Notepad.lv sakumlapas raksta PHP uzlabojums

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Servera puse (php, java, ruby, perl, python) Notepad.lv sakumlapas raksta PHP uzlabojums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149531
    Reiniger
    Participant

    Sveicināti.

    Man ir tāds neliels ieteikums Notepad.lv lapas programmētājam. Lai pie raksta ievadiņa beigās neparādītos jautājuma zīmītes pie norauta vārda garumzīmes tad ir labs risinājums.

    Code:


    300) {
    $ext = “… read more“;
    } else {
    $ext = “”;
    }
    function elliStr($s,$n) {
    for ( $x = 0; $x < strlen($s); $x++ ) { $o = ($n+$x >= strlen($s)? $s : ($s{$n+$x} == ” “?
    substr($s,0,$n+$x) . “…” : “”));
    if ( $o!= “” ) { return $o; }
    }
    }

    echo (elliStr(”$text”, 300)) . $ext;
    ?>

    Š ādā veidā netiks norauts teksts vārda vidū , bet vārds tiks nobeigts!

    #211129
    Jaunzems
    Participant

    Paldies gudrajam cilvēkam, jo tās jautājumzīmes totalitāri kaitina… 🙂

    #211130
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Paldies gudrajam cilvēkam, jo tās jautājumzīmes totalitāri kaitina… 🙂

    Cepums! 🙂

    #211131
    rATRIJS
    Participant

    strlen un substr īsti labi nedarbosies ar UTF-8 kodējumu – tā vietā labāk ir izmantot mb_substr un mb_strlen

    Vairāk info: https://lv.php.net/manual/en/ref.mbstring.php

    #211132
    samurajs
    Participant

    Fox: tu izlasīji?????????????? 🙂

    #211133
    Mr.Death
    Participant

    TAS BUUS IEKSJ V3!!!! 😀

    #211134
    Jaunzems
    Participant

    dienas humora deva

    #211135
    Foxsk8
    Participant

    Man personīgi tādas jautājumu zīmes nerādās. Rādās normāli … 3 punkti, kas simbolizē, ka raksts tiek turpināts. Varbūt uz citiem pārlūkiem, kas savādāk, uzmetīšu aci, kad sanāks brīvāks laiks. 🙂 Tnx par ieteikumu.

    #211136
    deivs001
    Participant

    Nejau vienmēr rādās ??? zīmes. Man arī uz Operas brīžam tā bija, ka pats rakstīju biežāk, bet pacentos to izlabot. Tas arī varētu būt iemesls, kādēļ neesi neko tādu piefiksējis, jo autori to cenšas novērst.

    #211137
    samurajs
    Participant

    Ja pārrāvuma vietā trāpās diakritiskā zīme, tad uz jebkura pārlūka mums tur jautājuma zīme veidojas… Tā nu ir.

    #211138
    daGrevis
    Participant

    Mr.Death wrote:

    TAS BUUS IEKSJ V3!!!! 😀

    😀 😀 😀

    #211139
    Foxsk8
    Participant

    Iekš V3 vispār nav paredzēts ievadrakstu rādīt sākuma lapā, līdz ar to, TAS BUUS IEKSJ V3!!!! šiet nevietā 🙂 😀

    #211140
    Reiniger
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man personīgi tādas jautājumu zīmes nerādās. Rādās normāli … 3 punkti, kas simbolizē, ka raksts tiek turpināts. Varbūt uz citiem pārlūkiem, kas savādāk, uzmetīšu aci, kad sanāks brīvāks laiks. 🙂 Tnx par ieteikumu.

    Nu paradīsim ja neesi pamaijis :seeker:

    [img]https://content2-foto.inbox.lv/albums109367261/reiniger/17-09-2009/notepad.jpg[/img]

    Un pārbaudīju ka ši lieta jebkurā gadījumā rādās uz visām populārākajām pārlukprogrammām FF, IE, Opera…

    #211141
    RicoPico
    Participant

    ko, vispār nekāda ievadteksta nebūs? Un kā notiks potenciālā raksta lasītāja piesaistīšana izlasīt rakstu? Tik vien kā virsraksts un, labākajā gadijumā, ilustratīva bildīte?

    #211142
    Foxsk8
    Participant

    Jā, tieši tā. Vai tad title neko neizsaka. Man kaut kā pēdējā laikā nepatīk pieturēties pie novecojušām metodēm. Gribu ko jaunu, modernu. Skaties kaut vai to pašu tvnet.lv, pirmam rakstam ir ievads, pārējiem nav. Un ja tu tā paskaties no malas, tu lasi kas tur zemāk rakstīts vai spied uz reiz pilno rakstu?

    #211143
    Reiniger
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Jā, tieši tā. Vai tad title neko neizsaka. Man kaut kā pēdējā laikā nepatīk pieturēties pie novecojušām metodēm. Gribu ko jaunu, modernu. Skaties kaut vai to pašu tvnet.lv, pirmam rakstam ir ievads, pārējiem nav. Un ja tu tā paskaties no malas, tu lasi kas tur zemāk rakstīts vai spied uz reiz pilno rakstu?


    Te jau vairs neiet runa par to vai ievadrakstu radīt vai nē! Tā jau ir gaumes lieta un dizaina kopražojums…

    Bet runa iet par to ja rādam ievadrakstu, tad programmētājam ir jāparūpējas lai teksts parādas kā nākas.

    Piemēram, kāds būtu labums no ievadteksta, ja nerādītos vārdiem garumzīmēs. Pofig, ka nava garumzīmes galvenais, ka virsraksts ir pareizi uzrakstīts.

    Tas tikai parāda programmētāja izdarību. Vai nu programmētājs nemāk izdarīt darbu līdz galam, ja reiz rādās ievadteksts ar neparedzētu nepilnību, vai arī programmētājs ir slinks, lai ievietotu vienu mazu funkciju, lai teksts radītos normāli.

    P.S. Š eit nav ko apvainoties, bet nu ja es šādu lietu pamanu mājaslapā, tad kāds man priekštats var rasties par WEBU un WEBA programmētāju!

    #211144
    Mr.Death
    Participant

    Reiniger no vienas puses tev ir taisniiba. Par lapas tehnisko pusi ir jaaruupeejas lai taa sjanceetu, bet sjajaa gadiijumaa jautaajums ir par motivaaciju. Ok, ja ir jaataisa lapa klientam, tad tas viss protams ir pirmajaa vietaa – kvalitaate! Bet sjeit jau fox biida uz atveertaa koda baaazeetu lapu, un to pasju entuziasma peec. Kaapeec vinjam buutu jaacensjaas deelj tevis salabot kaut kaadu jautaajumziimi? ko dos tas tavs prieksstats par vinju? kaapeec vinjam buutu jaaruupeejas, lai tiesji tavs prieksstats par vinju buutu augsts? tu sjam kaads klients jepkjomakok? :> taa kaa taada maate!

    vinjsj nevar pieveersties notepaadam, taapeec, ka ir aiznjemts ar lapu veidosjanu klientiem! :>

    un vispaar no tehniskaa viedoklja analizeejot tevis doto kodu, man buutu daudz kur piesieties, saakot jau vien ar to, ka neviens normaals programmeetaajs neizmanto dubultpeedinjas lai iestatiitu/izvadiitu tekstu php kodaa. tam tiek lietotas parastaas ‘ veida. pamatojums: lietojot dubultaas peedinjas, rodas lieka servera papildus noslodze, jo php dzineejs skenee cauri visu tavu tekstu vai tur nav iebaazts kaads mainiigais.

    Code:

    echo (elliStr(”$text”, 300)) . $ext;

    kas tas taads? tur vispaar nevajag ne taas iekavas aiz echo, ne arii peedinjas pirmajaa f-ijas parametraa. atkal lieki suudi. tur pat atstarpi starp punktu nevajag.

    Code:

    echo elliStr($text, 300).$ext;

    sjitaadi koda piesjaarnjotaaji ir jaaizniicina. hostingprovaideri deelj jums dzer aspiriinu! :>

    to garo penteri ar if… else… arii var uzrakstiit daudz iisaak

    Code:

    $ext = strlen($text) > 300 ? ‘… read more‘:”;

    un vispaar mlje, kaapeec tas skaitlis 300 nav defineets mainiigajaa, ja jau reiz tiek izmantots vairaakaas vietaas. sjitaa te daudzi internetveikali ir kodeeti. viens un tas pats headeris sabaazts 1000 failos, un pie viena burta izmainjaam tad ej un maini visos :> sjaraskjini :>

    #211145
    Reiniger
    Participant

    Mana īsā atbilde.

    Redzu WEBA kļūdu, iesaku veidu kā iespējams to var izlabot.

    Š o kodu es neta atradu gatavu. Tavs nobērums par to ka man līkas rokas un ir kur piesieties pavisam nevietā.

    Visas sūdzības var izteikt šeit.

    Ja mēs gribam piesieties pie katra kurš mēģina šo lapu uzlabot, tad nu čaļi šis projekts nekur tālu netiks.

    P.S. Pat forumā redzams, ka ir cilvēki kas gatavi palīdzet ar savam idejām.

    #211146
    daGrevis
    Participant

    Reiniger wrote:

    P.S. Pat forumā redzams, ka ir cilvēki kas gatavi palīdzet ar savam idejām.

    Jāizveido diskusija kur cilveki var palīdzēt notepad.lv, teiksim viens taisa radio, otrs, nezinu, ielike savā lapā banneru uz lapu, trešais taisa to, ceturtais to… Neko nezinu… 😀

    #211147
    Foxsk8
    Participant

    Pie koda laižu tikai pats sevi, protams fijas var rakstīt cik uziet, otrs jautājums piedabot tās priekš php, tur atkal ir cits stāsts. 🙂

    Reāli cik es varu atkārtoties, ka v2 netiek uzlabots un netiks. Lai rādās tā jautājuma zīme, tev viņa tā nervē laukā? Ir reāli daudz citu lietu lapā, kur es pats sev piesienos, ka murgaini saveidojis, bet nu nejau šitā sīkā jautājuma zīme 🙂

    Apgalvot, kā kāds ir nejēga, ir nevietā, kā jau pats minēji kodu atradi netā, tad nu apskaties uz sevi, piekrītu Mr.Death. Protams ir apsveicami, ka centies palīdzēt, bet piepisties par sīkumiem vai tiešām tas ir prāta darbs? Man nav tiešām laika, darba līdz kaklam. Visas jaunās ietas veidoju iekš v3 bug un fīču listes. Un atkārtošos vēlreiz v2 netiek uzlabots, ja nu vienīgi ielikts kāds banneris, etc.

    Ja gribi helpot, nelien kodu lauciņa. Kā jau Dagreivis teica, veido radio, zīmē bannerus, piesaisti sadarbības partnerus.

    Par tālu netikšanu tu varētu teikt par kaut kādu maksas projektu, šeit viss notiekās uz brīvu gribu un bezmaksas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā