Notepad.lv ietusē?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Notepad.lv ietusē?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149963
    WerNeo
    Participant

    Tātad. Š is ir pagaidām aptaujas “gājiens”. Ko teiktu aktīvākie notepad lietotāji par kopistisku sanākšanu? Protams, ka jautājums vairāk attiecas uz 18++ cilvēkiem. Galu galā, ja jau +/- vienu maizi ēdam… arī atpūsties kopistiski nevajadzētu būt problēmām.?

    #217442
    ob1
    Participant

    agree.

    Varu piedalīties ar finansēm, bet ne pārāk daudz. Būtu vasara, tad varētu piedāvāt vietu tusiņam.

    #217443
    dzhonsons
    Participant

    Atkarīgs no finansiālā stāvokļa “tobrīd”..

    #217444
    WerNeo
    Participant

    Vispirms vajadzētu zināt, cik vispār ir “reāli čaļi”, kas gatavi piedalīties. Pagaidām pat par financēm nav runa.

    #217445
    linx
    Participant

    Mani arī aicina? 😀

    #217446
    Foxsk8
    Participant

    Jautājums, vieta, lokācija, jo piem Es un Samurajs, esam no Liepājas gala, kā arī vēl te pārdesmit gribētāju. 🙁

    #217447
    ob1
    Participant

    Mans vāģis spēj uzņemt dažus pasažierus maršrutā Siguldas apkārtne -> Liepāja.

    P.S. Valmieru un Cēsis varu paķert.

    #217448
    Professor35
    Participant

    labāk vasarā,

    doma laba būtu interesanti parunāt ar ob1 redzēt onlainā samuraju, pēc dzeršanas

    man kopā ar Wuu varbūt izdotos noķert drunk lizard, eh sapņi, sapņi

    #217449
    drunk_lizard
    Participant

    savlaik bija populaari tusi ieksj vecaas boot komuunas. tad arii tika dibinaats EDT. peecaak un regulaari lanpaartiji notiek ieksj eoz.

    peec pieredzes – uz sjaadiem tusiem p0kjiisji neraadaas, mhhh

    laikam bailji :>

    bet ar samuraju un ob es labpraat alu nodzertos :>

    tiesa, sjaadi tusi tiesjaam jaataisa vasaraa. ziemaa sanaak padaargi, jo jaaokupee kaads krogs. vasaraa panjem kaadu pirteli, kas uz 10-15 cilvjiem ir minimaalas izmaksas un aidaa :>

    lielaakais tuss bija pirmais boota tuss ar paari par triisdesmit purniem un tika riikots ieksj paintbola kluba ar peecaaku afterpaartiju.

    #217450
    normis_161
    Participant

    Nu tas ir vairāk atkarīgs no vietas, kur tas būs. Bet tā tādai domai es piekrītu.

    #217451
    samurajs
    Participant

    Mjā – taisnība. Ziemā nav kur palikt. Un ja vēl ob1 PC instalēšanas sacīkstes plānotas – telpas vajag. Vai kādu verandu, kur strāvu pievadīt.

    Nebūtu krīze, un būtu daudzmaz finanses – tad vēl kaut kā. Bet nu pagaidām izdzīvošanas režīms visiem administrācijas locekļiem (cik man zināms).

    #217452
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj: Nav tik traki, nesaku ka ir ok, bet nu slikti arī nav.

    Jā, labāk jau būtu vasarā.

    Varu piedāvāt:

    https://www.viss.lv/?p=120397 (Mani pāķi)

    #217453
    Afrohead
    Participant

    Mjā…

    Te tiešām sanākuši cilvēki no visas Latvijas!

    Pats esmu Talsenieks, tā kā… Liepāja ir pāris stundu stopēšanas jautājums! :lala:

    #217454
    marr
    Participant

    Kā lielāko problēmu arī saskatu ģeogrāfisko izbārstījumu – citādi, ja zinātu, ka kaut kas šāds top, tad arī izskatītu iespējas ierasties :p personīgi, droši vien, nebūtu problēmas aizbraukt arī uz kurzemes pusi. Kādu laiciņu tur nav būts 🙂

    un jā, vasara noteikti ir labāks variants.

    #217455
    WerNeo
    Participant

    Pats arī neesmu kurzemnieks(kur nu! Vienreiz ar Fokker 50 tur aizbraucu uz nedēļas nogali. Vienīgā reize, kad iepazinu kurzemi.)! Bet, ja jau visi ir par vasaru… Nav problēmu. 🙂 Kā jau teicu, galvenais ir zināt, kas gatavi doties mūsu valstī uz saskrietuvi. 🙂

    #217456
    jauneklis
    Participant

    Es labprāt piedalītos ! :seeker:

    #217457
    rajah
    Participant

    Ja vēl Liepāja, tad vēl tā, bet ja tālāk, nu nez nez…

    Un labāk jau casarā. Ziema brrrr….. Tad tikai iekšējas telpas.

    #217458
    jupis
    Participant

    nu ja ir vēlme padzert alu 🙂 mājīgā vietā varu savu telpu piedāvāt tas gan ir Vecpiebalga bet nu vietas pietiks kādiem cilvēkiem 15-20 🙂 ja visi daudzmaz draudzīgi uzvedas tad var arī vairāk 🙂 ja brauc ar mašīnām tad ir arī kur tās nolikt 🙂 plus vēl var kādu ekskursiju pa kultūras objektiem 🙂 atkarīgs ko vēlas 🙂

    #217459
    ob1
    Participant

    Man jau patiktu Vecpiebalga… bet Liepājnieki sāks kaukt…

    🙂

    #217460
    jupis
    Participant

    vienmer jau bus kads kas bus apdalits 🙂 tada dzive ko lai dara 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā