Notepad.lv: Servera uzlabojumi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv: Servera uzlabojumi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146002
    Foxsk8
    Participant

    Š ajās dienās notiek notepad.lv servera uzlabošana, līdz ar to dažreiz lapa var ielādēties lēni, vai vispār neielādēties. Atvainojamies visiem par sagādātajām neērtībām un ceram, ka šī uzlabošana tiks veikta pēc iespējas ātrāk.

    #170332
    deivs001
    Participant

    Ta ka esmu zinatkars, tad ko taisas uzlabot serverim?

    #170333
    samurajs
    Participant

    Nu jau hosts atkal sāk iet daudzmaz normāli, bet plānos ir pāriet uz ātrāku serveri (maksas) tepat Latvijā vai tuvākās kaimiņvalstīs.

    #170334
    Foxsk8
    Participant

    Uzlabojumi tiek veikti no hostētāju puses. Tieši kādi es diemžēl nezinu. Tieši kā samurajs teica, ir doma pašiem ņemt pilnīgi neatkarīgu serveri. Bet šo varētu atstāt 5 GB priekš bilžu hostinga 🙂

    #170335
    QueenZ
    Participant

    tieshaam prieks redzeet, ka notepad.lv attīstās! Novēlu visu to labāko!

    #170336
    Sid
    Participant

    Bļaģ ko Tu ceri panākt ar dupsī līšanu un spamošanu visos topikos?

    #170337
    Ķēms
    Participant

    Tas ir spambots, vari necenties kaut ko pārmest 😉 😉

    #170338
    drunk_lizard
    Participant

    tas nav spambots….

    tas ir viens no unikaalajiem amiona braaljiem – iipasjas paziimes – absoluuts rievu truukums….

    sveicu notepad ar to, ka braalji queenz un benz beidzot ir atradusji, kaa sjeit regjistreeties

    lai tagad dievs staav sjim saitam klaat….

    #170339
    samurajs
    Participant

    Vajadzēs padomāt par rozā_statusa piešķiršanu vēl kādam, lai d_l vienam nav garlaicīgi :rofl: Un vispār redzams, ka d_l sācis pieklājīgāk uzvesties, vairs nevienu par dauni un mudaku nesauc…:)

    #170340
    QueenZ
    Participant

    samurajs wrote:

    Vajadzēs padomāt par rozā_statusa piešķiršanu vēl kādam, lai d_l vienam nav garlaicīgi :rofl: Un vispār redzams, ka d_l sācis pieklājīgāk uzvesties, vairs nevienu par dauni un mudaku nesauc…:)

    Vai runa iet par mani arī? Kur esmu spamoji? Vai arī es kādu tā esmu nosaucis?

    #170341
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    vispār redzams, ka d_l sācis pieklājīgāk uzvesties, vairs nevienu par dauni un mudaku nesauc…:)


    mhhhh

    nav iisti iemesla

    mosj tauta bik saak domaat, pirms klabinaat pa klavieri…..

    btw – queenz IR mudaks un taa ir aksioma….

    #170342
    QueenZ
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    samurajs wrote:

    vispār redzams, ka d_l sācis pieklājīgāk uzvesties, vairs nevienu par dauni un mudaku nesauc…:)


    mhhhh

    nav iisti iemesla

    mosj tauta bik saak domaat, pirms klabinaat pa klavieri…..

    btw – queenz IR mudaks un taa ir aksioma….

    nu re kur arii saakaas Mudaku saukshana utt.. 😀

    #170343
    samurajs
    Participant

    Jā – mudaks!!! Piekrītu!

    #170344
    preddetor
    Participant

    Taisam balsosjanu- QueenZ ir daunis vai nav? :rofl: Man liekas, ka vinjam ir jaapieskjir Pink coloured name, vai arii brutaali jaaizrambii no notepad.lv… Pilniigi besii jama debiilisms… Nekas no taa, ko jams ir postojis, nav bijis lasiisjanas veerts! Ieteikums: jaaizveido daudz sarezgjiitaaku regjistraaciju, lai daunji netiek ieksjaa! :rofl:

    #170345
    samurajs
    Participant

    To gurķi jau izmeta no datuves uz 2 mēnešiem. Ja vēl ko iespamos – būs “Galma āksts”!

    #170346
    drunk_lizard
    Participant

    zeenu no buuta vairaakreiz pasjrociigi uz dazjaadiem terminjiem esmu metis aaraa (taa pat kaa jamaa bracjuku)….

    un jaa – ja kaads meegjinaas apgaaniit rozaa kraasu – buus dariisjana ar mani

    #170347
    samurajs
    Participant

    D_L: es jau kaut ko esmu izgudrojis, lai rozā krāsu neaptraipītu… lai tik gurķis paspamo vēl…:)

    #170348
    shady
    Participant

    Quote:

    QueenZ ir daunis vai nav?


    Daunisms ir ļoti smaga slimība…lietojot šo vārdu – tas ir tas pats, kas mēs ņirgājamies par invalīdiem..

    Un šo vārdu nevajadzētu lietot pie apsaukāšanās.

    #170349
    QueenZ
    Participant

    samurajs wrote:

    To gurķi jau izmeta no datuves uz 2 mēnešiem. Ja vēl ko iespamos – būs “Galma āksts”!

    Hā – hā – neizmeta!! Tikai vieniigais, kas man tur nepatika ir tas ka manu citaatu ielika kaa dienas peerli, un tagad visi mani apreec :@

    Un es nespamoju, bet paliidzu cilveekiem!!

    #170350
    drunk_lizard
    Participant

    QueenZ wrote:

    samurajs wrote:

    Un es nespamoju, bet paliidzu cilveekiem!!


    muahhhhhhhhhhh

    peedeejais, kad gurkjis tika izmests no buuta bija sekojosjss iemesls – visu topic galaa lepojaas pusotra lapa ar uzrakstu – “Queenz is the Best”

    visvairaak tu paliidzeetu cilveekiem ar suiciidu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā