
    Participant

    Vajag būt pašiem aktīviem un uzradīsies citi aktīvisti 😉 Vienam mašīnu grūti uzstumt, bet ja citi redz, ka kāds stumj mašīnu, tad ies palīgā, bet ja stāvēsi pie mašīnas, visi tev ignorēs.

    #192172
    marr
    Participant

    Aptaujā viedokļa nav 🙂 neesmu lietas kursā, kas notiek citur (brīžiem arī, kas te :$)

    #192173
    elvisburdajs
    Participant

    Loading: +1

    #192174
    archeens
    Participant

    lasu tikai notepad 🙂

    #192175
    Jaunzems
    Participant

    Man liekas, ka šeit kvalitātei jābūt mazliet augstākai. Redzi, šeit viss notiek uz cilvēku entuziasmu. Š eit raksta cilvēki, kuriem patīk un to māk. Bet datuvē par to saņem. Kautkāds M. atnāk, padomā:

    “O, nauda par brīvo! Kautko samudrīšu un esmu bagāts! Redz, cik vienkārši!”

    (protams, kvalitāte nekāda…) :win: :hmz: :money:

    #192176
    elvisburdajs
    Participant

    Agrāk Datuvē bija pat ļoti kvalitatīvi raksti, bet vēlāk sākās panīkums un rakstu vispār tik pat kā nebija. Tad ieradās Aigars Ievins, no kura bija vismaz 2 ziņas dienā (kvalitatīvas un bez drukas kļūdām), bet tā vairs nebija datuve ar pamācošajiem rakstiem utt. Tagad vispār bail skatīties dizains nomainīts, serveris lago, kāda 1 ziņa divās dienās, tā pati ar kļūdām un pavirši iztulkota, lielākā daļa tautas ir aizgājusi, admini nepamatoti dzēš komentārus, dzēš lietotājus kas pat ir ieguldījuši savu darbu Datuvē un ja kāds ko uzprasa izliekas ka ir miruši.

    #192177
    usins
    Participant

    Zparks vairs sen nav manā ikdienas apmeklējumu sarakstā. Tur pietiek vienreiz pa nedēļu iegriezties lai saprastu, ka reklāmraksti ir topā.

    Raidījums labs bet ne lapa.

    Boot- viņiem maksā un tas ir viņu darbs- rakstīt.

    Datuve- ik pa laikam uzpeld kaut kas kvalitatīvs un labs

    kakao- ārpus konkurences

    xlab- jauns projekts paredzēt linux iesācējiem

    mans blogs- atpaliek pat no zparka :D:D:D

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā