Notepad.lv saiets

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Notepad.lv saiets

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240959
    ob1
    Participant

    Varētu jau… tik kādam jānoorganizē…

    Ja kas, tad varu paķert autiņā kādu līdzi, ja tuss notiek Liepājas pusē.

    #240960
    Foxsk8
    Participant

    Reāli viena problēma atkristu, tas ir ar vietas izvēlni, to varētu uzlikt no sava gala, kā nekā mani lauki:

    Info šeit:

    https://www.viss.lv/?p=120397

    Pie Jūras, ir kur palikt, gan mājās, gan var uzsliet telti, izmest kādu loku gar Jūru, un uzrīkot kādas sporta spēles pie volīša tīkla, vai kādas citas atrakcijas, bez litrabola spēlēšanas. Viss vajadzīgais itkā būtu, vienīgi sanāktu No Rīgas un tālākiem rajoniem tā pašvakāk tikt.

    Un īstenībā, ja ir vairāki braucēji, ar saviem auto, tad jau vienā vāģī var savākt 5 tusētājus, jo vairāk, jo ceļš lētāks, nu kā sarunā.

    Es personīgi esmu braucis ciemā pie Shady, un atkal linx ar ob1 braukuši pie manis, taka īsti kaut kādu ceļa attālumu tas neietekmē, itkā jau ja kāds grib tusot, tad jau noliek naudiņu jau laikus.

    Piemērs jau tas pats BBP, kas notiek Liepājā 😀 Visi gali brauc uz tejieni.

    Otrs risinājums, var veidot divus atsevišķus tusus, Kurzemes gals, Rīgas gals. Teiksim rīdzinieki var uzveidot ģenerālmeiģinājumu kāda korgā 5dienas vakarā, mūsu gals tā pat.

    Personīgi, man nekas nav pretī, arī pie Rīgas, vai kādā citā vietā.

    #240961
    ob1
    Participant

    foxi, a tu neņemies saorganizēt?

    #240962
    Foxsk8
    Participant

    Hmz, varētu jau mēģināt visu lietu nobīdīt, kā nekā vienu reizi jau tevi un linx dabuju uz savu galu 😀

    Bet tad ir jābūt diviem organizātoriem, respektīvi, tad tev vai kādam citam vajadzētu sarunāt loģistikas lietas, aka transporta lietas, tā lai pēc iespējas vairāk cilvēku var tikt uz tusa vietu. Plus jau jautājums par vietu vēl nav izdomāts, varbūt lai cilvēki saraksta variantus, un izveidojam aptauju.

    Nākošais, jāizdomā dalības maksa, kurā ietiplst iekšā “Ēdiens” un dzērienu droši katrs ņem pats līdzā, ko metam kopējā baļļā, lai nav tā, ka kāds izdzer savus 4 alus, dūša ribās un ķerās pie pārējiem 😀

    Kā arī vajag izdomāt tā, lai ja cilvēks piesakas un pēc tam pārdomā, lai tas neietekmē pārējos. Respektīvi, kaut kāds datums, līdz kuram iemaksā money, kopējais tusa budžets, ja kāds atsakās, nu tad sorry, jo savādāk viss būs sarēķināts uz 30 cilvēkiem, atbrauc labi ja 10, tad tie 10 maksā par pārējiem, kuri nav tikuši.

    Ak jā, galdu un ēdienu, kā pa kāzām, arī varu pa lēto noarganizēt, no ēdnīcas, ar visiem traukiem, visiem galdu uzklājējiem, utt… Vidēji ēdiens, tur salāti, gaļas, kartoški, utt… sanāk no cilvēka kādi 8 – 10 Ls, man tā liekas, notepad kūku arī varētu dabot 😀

    Nu lūk, risinājums kaut kāds ir, alfa stadijā, priekšlikums un ieteikumus studijā.

    #240963
    ob1
    Participant

    ok, tad izdomā laiku,vietu, izrēķini dalības maksu, utt. Un tad piedāvā tautai.

    Kā jau teicu, manā auto varēšu paķert līdzi 4 tusētājus (braucu no Siguldas, varu izmest arī nelielu līkumu, benzīna naudu neprasīšu).

    #240964
    Wallaby
    Participant

    Es arī varētu paķert 4 pīplus līdzi (no Ogres-Rīgas)… bet tā kā tur būs Foks8, tad nu nebūšu gan – nevēlos šo cilvēku pat redzēt. Kaut gan labprāt iepazītos ar daudziem citiem.

    #240965
    samurajs
    Participant

    Jau sākas: es nevēlos redzēt tos un tos purnus, bet gribu tos un tos 😀 Kas te kāds bērndārzs, vai?

    Alternatīvais variants: nerīkot vispārējo supertusiņu, bet organizēt reģionālos saietus. Tas būtu daudz vieglāk un lielākas izredzes, ka arī kas sanāks.

    Liepājnieki/kurzemnieki varētu novākties jaunajā alus dārzā, sastumt pāris galdus kopā, un uzrīkot solīdu konferenci ar užavnieku (1 Ls/kauss). Tur ir forši, nedēļas nogalēs krogs dūc līdz rītam 🙂

    Rīdzinieki savukārt arī kur varētu sapulcēties – vietu jau netrūkst.

    #240966
    Jaunzems
    Participant

    man labāk patiktu tematiskie tusiņi – koderi tur, progeri tur, admini tur, spameri tur…

    #240967
    Foxsk8
    Participant

    Wallaby: Ko es tev sliktu esmu nodarījis? 😀 😀 Laikam jau kādam ir tikai virtuālā vide, kur visus vērtē pēc viņu neta dzīves, vai kā savādāk. Tā vērtēt ir slimi. Tas pats ob1, forumā ir pavisam cits cilvēks, nekā dzīvē.

    OK, samuraja, variants arī nav slikts, protams, ja kāds grib pievienoties Liepājas baram alus korgā, to var droši darīt, un arī otrādi.

    Varētu ar robčiku kādu alu iedzert 🙂

    Vēl kādi varianti?

    #240968
    root
    Participant

    Waaaaaaaaaahahahahaha 😀 padzert gan 😀 ar visu stikla pudeli 😀 😀

    Rīgas puses cilvēki varētu pie manis novākties uz alu un sievietēm, tikai man nosprādzis wireless, kādam būtu jāpaķer rūteris. Ob1 paķertu alus hadronu kolaideri un būtu pa jauko. 😀

    #240969
    Nettwerk
    Participant

    Doma ir tikai apsveicama autoram, bet par to operistu un firefoxitu galdinju kaushanos es viens pie safari galdinja no malas skatiishos kaa juus kaujaties un dzershu aukstu alu. 😀

    Ja bez apbvainojumiem, un teemaam win sux, linux sux tad var riikot, ja meerkjis kasiities tad nav veerts.

    #240970
    Nettwerk
    Participant

    grisha wrote:

    Labppraat pieteiktos, bet taallss ceeelljsh. Robertu ljoti gribeetos apskatiit vaigaa. Tik ljoti aktiivs jaunietis, tikai rezultaati nekad nav.


    Man ar Grishu sanaaktu vieniigi notepad pasaacienu ieriikot… 😀

    #240971
    anzhej
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Waaaaaaaaaahahahahaha 😀 padzert gan 😀 ar visu stikla pudeli 😀 😀

    Rīgas puses cilvēki varētu pie manis novākties uz alu un sievietēm, tikai man nosprādzis wireless, kādam būtu jāpaķer rūteris. Ob1 paķertu alus hadronu kolaideri un būtu pa jauko. 😀

    Uz alu. To es veel saprastu, bet te jau cilveeks pat savu sievieti/sievietes piedaavaa.

    #240972
    root
    Participant

    anzhej filtrē ko runā 😉 Es tādus jokus nesaprotu.

    #240973
    elvisburdajs
    Participant

    Nettwerk, Nē, visi kā viens uzklups tev.. 😀 😀

    Nu ja Liepājā kaut kas notiks, tad lai ob1 vai wallabijs paķer mani līdzi.. :lala:

    #240974
    rinis
    Participant

    Cik noprotu šis viss pasākums ir 18+, vienkārši vēl nav tie 18 gadi, bet velme iepazīt cilvēkus kuri pārzin pc ir liela, sakarā ar karjeras izvēli vēlos iepazīties un parunāties. Spriežot pēc pagaidām lasītā nesanāks. Bet varbūt kaut ko varētu izdomāt?

    #240975
    linx
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Nettwerk, Nē, visi kā viens uzklups tev.. 😀 😀

    Nu ja Liepājā kaut kas notiks, tad lai ob1 vai wallabijs paķer mani līdzi.. :lala:

    wallabijam esot kāda dziļa sāpe 😀 .. pašreiz, kā skatos, nekas tālāk par mutes virināšanu nav bijis. Varbūt daram tā – uztaisam topiku ar balsošanu, vai gribētu visi vienuviet, vai taisīt “reģionālos tusus”? No sabalsotā attiecīgi pārējo izritinātu palēnām, bet vismaz būtu sajūta, ka tā lieta iet uz priekšu, nevis pārdesmit postu vnk beztolkā uzrakstīti

    shady wrote:

    Lielākai daļai ir ģimenes, darbs, otrs darbs – neatliek laika pat savām lietām. Braukt uz tādu “tusiņu”, kas prasa laiku, naudu un bez pazīšanās, noteikti atturēs lielu daļu portāla cilvēku. Negribu izklausīties “nepozitīvs”, bet aoma runā gudru runu. Ja tāds tusiņš notiks, tad visticamāk savāksies tie, kuriem vel joprojām veikalā pērkot aliņu paprasa pasi, un rezultātā būs viens dzerstiņš, un neklātesošo ap…šana.

    Man arī ir darbu līdz kaklam, bet izbrīvēt jau varētu, vajag tik visu savlaicīgi zināt. Un jā, man joprojām veikalā prasa pasi, all the time.. es jau neapbižojos 😀

    #240976
    Crow
    Participant

    @rinis: karjeras izvēle? Mēs (tas ir: es) uzreiz pasakam, ka labāk nemaz nemēģini. Redz, par ko paliek 99% no viņiem – dzīves un darba un (citu) stulbuma nomākti čaļi, kas netā dienas laikā saraksta vairāk kā gada laikā pasaka mutiski 😀

    Abet par 18 tak nav bēda. Tas ir tikai likumpants; ja cilvēkam nav galvas vietā uz kakla mataina, sarkana pumpa, tad viss kārtībā. 🙂

    #240977
    WerNeo
    Participant

    Nu tad vajadzētu “nospraust” datumu un tad sākt apzināt potenciālos braucējus. Domāju, ka 2 nedēļas uz priekšu katrs sev māk pateikt, vai tiks. Galvenais ir vēl viens aspekts… kā ir ar palikšanu pa nakti Fokša pusē?

    Reģionāli? Neatbalstu šo ideju… Ja notepad, tad notepad. 🙂 Protams, ka daudzi no saraksta atkritīs, bet to mazinās priekšapmaksa (piemēram pa 10-15 ls no cilvēka domāju, ka visu var noorganizēt).

    Crow… Nu nav jau nav tik traki, ka visi te ikdienā klusie ūdeņi. 🙂 Tikai… vai tādā vakarā visi gribēs runāt par darbu, tas ir cits jautājums. 🙂

    #240978
    rinis
    Participant

    Crow, nu neticās ka ir tik traki. Vienkārši ir liela interese un tapēc gribu zināt visu. Pagaidām visi noķertie speciālisti ir ar lielu brīvā laika trūkumu un bez iespējās izprasīt visu kas prātā un uzklausīt vispār kādu stāstu. 😀

    Tā gan ir par tiem 18 gadiem, neesmu tas kurš taisa gudrus video aprakstus par kaut ko. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā