Notepad.lv – uzlabojumi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv – uzlabojumi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158009
    Foxsk8
    Participant

    Š obrīd ir uzlabota portāla ātrdarbības problēmas.

    Tika veikti nelieli datubāzes uzlabojumi.

    Š obrīd vajadzētu visam stabili strādāt.

    #295679
    samurajs
    Participant

    Tagad pa dienu tiešām NP sācis ātrāk kustēties. Cerams, ka tā būs arī vakarā.

    #295680
    akms47
    Participant

    Es ar ceru. Paldies Foxy.

    #295681
    Willis
    Participant

    Quote:

    Tika veikti nelieli datubāzes uzlabojumi.


    Ha! Priekšvēlēšanu kampaņas triks

    🙂

    #295682
    bluebird
    Participant

    Jā, šķiet ka tagad darbojas pieklājīgākā ātrumā te viss 🙂 Nice!

    #295683
    Wuu
    Participant

    Mobila pārlūkā linki nestrādā…

    #295684
    Foxsk8
    Participant

    Kur tieši, kā tu to biji domājis?

    #295685
    Wuu
    Participant

    Es tak nezinu, ar Galaxy atvēru un nevienu linku nevar uzspiest.

    #295686
    samurajs
    Participant

    Lūdzu konkrētāk! Tikko notestēju ar Opera Mini, mobiliem Chrome, FF, Maxthon HD, stock pārlūku: nekas nav mainījies, linki strādā.

    #295687
    Wuu
    Participant

    Ko tur atbildēt, video uzfilmēt? Es domāju ka tur kaut kāda reklāma pa virsu! Nespiežas linki, gan caur Standarta pārlūku, gan caur Operu… Pat uzinstalēju to zaņķi lai notestētu.

    #295688
    samurajs
    Participant

    Jā, ir liela reklāma index lapā. Atslēdz Adblock, ja tāds ir, vienreiz to noskaties. Otrreiz šī reklāma virsū nelīdīs.

    #295689
    usins
    Participant

    Tad jau redzēs pēc pāris dienām, vai ir uzlabojumi. Vispirms jāpazūd iedomu sekundēm, zinot jaunumus.

    #295690
    migors
    Participant

    Uz Galaxy S3 arī nestrādā neviena saite. Lietoju chrome. Nekādu adblock man nav. Bēdīgi jo pamatā lasu no mobīlā 🙁

    #295691
    shady
    Participant

    Hms, kaut kas nočakarējās. Reklāmai ir japarādās tikai 1x, bet uz mobilā telefona es to pat neredzu un nevaru neko izdarīt. Diezgan muļķīgi, ka nevar pat nokancelēt. Dīvaini, ka atverot pa jaunu – nekas nemainās. Atradu risinājumu – uzspiedu atvērt linku jaunā tabā – tad viss atkārās un tagad nav problēmu. Nezinu vai tas gļuks bija arī citiem, vai tikai man.

    Starp citu, neesmu programmētājs, bet vai ir iespēja uzstādīt tā, lai reklāma nerādītos mobilajās ierīcēs? Ja kāds var dot padomu, varētu ko tādu ieviest, jo neuzskatu, ka mobilajos ir jārādās reklāmām (izlecošām), toties konstants baneris nevienam netraucē.

    #295692
    samurajs
    Participant

    Tad ir jāuztaisa cilvēciskā veidā m.notepad.lv ar visu forumu, kā saturs tiktu ģenerēts no pamatlapas.

    Piem. ir http://www.apollo.lv – PC, m.apollo.lv tālruņiem, l.apollo.lv – planšetēm. Un nekādu dinamisko reklāmu mob.versijās.

    #295693
    Skilletin
    Participant

    Man no XPERIA ACRO S ar viss smuki darbojas. 🙂

    #295694
    Oxys
    Participant

    Pilnā versija uz Nokia C2-01 darbojas labi.

    Vecs Noķelis uz var samsonsonus! Taradam! Jīhā. Korejieši aizrij*ties!

    #295695
    Crow
    Participant

    Works great on my iPhone 5 [img]https://i.imgur.com/5k5Tnog.png[/img]

    #295696
    Aldis
    Participant

    NEKAD, atgādinu NEKAD nelieciet reklāmas kas balstītas tīri Flashā.

    Ielieciet to Flešiņu kaut kādā “boxī” kas ģenerējas caur JS ar pelēku BG, (vai jpg skrīnu, preview no tā fleša), ar normāli linkojamu close pogu. 🙂

    Tiem kam nav Flash – un tie ir ne tikai telefoni, bet arī planšetes, un mazie linuxi, arī Apple datori var tikt apdalīti, kas izskatās arī ir noticis šoreiz. 🙂

    Pavisam draugiem.lv, tvnet.lv vēl pirms kāda gada bija līdzīgas problēmas, bet tagad cik esmu manījis, vairs viņi tā nedara. 🙂

    #295697
    Aldis
    Participant

    Iesākumam pietiktu jau ar vnk. mobilo versiju novest līdz galam. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā