Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188947
    vincister
    Participant

    Zinu, ka ir, bet piemēram man tā šķiet neparocīga.

    #188948
    azazul
    Participant

    Pag .. vai tad tu neteici “vienīgā vieta” ?

    Ja kāds grib, lai lapa A izskatītos, tāpat kā lapa B, tad varbūt šim ‘kādam’ vajadzētu apmeklēt tikai to lapu, kura patīk ..

    #188949
    vincister
    Participant

    Domāts bija, ka vienīgā vieta, kur lietotājvārdam ir piesaistīts links uz profilu, nevis kādai atsevišķai pogai.

    Un ko var piekasīties, ja te domāts izteikties, par lietām ko vēlētos redzēt. Tas ir vairāk vai mazāk standarts, ka lietotājvārds ir saite uz attiecīgā lietotāja profilu.

    #188950
    Jaunzems
    Participant

    gribētu, lai pie lietotājiem būtu zvaigznīte pie nika, apzīmē online statusu…

    #188951
    Mr.Death
    Participant

    gribētu lai fox šito bodi pārtaisa uz xhtml strict + izlabo visus bagus kodā, iztulko attēlveidīgās pogas no angļu val. uz latv. val., salabo pārlūkprogrammu gļukus un piedomā pie lapas attēlojuma uz IE6 (bet to jau laikam nesagaidīt) 😀

    Un vispār bļ*, visu offtopikotāju (p. QuEeEnZzOR1337) veiktos postus, vajadzētu nostaylot CSSā uz “color: white;” vai vēl ļaunāk “display: none;”

    Un salabo tak vienreiz to BBCode, johaidī

    #188952
    grisha
    Participant

    gribeetu, lai naktiis buutu siltaaks!

    Ok, tas taa. Paldies fox, tas buutu forshi ka vareetu noreizinaat tos nelasiitos rakstus. Zinu ka taa lieta ir vajadziiga, adminiem ir mazliet vieglaak sekot liidz lapaa notiekoshajam. iipashi ja kaads spamers uzrodaas, ej nu meklee kur shis ir saspamojis… .

    #188953
    Foxsk8
    Participant

    Tnx par komentiem, tagad jānovīsta maizes darbi, tad hobijs jāturpina, jo ar tukšu kunģi un sausu cigarešu paciņu nav aršanas.

    P.S. Edgar, kas liec tev man palīdzēt. Divatā ietu daudz reiz raitāk.

    #188954
    grisha
    Participant

    Droshi vien slikti mekleeju, bet neatradu, kur var uzlaadeet bildes prieksh raksta 🙁

    Un galvenaa lieta, varbuut tomeer apdomaat to situaaciju ka rakstus tomeer apstiprina admini, nevis shie pa taisno pievienojas. It kaa jau laikam taa bija domaats, tik kaut kas nav sagaajis.

    Sorry ja atkaartojos… .

    #188955
    Foxsk8
    Participant

    Ja ir raksts, droši sūti to pa PM samurajam pa tiešo, tādu metodi vismaz es pielietoju, vai met iekš rakstu pieteikumiem.

    Bildei itkā vajadzētu būt, bet nu atkal kārtējais akmens manā lauciņi, priecātos par kāda kodera palīdzību, jo viens nespēju vairs visas lietas saveidot diezgan ātrā laikā.

    #188956
    Aldis
    Participant

    Bilžu ievietošanas poga ir, bet e-žurnalistiem nav permmisioni!

    Un ko tieši vajag kodēt? Varbūt apgaismosi? Un varbūt varu aizšaut kādu no savām sistēmām ja vajag? 😀

    #188957
    grisha
    Participant

    Nu tagad var uzlaadeet bildes, vismaz shodien sanaaca.

    #188958
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Un vispār bļ*, visu offtopikotāju (p. QuEeEnZzOR1337) veiktos postus, vajadzētu nostaylot CSSā uz “color: white;” vai vēl ļaunāk “display: none;”

    Fox: es tev palīdzēšu tikai šajā jautājumā 😀

    #188959
    Jaunzems
    Participant

    Notepad.lv jaunā versija 😀 Jauka, vai ne?

    #188960
    Foxsk8
    Participant

    Pirmā izskatā, likās, ka tev tur sūds pa virsu uzlikts.

    #188961
    elvisburdajs
    Participant

    Zābakam labāk piestāv. 😀

    #188962
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Pirmā izskatā, likās, ka tev tur sūds pa virsu uzlikts.


    Haha 😀

    #188963
    msh
    Participant

    Eu foks, man uz operas atkal vienam otram topikam ir norauta labā mala 🙂

    #188964
    Foxsk8
    Participant

    msh: zinu zinu. 🙂 Nav vērts labot gļuku, jo v3 es iegrūžu visus savus spēkus, lēkāšana ir garām.

    #188965
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8: Beidzot! Gaisma tuneļa galā.. 😀

    #188966
    Foxsk8
    Participant

    elvisburdajs: Līdz tunelim vēl tālu, bet jaunais dizains ir jau gatavs, atliek vien noslīpēt, sagriezt un visbeidzot sakodēt visu pārējo.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā