Notepad.lv PS3 spēlētāji

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Notepad.lv PS3 spēlētāji

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #301606
    Jaunzems
    Participant

    Jebkas, ko tu tagad vai turpmāk teiksi savā mūžā, var tikt mierīgi diskreditēts ar šo tavu video https://www.youtube.com/watch?v=E-c-nAYChzY

    #301607
    Black
    Participant

    Tas jau vecs video, Jaunzem! Tu nemaz neseko līdz jaunumiem:

    https://www.youtube.com/watch?v=xXnUFfMnW0M

    P.S. ieliku īkšķi lejup, nav jau žēl, cilvēks ir centies…

    #301608
    Jaunzems
    Participant
    #301609
    Aldis
    Participant

    A mums ir video čats ar 3D grafiku, var močīt pa feisu bez čītiem pa taisno un būt kruts!!!! Pat nevajag nekādu konsoli… vnk. bez nekādiem esošiem naudiskiem līdzekļiem staigā pa maskačku, un dod pretī tiem kas prasa «sigareti iļi ja tjibja ubju», izvelc savu kulaku un parādi no sevis veci!!!

    Iesāumam, derēs ja izviklsi no kabatas tikai fakui 😀 Tevi nospārdīs tā ka kustēt nevarēsi… nedo dievs izvilksi ko citu…. 😛

    Riktīgs ekšan… Grand teft maskačka 5!!! 😛

    #301610
    Aldis
    Participant

    Atšķirībā no jums puiši, man ir dzīve pa īstam, neesmo nolaifers.. 😀 Es šodien ierāvis aliņu, kā nekā izbaudu pēdējās vasaras dienas… 😛 Ir jābūt debīliem lai strīdētos par to kā katrs grib atpūsties, tas ir – spēlēt datorspēles…. 😀

    Es piemēram tad laikam esmu hibrīds.. spēlēju datorspēles caur usb kontrolieri 😀 un ne par ko nesatraucos.. un jā, nostaļģijas pēc vēlos iegādāties oriģinālo nintendo 64 un PS2…. 😛 Ir piedāvājumi?!

    #301611
    aoma
    Participant

    а мне по барабану

    #301612
    Kon
    Participant

    Te skaidrā vairs sen nav ko darīt

    #301613
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/uTGusja.gif[/img]

    Kaut teu testosterona pārpūlētie pauti nokalstu…

    #301614
    Crow
    Participant
    #301615
    shb-
    Participant

    Visnotaļ apbrīnjami, cik daudz spriedzes pastāv start konsoļu un pc kapātājiem. Es laikam dzīvoju kastē, es pamanīju to tikai gta5 gaidīšanas laikā :). Protams biju redzējis šādus tādus fleiumus iepriekš, bet tagad redzu ka problēma ir krietni lielāka.

    Enīveis – katrai platformai savi bonusi. Gribi mazāk ķēpas – iespraust un kapāt, pērc konsoli. Gribi 60fps+, skaistāku bildi – pērc PC, taču nepieciešama lielāka prasme izvēlēties dzelžus, progammatūru un to visu turēt kārtībā. Izmaksu jautājums ir visnotaļ ļodzīgs, jo PC ir apgreidojams un spēles ir lētākas – es sliecos uz to, ka pc ir dārgāks prieks, taču ne tik, kā mālē platformas nīdēji.

    #301616
    Quagmire
    Participant
    #301617
    Jaunzems
    Participant

    Tu aizmirsi, ka PC ir gan spēļu rīks, gan, you know, īsts dators. Dators mūsdienās cilvēkam ir vajadzīgs jebkurā gadījumā, tādēļ ar vienu pašu konsoli nevar vien iztikt.

    Un cenas atšķirība starp parastu word/excel/facebook datoru un geiminga datoru ir mazāka nekā piepirkt konsoli tam datoram.

    Tā kā PC geimings, dārgs? Man nav laika strīdēties, man vēl jāizspēlē visa steam bibliotēka, kuru sapirku par apmēram tādām cenām kā viena, divas konsoļu spēles

    #301618
    Stat1CX
    Participant

    Daudz gan šeit savākušies zemnieku 😀 ES pats esmu master race elitists un par to esmu lepns.

    #301619
    Quagmire
    Participant

    Bet, monitors, klaviatūra, pele? Tie neskaitās cenā?

    #301620
    jurgenz
    Participant

    Nununu. Ja man PC (lasīt – stacionārie datori) 100 gadus nav vajadzīgs, mājās ir 2 laptopi, ipadi un visādi citi gadžeti, kāda vella pēc man tagad stutēt vēl augšā gaming pc? Es labāk konsoli piemetu pie tv, i spēlītes var parukāt, i netflixu palūrēt.

    Ne visi dzīvo PC ar, man vairāk kā pietiek ar laptopu un uz laptopa spēlītes negriezīsi, ne? Kā arī nedaudz atšķirība spēlēt pie galda pc spēlītes uz kādām 21″ (vidējam latvietim nebūs lielāks ekrāns), kamēr vari ērti gulēt dīvānā, glaudīt suni un spēlēt uz 40+” (visiem tagad pilnas mājas ar plazmām un smārtiem) ekrāna spēlītes. Te arī visas atšķirības beidzas, ko es redzu starp pc un konsoļu kariem.

    #301621
    Jaunzems
    Participant

    Bet televizors, dīvāns, kontrolleris, tie neskaitās cenā? :>

    #301622
    jurgenz
    Participant

    Jaunzem, es zinu vairāk cilvēkus bez stacionārā datora, nevis bez dīvāna un tv 😀

    #301623
    Quagmire
    Participant

    Kontrolieris nāk komplektā konsolei, televizors un dīvāns ir visiem.

    #301624
    Jaunzems
    Participant

    Nu manis pēc!

    [img]https://i.imgur.com/dhIiTDC.jpg[/img]

    Ar Steam Big Picture un bezvadu Xbox kontrolleri problēmām nevajadzētu būt

    #301625
    Jaunzems
    Participant

    Man nav! Tas, ka tev ir, nenozīmē, ka visiem 7 miljardiem arī ir! Tā ka nav gudri veikt implikācijas, runājot par kaut kā cenu!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 90 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv PS3 spēlētāji’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā