Notepad.lv saskriešanās (Rīgas variants)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Notepad.lv saskriešanās (Rīgas variants)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241235
    root
    Participant

    Ja būtu palielāks transports man pa rokai, varētu izdomāt uz MaiklsBlack datormuzeju aizbraukt. Ideas?

    #241236
    rinis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ja būtu palielāks transports man pa rokai, varētu izdomāt uz MaiklsBlack datormuzeju aizbraukt. Ideas?

    Nu jā, nezinu kur tāds ir, bet ja transports būtu tad jāzin izmaksas, nav tā ka nauda ir daudz un tērējos uz nebēdu..

    #241237
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ja būtu palielāks transports man pa rokai, varētu izdomāt uz MaiklsBlack datormuzeju aizbraukt. Ideas?


    sjo gan atbalstu. tas dzjeks ir praatiigs, luuznjus savaacis dafiga un visi par teemu. tur p0kes daudz jauna uzzinaatu :>

    tas datorluuznju/veestures muzejs ir siguldaa :>

    oduvancjikam buutu jaazina….

    #241238
    web33
    Participant

    Es piesakos pie Rigas tusiņa ,bet nu nejau vecriigā bārā 😀

    Zaļumos …… ar teltīm vai viesu nams ….pie ezera kko tādu .

    #241239
    linx
    Participant

    Es arī piesakos Rīgas tusam, bet diezin vai Rīgas lidostas apmeklēšana būtu visnotaļ noderīgākais sanākšanas veids, tikpat labi varam izpētīt t/p “Alfa” un chilloutā iet pa Elkoru apspriežot tur redzamās preces 😀

    #241240
    shady
    Participant

    Linx ideja nav slikta, tusiņš Alfā ir laba vieta – jebkurā laikā vari paķert sev rijamo un dzeramo:D Pašapkalpošanās + varam aizčāpot uz TV sadaļu, atrast kādu mājas kino, kur klāt ir dīvāns un palūrēt kopīgi filmu. Ja apnīk un nogurums dara savu – šeku reku – mums ir mēbeļu/dīvānu salons 😀 Pusdienlaikam nosnausties:D

    Lab, es jau jokoju:D

    #241241
    WerNeo
    Participant

    Ok. Es padodos. aoma bija taisnība.

    Gribēju jau tikai lai cilvēki no darba atpūšas, lai ir kur pavadīt laiku. Bet te izskatās, ka cilvēkiem darbs ir cits un datori ir vairāk hobijs pēc darba. 🙂

    #241242
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Ta brauc uz Liepaju, pie reizes vari vel kadu pakert, kas grib braukt, Linx variants ir ok.

    #241243
    shady
    Participant

    WerNeo wrote:

    Ok. Es padodos. aoma bija taisnība.

    Gribēju jau tikai lai cilvēki no darba atpūšas, lai ir kur pavadīt laiku. Bet te izskatās, ka cilvēkiem darbs ir cits un datori ir vairāk hobijs pēc darba. 🙂


    Bet tā jau ir, vismaz man. Darbs, lielākā dala brīvā laika tiek veltīta notepadam, pāri paliek knapi ko izgulēties:)

    #241244
    linx
    Participant

    Un jā, ja kāds brauc uz Liepājas tusu un nav žēl paķert mani, tad es arī uz Liepājas tusu 🙂

    #241245
    daGrevis
    Participant

    shady wrote:

    Linx ideja nav slikta, tusiņš Alfā ir laba vieta – jebkurā laikā vari paķert sev rijamo un dzeramo:D Pašapkalpošanās + varam aizčāpot uz TV sadaļu, atrast kādu mājas kino, kur klāt ir dīvāns un palūrēt kopīgi filmu. Ja apnīk un nogurums dara savu – šeku reku – mums ir mēbeļu/dīvānu salons 😀 Pusdienlaikam nosnausties:D

    Lab, es jau jokoju:D

    He, he 😀 😀

    50% / 50%, ka tikšu. Rīgā. Protams negribētos visu dienu kur vazāties, it īpaši, ja būs karsts, bet negribētos arī visu laiku kur sēdēt. Nu ko pa vidu. 🙂

    #241246
    afigel
    Participant

    fubla.

    piedaavaaju savaakties kaadaa piejuuras kempingaa, piedzerties kaa cuukaam utt.

    #241247
    WerNeo
    Participant

    shady wrote:

    WerNeo wrote:

    Ok. Es padodos. aoma bija taisnība.

    Gribēju jau tikai lai cilvēki no darba atpūšas, lai ir kur pavadīt laiku. Bet te izskatās, ka cilvēkiem darbs ir cits un datori ir vairāk hobijs pēc darba. 🙂


    Bet tā jau ir, vismaz man. Darbs, lielākā dala brīvā laika tiek veltīta notepadam, pāri paliek knapi ko izgulēties:)

    Man savukārt ir tā, ka gribas atpūsties no darbiem. Un man tas darbs ir ļoti saistīts ar datoriem. Tāpēc spriedu pēc sevis un pēc tā, kā citi datoriķi (neatkarīgi no novirzina) mēdz atpūsties (darot kaut ko citu, tikai ne saistītu ar datoriem). Kļūdījos ar notepada vidējo profesiju (nav apvainojums Tev, Shady)…

    #241248
    root
    Participant

    Mhh…. ja kādam būs velme tusēt ar morālā uzvalkā iespīlētu nīdētāju, padosim tev ziņu werneo 😉

    #241249
    WerNeo
    Participant

    Tvaju Mamu… tev ir lieliska iespēja pasēdēt malā un paklusēt. Bet nē… tu te visur īdi, ka tas nav labi, tad šitas nav labi. Tikko pirmās ūsas nodzinis, bet jau te visiem brauc augumā. 🙂

    #241250
    web33
    Participant

    WerNeo wrote:

    …..tikko pirmās ūsas nodzinis, bet jau te visiem brauc augumā. 🙂

    ha ha ha 😀

    #241251
    usver
    Participant

    Baisi laba lieta, lai iekustinātu savstarpēji mazpazīstamu publiku, ir biljarda turnīrs. Lai cilvēkiem sanāk laiks ko pie dažādiem galdiem patusēties normālā atmosfērā, iepazīstot vienam otru kā cilvēku nevis kā “to tur linukša wannabe” vai attīstot diskusijas, kur 3 cilvēki runā, pārējie klausās un mēģina kaut ko iestarpināt vai lepni vēro publiku/alus glāzes rakstu/savus apavus.

    Ja kāds biljardu spēlēt neprot – pofig, iemācīsies uz vietas, nav augstākā matemātika.

    Vajadzīgs organizators, kas sagādātu dažas simboliskas balvas, kuras nekrās putekļus, piemēram, laba alus 4paka, cieti žāvētais siers vai citas praktiskas mantas.

    Alus uz vietas, uzkodas – viss pieder pie lietas.

    Eventuālās vietas:

    * Klondaika 10 soļus no makdonalda pie stacijas laukuma

    * Kāds Vecrīgas Admirāļu klubs pie vecās stūra burgerotavas, netālu no runča alus bāra.

    * Cita zināma biljarda zāle, vēlams, brīvi vēdināma

    Izmaksas: kādi 5ls no deguna + alus uz sava rēķina.

    par tusu pie datoriem – vai nu lanpārtijs, kur visi spēlē labi zināmu spēli, vai arī dzelžus vispār nafig nost. Kāds gribēs pazīmēties – uztaisīs video/uzceps tutoriāli, nav ko ar sīkumiem piebāzt sabiedrisko laiku.

    #241252
    daGrevis
    Participant

    Es par usver ideju! 🙂

    #241253
    web33
    Participant

    usver

    Traki jūs,vai kas ? Tad jau arī var centrāltirgū kkāda urlu bara ietusēt .

    #241254
    daGrevis
    Participant

    Centrāltirgus nav gluži tas pats kā pieklājīga iestāde ar biljardu un aliņu… Vismaz man tā šķita.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā