Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #253227
    Jaunzems
    Participant

    Meitenes nemāk lasīt IT ziņas. Tā tas bijis gan Boot, gan Datuves video.

    #253228
    daGrevis
    Participant
    #253229
    Kon
    Participant

    Jaunzem neaiztiec meiteni no video :>

    #253230
    Foxsk8
    Participant

    Jāsaka, ka jau 3 dienu klausos RADIO. Man tie bumši iet pie sirds, atšķrībā no samuraja.

    #253231
    shady
    Participant

    web33 wrote:

    Es būtu priecīgāks ja shady uztaisīs kādu video test,protams ja tas ir iespējams.


    Ir kāda pilngadīga persona no Rīgas, kura vēlas ar mani sadarboties video apskatiem?


    reGative wrote:

    Vienreiz jau sadarbība ar LIR nobruka, un ko tad no šitiem gaidat? Man jau nav nekas, bet tas viss ir tik stulbi…


    Jaunas idejas vienmēr lielākai daļai liekas stulbas, bet man jau nekas, zeme vēl joprojām turas uz 3 vaļiem…


    WerNeo wrote:

    Ieraksta nav no šodienas raidījuma? Gribētos noklausīties, ko runā.


    Kā jau minēju zem paziņojuma, tad saistībā ar svētku brīvdienām, atkārtos to pasu ierakstu.


    foxsk8 wrote:

    😀 😀 Varbūt kāda meiča varētu tās ziņas pavadīt 🙂


    RadioNSM komanda ir diezgan liela (https://radionsm.lv/lv/dj/saraksts), arī meitene ir starp tiem. Notepad.lv ziņas nav piesaistītas kādam konkrētam dj – tā kā, gan jau sagaidīsi;)

    #253232
    root
    Participant

    Mani no savas puses protams iepriecina aktivitātes un tā, bet par nožēlu- praktiski visa tā lielā komanda sastāv no citiem projektiem izmestiem indivīdiem. Un ne bez iemesla ļõļ.

    #253233
    daGrevis
    Participant

    Cik skatījos, tur, DJ, ar visvairāk balsīm ir 14 gadiņi. 🙂

    #253234
    linx
    Participant

    shady wrote:


    Ir kāda pilngadīga persona no Rīgas, kura vēlas ar mani sadarboties video apskatiem?


    Es, es, es .. dod man ar 🙂 .. Kādēļ par pilngadību vsp tiek runāts – būs tjip 18+ video materiāls taisīts vai? Vai arī otrs, visai ticams, variants, ka testu taisīšana nenotiks ar skaidru galvu 😀

    #253235
    Crow
    Participant

    Zini, daGrāvi, atsevišķi padsmitgadnieki mēdz būt prātīgāki savos padsmit nekā daži labi subjekti, kas visu dzīvi tikai vasku d*st vien prot.

    #253236
    Arcis
    Participant

    Nu gatavais trakums – ir padsmitnieks vai nav, bet tas skaidrs ka viens otrs padsmitnieks ir sakarīgāks un spējīgāks loģiski domāt nekā, piemēram, mana vecuma 21 gadīgi čaļi, kam galvenais brīvajos brīžos pa taisnāku ieliņu izmočīt cauri ar savu mašīnu, pasūkt pēc tam aliņu stāvlaukumā ar citiem čaļiem un vakara noslēgumā kādam zaķim piecirsties…. Tā kā nepiekritīšu gluži tam ja tev vēl ir padsmit gadi tad esi sīks un neko nesajēdz…. atceros par piemēru Tevi Fox jau no pašiem tehnikuma sākuma laikiem kad mēs paši vēl bijām padsmitnieki, kā tu jau tad manuprāt riktīgi ņēmies un būries kaut vai ar visām šīm web lietām! Cepuri nost Tev Fox par to, vienmēr esmu Tevi apbrīnojis par Tavu aktivitāti! 😉

    #253237
    shady
    Participant

    Par tiem 18 gadiem…tas nebija domāts kā aizspriedums, jo pilnīgi piekrītu, ka entuziasti ar vairāk brīvu laiku ir tieši skolnieki/studenti. Bet problēma ir citur, tie, kuri dod portālam testēt tehniku dod arī parakstīt tehnikas pieņemšanas/nodošanas aktu. Tā kā, tā ir sava mīnusa puse, jo par katru iekārtu, kuru testēju, es uzņemos ari materiālu atbildību, un uzņemties par svešu cilvēku es netaisos:)

    P.S. – neaizmirstiet, ka šodien ir raidījums pa radio;)

    #253238
    daGrevis
    Participant

    Cikos? 🙂

    P.S. Crow, esmu, esmu… 🙂

    #253239
    Arcis
    Participant

    shady wrote:

    Bet problēma ir citur, tie, kuri dod portālam testēt tehniku dod arī parakstīt tehnikas pieņemšanas/nodošanas aktu. Tā kā, tā ir sava mīnusa puse, jo par katru iekārtu, kuru testēju, es uzņemos ari materiālu atbildību, un uzņemties par svešu cilvēku es netaisos:)

    Nu ja, šai ziņā jau Tev pilnībā piekrītu!

    #253240
    Kon
    Participant

    Arcis wrote:

    mana vecuma 21 gadīgi čaļi, kam galvenais brīvajos brīžos pa taisnāku ieliņu izmočīt cauri ar savu mašīnu, pasūkt pēc tam aliņu stāvlaukumā ar citiem čaļiem un vakara noslēgumā kādam zaķim piecirsties….

    To mēdz dēvēt par normālu dzīvi XD

    #253241
    shady
    Participant

    daGrevis wrote:

    Cikos? 🙂


    Katru piektdienu, 19.00.

    #253242
    daGrevis
    Participant

    Tikko noklausījos. Nepatika DJ’ejs. Gaidu linku uz audio failu… 😛

    #253243
    Foxsk8
    Participant

    Jāņem par labu, kā ir.

    #253244
    djbacon
    Participant

    daGrevis wrote:

    Tikko noklausījos. Nepatika DJ’ejs. Gaidu linku uz audio failu… 😛


    Mūsu pusē tas arī ir kā eksperiments. Dažādi Dj nolasīs ziņas un tad skatīsimies kurš vislabāk patiks. un tad tam arī uzgrūdīsim to pienākumu 🙂

    #253245
    Element
    Participant

    Iepriekseejais bija labaaks. Bet shajaa raidiijumaa vismaz ir pauzes starp zinjaam, lai gan pietruukaa kaada muuzikas gabala starpaa.

    #253246
    Wuu
    Participant

    Kur fails?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā