Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv v3 – Lietotāju diskusija

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188967
    ob1
    Participant

    Gribētos, lai uzklikšķinot uz virsraksta, varētu ieiet rakstā, ne tikai uz “lasīt tālāk…”.

    #188968
    rajah
    Participant

    gribu zināt!

    vai būs ieviesta iespēja ka otrreiz nesen ieliktais pie pēdējā mana komentāra automātiski pievienosies klāt?

    #188969
    dzhonsons
    Participant

    Piekrītu pēdējiem diviem komentiem, abas “fīčas” noderīgas 🙂

    #188970
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    elvisburdajs: Līdz tunelim vēl tālu, bet jaunais dizains ir jau gatavs, atliek vien noslīpēt, sagriezt un visbeidzot sakodēt visu pārējo.


    Es ceru ka tu neesi iebraucis tik dziļās auzās kā bote vai datuve? 🙂 Tos man vairs nemaz lietot negribas un es to arī nedaru.

    #188971
    samurajs
    Participant

    Esmu redzējis jauno modificēto V3 dizainu. Vizuāli tas ir tik cmuks, ka zābaks u.c. konkurenti tam blakus nestāvēs.

    Cik šitas labi funkcionēs – tas atkarīgs vienīgi no Fox roku taisnuma.

    #188972
    msh
    Participant

    Viena lieta ir “smukums”, otra ir praktiskums – es baidos ka otrais vislabāk bija novērojams vecajā datuvē, kamēr tagadējajā ir tikai tizls bling bling.

    #188973
    samurajs
    Participant

    Nē nē – foruma skats daudz nemainīsies. Pamatā index lapa.

    #188974
    msh
    Participant

    Vēl varētu parūpēties, lai nenāk emīls ar tekstu “ņū messedž haz arraivd” katru x kad man samurajs atsūta pm, bet lai nāk ar kaut kādu sakarīgāku un galvenais, latvisku tekstu 😀

    #188975
    samurajs
    Participant

    msh: steidzami uzliec filtru spamkastei uz notepad adresi… šitie messidži savulaik mani totāli nobesīja 😛

    #188976
    msh
    Participant

    Es neesmu tu, uz spamkasti es varētu sūtīt meilus no viena britu forumeļa 😀

    #188977
    Colonel
    Participant

    W00t, zibens tempi…

    #188978
    grisha
    Participant

    foxsi, nezinu vai jau ir piemineets, negribeejaas visu paarlasiit, mosh vareetu piemest sheit arii mini-chatu, kaa man tas ir. Mini-chatu esmu nogriezis cieminjiem, to redz un var tur rakstiit tikai lietotaaji. Domaaju, vareetu buut forsha lieta, lai apmainiitos iisiem tekstiem. Uzliec ierobezhojumu, piem. 150 ziimes, lai neraksta memuaarus un vareetu buut ok. Vienkaarshi lapas chataa taapat neviens neseezh un shad tad ir kas apspriezhams, kur foruma teemugaliigi negribas taisiit… .

    Veel mosh var ierobezhot postu skaitu vienaa lapaa.

    Atvainojos ja atkaartojos.

    #188979
    Foxsk8
    Participant

    grisha: Kāds mini čats būs, lielo likvidēšu.

    Postu skaitu nevar tā ierobēžot, SEO figņa nogļukojusi kaut kur, lapas nedalās pareizi, tāpēc jālasa palags. Cerams, to iekš v3 salabošu.

    #188980
    grisha
    Participant

    Paldies! Manaa krajaa laikam neesi regjistreejies, taapeec mosh nezini ko domaaju. Samurajs mosh spees apskaidrot labaak. Tjip, ieraksti glabaajas, muuzhiigi vai arii vari padzeest vecaakus ierakstus. Man taa sadalja saucas Spams 🙂

    Lapu daliishana nav tik svariiga, tik cik raitaak veertu lapu. Taa ka taadeelj neiespringsti.

    Turies un ceru ka driizumaa sagaidiisim jauno versiju!!!

    #188981
    WerNeo
    Participant

    fox. Kas par lietu, uztaisi, lai man katru vakaru, kad attaisu notepad.lv, ledusskapī parādās 6 “tērvetes senču” aliņi. 3. versijā to nevari? Rokas līkas? 🙂

    #188982
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Aizmirsi pieminēt “Reālajā ledusskapī” vai “Virtuālajā” 😀 😀

    #188983
    samurajs
    Participant

    WerNeo: kādas problēmas?

    Ir 2 varianti sakodēti:

    1. – virtuālā ledusskapī parādās reāli ali

    2. – reālā ledusskapī parādās virtuāli ali

    Tad kuru? 😀

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 77 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā