Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188927
    Loading
    Participant

    Un kam tad vajag radio? 😀

    #188928
    linx
    Participant

    Notepad v3 būs uz bb2 vai bb3?

    #188929
    Foxsk8
    Participant

    phpbb2. To esmu jau skandinājis pietiekami ilgi, ka reāli man phpbb3 nepatīk un lietot viņu vēl kādu laiku nemaz netaisos, jo visu, ko vajag, var dabot un paši uzkodēt uz 2 versiju.

    #188930
    m*****
    Participant

    Par phpbb es šoreiz neko neteikšu, visi tā pat zina, ko es par to domāju.

    Par saturu – nu ļoti gribētos, lai būtu izglītojoši raksti “iz dzīves”. DIY un tamlīdzīgā garā. Tad arī būtu iemesls te biežāk ieskatīties.

    Viss kas saistīts ar apple skandāliem, janākajiem “spiegu foto” un tamlīdzīgām huiņam vienkārši notrulina smadzenes. Tas ir iemesls, kāpēc man riebjas zābaks.lv

    #188931
    Foxsk8
    Participant

    Ta platforma ir pilnīgi vienalga kāda, uz kā viss tiek veidots, galvenais, ka viss strādā un viss notiekās.

    #188932
    Loading
    Participant

    M, piekrītu tev.

    #188933
    grisha
    Participant

    Nezinu, man visu laiku ir nedienas ar rakstu pievienoshanu… .

    Tagad shitaadi briinumi: Jūsu pieprasītais Temats vai Ziņojums, diemžēl, neeksistē

    #188934
    Foxsk8
    Participant

    Rakstu autori var pa taisno iekš rakstiem mest rakstus iekšā besz rakstu pieteikumiem. Rakstu pieteikumi vairāk ir domāti jauniem rakstu autoriem.

    Bugs ir radies tur, ka kādreiz, pēc postošanas bija uzraksts ar apstiprinājumu, pēc kura notika redirect, lidz ar to, kaut kur tur ir ieviesies gļuks, kas tiks izlabots iekš V3.

    #188935
    QueenZ
    Participant

    Jautaajums, vai V3 buus iespeeja pievienot komentārus, ja nav reģistrējies? ķipa tāpat kā zābakdatuvē..

    #188936
    Foxsk8
    Participant

    Š aubos vai, jo reāli tas ir pret drošības politiku. Padomā pats, atnāks kāds un sāks totāli spamot. Iespējams tas ir, bet neuzskatu to par nāvīgu vajadzību.

    Varam izveidot piemēram kaut kādu sadaļu, atrā palīdzība, kur lietotāji var veidot tēmas un atbildēt bez reģistrācijas, respektīvi viens forums, kur iet visa šāda veida draza.

    Plus, nav mums tik daudz cilvēku, kas varētu sēdēt un šāda veida padarīšanu moderēt. Protams, varbūt cilvēkiem būtu ērtāk un ātrāk tēmu izveidot. Hmz. Iekš V3, tiks reģistrācijas lauks samazināts līdz minimumam, kas cilvēkam tikai paprasīs niku, epastu, paroli un drošības jautājumu, pēc formas aizpildīšanas jau cilvēks būs reģistrējies un varēs pilnvērtīgi izmantot portālu.

    #188937
    grisha
    Participant

    Jaa, ssamurajs vakar jau paspeeja apgaismot. Tagad iebraucu ar kaa var piemest rakstus… .

    P.S. Nevajag gan publiskos komentus, buus pilns ar spambotiem tad… .

    #188938
    QueenZ
    Participant

    Nu spambotiem var uzlikt captcha kodu, tik ar to modereeshanu gan buutu kaa buutu.. aizietu taapat kaa Boootaa

    #188939
    Foxsk8
    Participant

    Lūk arī rezultāts, ko jau es visu laiku Jums te skandinu, ka phpbb3 vēl nav pieteikami labi izstrādāts, lai viņu masveidā lietotu:

    https://www.phpbb.com Uzlauzts stāvēja uz 3 versiju

    Ir vēl pāris LV forumi, kas arī stāvēja uz 3 versiju un tika uzlauzti.

    Tāpēc arī iesaku lietot phpbb 2.0.23

    #188940
    QueenZ
    Participant

    Man arii phpBB3 nepatiik, liekas vel par svaigu, pats turu phpbb2 un turpinu vinju modificeet jo tas ir loti viegli. Bet protams visu laiku gribaas dabuut vBulletin, jo tas baigi speeciigs liekas, bet IPB un vB lielie boardi ir dikti daarki 🙁

    #188941
    shady
    Participant

    Nereģistrēts lietotājs nevarēs postēt ne forumā, ne rakstos.

    #188942
    grisha
    Participant

    Ak, jaa. IIsti jau netraucee, bet varbuut tomeer var mazliet saaiisinaat to Nelasiito zinju penteri? LIeta nav slikta, bet taa kaa es vinju iisti neizmantoju, tad man vinja izveershas diezgan gara paaris dienaas.

    #188943
    Foxsk8
    Participant

    Iekš V3 domāju izveidot tā, kad pie profila varēsi atslēgt pāris lietas. Tas ir ieliec ķeksi, nerādās tev kāds bloks, etc. Plus otrs jā varētu samazināt līdz kādiem 20 ierakstiem vidēji.

    #188944
    shady
    Participant

    Būtu labi, ja pie profila varētu norādīt – cik šajā blokā ierakstus attēlot.

    Vienam būs, piemēram, 10 pēdējās nelasītās ziņas, citam atkal 100..

    #188945
    vincister
    Participant

    Cik sapratu, te var pasūdzēties par to kas nepatīk esošajā cerībā, ka jaunajā to mainīs.

    Titullapā balsošana arī pēc nobalsošanas tiek rādīta ar radio button un pogu balsot.

    Rakstot atbildi viss topiks ir apakšā freimā!, tur ir kaut kādas problēmas ar kodējumu, un vispār parasti tā vietā liek pēdējos 10 postus, ne-freimā.

    Skatot titullapā rakstus vienīgais veids, kā pie paša raksta tikt – spiest uz “View comments”, derētu iespēja links arī uz bildes un virsraksta.

    Vienīgā vieta, kur lietotājvārdam ir piesaistīts links uz profilu ir pie “online lietotājiem”, patīkami būtu citur arī.

    Neesmu meklējis, vai kāds šīs lietas jau nav teicis, tā kā piedodiet, ja atkārtoju.

    #188946
    samurajs
    Participant

    vincister wrote:


    Vienīgā vieta, kur lietotājvārdam ir piesaistīts links uz profilu ir pie “online lietotājiem”, patīkami būtu citur arī.

    Neesmu meklējis, vai kāds šīs lietas jau nav teicis, tā kā piedodiet, ja atkārtoju.

    Ak tu mī un žē, pie katra lietotāja posta ir links uz profilu un PM links!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_profile_1.jpg[/img]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā