Notepad.lv PS3 spēlētāji, 2. daļa

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Notepad.lv PS3 spēlētāji, 2. daļa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158911
    Quagmire
    Participant

    Notepad.lv PS3 spēlētāji, rakstām visi savus PSN lietotājvārdus un aicinam viens otru. Kopā jautrāk!

    Mans: svonabarab

    [img]https://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/svonabaraB.png[/img]

    _

    Iepriekšējo tēmu biedrs Jaunzems aizkakāja, ceru, ka ar šo tā nenotiks.

    #302803
    RicoPico
    Participant
    #302804
    Crow
    Participant
    #302805
    Willis
    Participant

    Quote:

    .. un aicinam viens otru. ..

    Š itas man pirmais kas iekrita acīs . 😀

    #302806
    Quagmire
    Participant

    Vai tad Jaunzemam neuzlika pernamento banu? Kāpēc viņš ir atpakaļ?

    #302807
    Stat1CX
    Participant
    #302808
    Quagmire
    Participant

    Pareizi ir, tas ir labākais, ko ar Xmēslu 360 var darīt. 🙂

    #302809
    Stat1CX
    Participant
    #302810
    Quagmire
    Participant

    Pareizi, vecie, resnie PS3 ir mēsli, tāpēc tiem īstā vieta podā. 🙂

    #302811
    RicoPico
    Participant
    #302812
    RicoPico
    Participant

    Kurš ieslēdza putekļuwololosūcēju? 😀

    #302813
    Quagmire
    Participant

    Un tu esi viens no tiem sakarīgajiem biedriem, vai ne? Ja jau šeit ir tik slikti un visi ir tik ļauni, tad kāpēc neattīsti savu portālu un neuztaisi ko labāku? Nav vairs 2009. gads, jābeidz mopšoties.

    #302814
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paši vārgakie, nožēlojamākie un skumjākie “admini”. Skumji skatīties, kā Samurajs cenšas kaut ko darīt notepad labumā (lai Latvijā būtu vismaz viena normāla vietne), bet to visu uzreiz noposta foxis-loxis un pārējā zvaigžņu komanda, pieņemot stulbus, gandrīz destruktīvus lēmumus, kas liedz šo vietni ņemt nopietni. Ne tikai par to, ka visi sakarīgie biedri ir vai nu izbanoti vai jebkā citādi izskausti, rodot vietu mopšiem mopšoties un betoniem betonēties, bet arī par visiem pārējiem pēdējo trīs gadu veiktajiem portāla notikumiem.

    Man jau nav slinkums veidot jaunus kontus katram komentāram (foksis to ir padarījis īpaši vienkārši), bet, nu ja foksis vēlas stūrgalvīgi iznīcināt šo agrāk cienījamo vietu, go ahead.

    Pat nedomā izdzēst so komentāru, jo es to turpināšu spamot

    #302815
    RicoPico
    Participant

    Tavus komentārus neviens nav aizticis. Nomierinies. Tie dzēšas automātiski- kopā ar profilu. :>

    #302816
    Foxsk8
    Participant

    Pirms tu nīdi kaut ko, padomā, kā vispār notepads radās, ne samurajs, ne shady šeit nebūtu, un vispār šādas vietas neeksistētu, ja nebūtu es viņi izveidojis. Un šis portāls, forums netika radīts tam, lai tu šeit izliktu savu negatīvo žulti par lietām, kas tevi neapmierina.

    Ar ko tu tagad būtu labāks par tevis pieminētajiem mopšiem, betoniem? Nosauc kaut vienu iemeslu.

    Reģistēšanas process protams tika atvieglots lietotājiem, lai nav jāvada garas formas, nevis veidot uber druper cilvēka gara laika klonu veidošanai. Kā redzi, boti šeit nav, līdz ar to viss ir pateikts.

    Tev par prieku uzliku e-pasta apstiprināšanu, tagad varēsi čakarēties līdz vemšanai veidot inbox kontu, gaidīt mailu, apstiprināt un to visu laiku darīt no jauna un jauna. Mainīt, čekot IP, utt.. un kam tev tas?

    Ja vēl nebiji pamanijis, mums ir iestrādāta arī iespēja, ka katrs no useriem var salikt userlistē tos cilvēku nikus, ko viņš negrib redzēt komentāros, šis teksts vienkārši paliek kā hidden un ja ir interese, var uzpiest virsū un izlasīt ko tad šis nelabvēlis saka. Tāda ļoti laba ignorēšanas opcija, ko bieži vien notepad lietotāji neizmanto. 🙂

    #302817
    shady
    Participant

    Veči, kas vispār te notiek? Kāpēc visi tā ir uzklupuši tēmas autoram? Nu lab, uztaisīja kaut kādu stulbu dziesmu, nu un? Saprastu, ja būtu tie negatīvie komentā tikai tajā tēma, ok, vēl tur pāris dienas to kur pieminētu, bet, biedri, ir jau pagājis laiks? Galu galā, viņš taču vēl ir tikai puika…

    Es te nevienu neaizstāvu, bet nesaprotu, kāpēc tik traks stāvoklis? Vai tad lietotājs ir “kašķīgais” tips, kurš katrā tēmā kādam uzkasās?

    #302818
    Jaunzems
    Participant

    Ja Mopsis nebūtu izrādījis klaju necieņu pret pārējiem Notepad biedriem savos iepriekšējos topikos un komentāros (piem. PS3 no lombarda sludinājums), viņš būtu sagaidījis cieņu arī no mums

    #302819
    Quagmire
    Participant

    Pārlasīju to tēmu, neredzu, kur es būtu izrādījis necieņu (ja neskaita pret biedru aoma, kurš pirmais sāka).

    #302820
    Jaunzems
    Participant

    Tā tikai tev liekas

    #302821
    Quagmire
    Participant

    Es jau vakar Skype sarakstē tev teicu, konkrētus citātus. Tiesa gan, tos nesagaidīju, jo tu izdomāji mani nobloķēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā