Notepad.lv sakumlapas raksta PHP uzlabojums

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Servera puse (php, java, ruby, perl, python) Notepad.lv sakumlapas raksta PHP uzlabojums

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211148
    daGrevis
    Participant

    Neesmu Dagreivis, esmu daGrevis! 😀

    #211149
    Sid
    Participant

    fox, bet tad kad būs v3?

    #211150
    Foxsk8
    Participant

    Uz notepad dzimšanas dienu būs 🙂 Nedaudz finanses ieguldu, vienkārši pa velti jau vairs mūsdienās labi nenotiek, plus negribu gaidīt uz help, kurš velkās 2 ned, labāk samaksāju lai lietas notiek tā kā tam jānotiek. Tas saistīts ar dizaina sīkumiem, dažādiem. Tagad veidojās rakstu atvērumu lapa dizainiski, pēc tam tiks strādāts pie foruma dizaina. Pēc tam tiks likts virsū engine un kodētas lietas klāt.

    #211151
    calabria
    Participant

    Runajot par radio, es nakamnedelj busu LV varu uzlikt uz saviem serveriem radio un sabazt tur dziesmas, tikai kadas jus klausaties? es veru valja man radija last.fm bet klausisanas limits paarsniegts ir 🙂

    Es piemeram klausuos vairak vai mazak visu stila muziku, bet taa vairak patik atmospheric drum n bass. Ja piekriitat, tad var ari ta izmeginat, ka uzlieku savu pleilisti un tad pagorigjeesim kas un kaa 🙂

    #211152
    aoma
    Participant

    Neliels rezumē: kā jau lielākai daļai projektu, kas balstīti uz tīru entuziasmu, sīkas kļūdas ir piedodamas, atšķirībā no daudziem citiem, šis vismaz ir izdevies, un, lai gan ne pārāk ilgi esmu interneta lauciņā, diena, kad neesmu apmeklējis notepad.lv, nav pilnvērtīga.

    Autoriem – visu cieņu!

    #211153
    Reiniger
    Participant

    Tagad sapratu ši foruma jēgu.

    Tu laikam vari tikai kaut ko jautāt, nedod dievs zini kādu labu funciju. Noslēp to visdziļākajos folderos zem sešām parolēm un nepostē to šajā forumā.

    Iemeslu var redzēt izlasot visu šo Topicu. Iesākās ar ieteikumu un vienkāršu funkcijas nokopēšanas no neta. un par ko tas izvērtās. Sanāk ka es esmu piecklasnieks kas cilvēkam ar doktora grādu esmu ieteicis labu metodi. Kā var uzdrošināties doktoram kaut ko ieteikt. Ak es muļķis.

    Labošos. Noteikti.

    Bet tā visā visumā Notepad.lv man liekas ir izdevies projekts un novelu tikai augt un augt.

    #211154
    Mr.Death
    Participant

    neiet runa par to ka Tu centies paliidzeet! tas ir apsveicami, tacju taa mistiskaa verveleesjana ar sjausmiigaako paarlieciibu, censjoties kopainaa paraadiit, ka sjii saita admins ir tupaks, gan bisku iekoda nervaa :> ir vinjsj vai nav – vinjam, kaa normaalam cilveekam, hobiji naak peec darba, nevis pirms.

    #211155
    rATRIJS
    Participant

    Es gan tagad baigo offtopic’u ierakstiishu, bet tomer gribas pakomenteet mr. Death teikto par doto kodu.

    Iekavas pec echo var likt un var nelikt, tas ir vienalga (es nelieku) bet dazhiem cilveekiem tas var paliidzeet vieglaak saprast kodu – pec katras f-jas likt iekavas. Ruby’ja vispaar nav strikti defineeta sintakse (aka gribi liec iekavas/figuriekavas/semikolus/… gribi neliec – tapec jau nevar bljaut virsu programmeetaajam kursh raksta savaadaak ka vinjsh nepareizi kode 🙂

    es ari lieku atstarpes abaas pusees punktam jo tas padara kodu vieglak lasaamu. Visu jau var sarakstit viena rindinja bet vai to peecaak varees saprast? Ja raksta kodu tikai sev tad jau viss ir ok (laigan ieverojot labaaku stilu veelaak kodaa buus vieglaak iebraukt) bet biezhi vien kodu skatisies ari kads cits un tad tik vinjam var just liidzi 🙂

    #211156
    samurajs
    Participant

    Reiniger: beidz tak besīties! Viss kārtībā, paldies par palīdzību! 🙂

    #211157
    Mr.Death
    Participant

    lapai ar 2k apmekleetaajiem dienaa, tavas stila izdariibas ar papildus iekavaam u.t.t. tikai visu php apstraades procesu paildzina. kaut minimaali, bet tomeer pie santiima liekot santiimu pakaapeniski sanaak lats. ceru ka saprati :>

    #211158
    rATRIJS
    Participant

    Nu ja vajag ūber ātrumu, tad rakstīt lapas iekš php vispār nevajag 🙂

    Ja vajag ātru ielādi var izmantot cache`ingu. Ne jau tagad visu rakstīs vienā rindā bez atstarpēm.

    #211159
    Mr.Death
    Participant

    ieksj kaa tad, gudriniek? :>

    #211160
    rATRIJS
    Participant

    Ir daudz citas valodas, kuras izpildās ātrāk par php – pitons, džava, rūbijs. Es, protams, nesaku, ka php ir kaut kas šausmīgs un lēns, bet ja tev pie 2k lietotājiem lapa sāk bremzēt dēļ dažiem whitespace`iem, tad vai nu tev tur tiek veikti baigie aprēķini, vēršanās pie DB, utt vai arī ir līks kods 🙂

    Daudz vairāk ātrumu dabūs, ja rakstīs efektīvus kvērijus un nevērsīsies pie DB ik pēc mirkļa.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā