Notepad.lv: Servera uzlabojumi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv: Servera uzlabojumi

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #170351
    QueenZ
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    QueenZ wrote:

    samurajs wrote:

    Un es nespamoju, bet paliidzu cilveekiem!!


    muahhhhhhhhhhh

    peedeejais, kad gurkjis tika izmests no buuta bija sekojosjss iemesls – visu topic galaa lepojaas pusotra lapa ar uzrakstu – “Queenz is the Best”

    visvairaak tu paliidzeetu cilveekiem ar suiciidu!

    kur tev ir bijis QueenZ is the best?? mazliet jau sāc pārspīlēt dalbajopsī ķirzaka! Taa tagad tevi saukšu!!

    #170352
    preddetor
    Participant

    To shady… Es zinu, kas ir daunisms… Protams es zinu arii to, ka taa nevajadzetu dariit, tacu neviens apsaukaajoties sjo vaardu lietojot nedomaa par invaliidiem. Un tomeer… …nav cita apziimeejuma kaa nosaukt QueenZ! Ja vinju nosauks par mauku (neder), stulbeni (par maigu), idiotu (jau pierasts), lohu (nav tik ziimiigs), paraziitu (nav pamata), duraku (novecojis),(vairaak piemeeru nevaru vairs izdomaat) vai dauni, tad visraksturiigaakais un ziimiigaakais no sjiem smukajiem vaardinjiem buus daunis. Gan jau saprati manu domu… Man liekas, ka taadi dzimst tikai reizi gadaa… 😀 Preddetor rekomendee padomaat, pirms, ko klabinaat! Mans suns reizeem izrej ko dziljdomiigaaku, noderiigaaku un praatiigaaku, kaa QueenZ.

    #170353
    shady
    Participant

    Iedodiet viens otram buču, uzpliķējat pa dupsi un beidzat visi te strīdēties….

    #170354
    preddetor
    Participant

    Nebuus drusku gejiski? A?

    #170355
    samurajs
    Participant

    preddetor wrote:

    Nebuus drusku gejiski? A?

    Nebūs gan- datuvē jau klīda runas, ka šis esot jaunkundze! :rofl: Džeks nevar tik daudz dumību sarakstīt, tikai blondīne! 😀

    #170356
    nitro
    Participant

    Quote:

    Nebūs gan- datuvē jau klīda runas, ka šis esot jaunkundze! :rofl: Džeks nevar tik daudz dumību sarakstīt, tikai blondīne! 😀

    Stipri apshaubu..driizaak transs..

    #170357
    usins
    Participant

    Spams panesies. Ja kas neístajá témá runaajat. Visus ne pa teemu dzeesiishu aaraa 🙂

    #170358
    QueenZ
    Participant

    usins wrote:

    Spams panesies. Ja kas neístajá témá runaajat. Visus ne pa teemu dzeesiishu aaraa 🙂

    A kapeec citus tad taa nenoliekat? utis blin :@

    trani! Dzees! 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā