Notepad pret narkotikām

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Notepad pret narkotikām

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180628
    rajah
    Participant

    IMHO – mūsu organismi jau tā ir piedirsti pašiem negribot, bet pašiem speciāli to darīt – tā jau ir plānprātība.

    #180629
    dead_emo
    Participant

    Parasti jau saka, ka heroīniķis sāk ar zālīti, bet tā nav taisnība, jo parasti sāk ar alu..

    un Problēma imo nav ne alū, ne zālē, pat ne heroīnā, bet bēgšanā no sevis…

    #180630
    memorex
    Participant

    piekrītu daļēji dead_emo, man nepatīk narkomāni (kā jau mineju kaltētās lapas neuzskatu par nark.), bet ja cilvēks tiešām nevar atrast citu risinājumu, lai jau lieto katrs pats savs laimes kalējs, kamēr pašam sūdi mutē nesmeļas tikmēr visi gudri, bet dzīvē visādi gadās, kas vājāks tas atrod risinājumu narkotikās.

    #180631
    samurajs
    Participant

    Es nepavisam nepiekrītu dead_emo. Zāli pīpē un ripas rij ne jau tikai cilvēki ar problēmām, bet lielākoties bagātu vecāku atvases – dīkdieņi, kuriem nekā netrūkst, bet kuri alkst piedzīvojumu un asu izjūtu.

    Nē – heroīniķis nesāk vis ar alu, tad jau mēs visi būtu heroīniķi! 😀 Es dzeru alu regulāri, bet nez kāpēc nav vēlēšanās pīpāt to fuckin’ zāli…

    #180632
    Ira Elter
    Participant

    Esmu kategoriski pret jebkadiem rebinosiem lidzekliem! Jamak kert kaifu dabiga forma un veida. Man aug 2 deli, priecajos, ka vini tapat ka es, ne dzer, ne pipe, ne narko.

    #180633
    dead_emo
    Participant

    samurajs wrote:

    Zāli pīpē un ripas rij ne jau tikai cilvēki ar problēmām, bet lielākoties bagātu vecāku atvases – dīkdieņi, kuriem nekā netrūkst, bet kuri alkst piedzīvojumu un asu izjūtu.

    Problēma var būt tā pati, ne tikai naudas un izklaižu trūkumā, bet arī to pārpilnība. Bet kas attiecas uz to alu, tad nekādi nebiju domājis, ka visi kas alu lietu kļūst par heroīniķiem. Gluži pretējs bija mans domu gājiens. Es esmu pret loģiku, ka šī kaite pamatā ir fizioloģiska, ķīmiska.

    #180634
    kaqp
    Participant

    Viss jāizmēģina, dzīvoju tikai vienreiz!

    #180635
    Genādijs
    Participant

    1 – 2x gadā vai divu gadu laikā mēdzu uzvilkt zāli. Biežāk to nedaru jo ibo arī dzert katru dienu nav veselīgi. Tie kas te gvelž stulbības par to ka vienreiz pamēģināsi un uzreiz aizies ciet i sāksi durties … vienk. no comment.

    PS. Viss atkarīgs no gribasspēka. Nevari noturēties pret azartspēlēm – nesāc. Nevari noturēties pret alko – nesāc. Ar narkām viss tieši tāpat. Ir jāsajēdz kad jāapstājās. Tomēr lielai daļai indivīdu šīs sajēgas nav un nekad nebūs.

    PS. Es zāli uzskatu par mazāk kaitīgu, kā alkoholu, jo … atšķirībā no alkohola cilvēkam apziņa paliek savā vietā.

    PPS. Narko + draiving .. no comment. Tikai un vienīgi šaurā lokā prom no civilizācijas.

    Par to kaifa ķeršanu skaidrā. Ir izjūtas kuras nekad un nekādos apstākļos skaidrā prātā nenoķersi. Tātad – dzīvoju tikai vienu reizi, bet ar piebildi ka gribu to darīt maksimāli ilgi, BET neliedzot sev neko.

    #180636
    Sid
    Participant

    Genādij, arī no alko apziņa paliek savā vietā. Vismaz man alko izdara tik daudz, ka man viss ir pofig so es varu runāt un darīt visādas stulbības absolūtā pohujā, bet varu arī tās nedarīt. Atšķirība tik tā, ka dzērumā to gribas darīt. 😀

    #180637
    samurajs
    Participant

    Tāds interesants pavērsiens diskusijā… zāle esot praktiski nekaitīga? T.i. kaut vai salīdzinot ar alkoholu.

    Kurš tad var paskaidrot, kāpēc par zāli tāpat bāž būrī kā par ripām, koksu un visām citām zarazām? Vai likumdevēji būtu stulbeņi?

    #180638
    marr
    Participant

    samuraj, vai vēlies, lai šeit diskusija pāriet “ir likumdevēji saprātīgi vai nē?” 😀

    #180639
    samurajs
    Participant

    marr: ja vajag – lai iet! 😀

    #180640
    quizzical
    Participant

    samurajs wrote:

    Tāds interesants pavērsiens diskusijā… zāle esot praktiski nekaitīga? T.i. kaut vai salīdzinot ar alkoholu.

    Kurš tad var paskaidrot, kāpēc par zāli tāpat bāž būrī kā par ripām, koksu un visām citām zarazām? Vai likumdevēji būtu stulbeņi?

    Kurš paskaidros kāpēc par alkoholu tāpat bāž būrī (līdz 15 diennaktīm) kā par zāli? (es domāju, šo apreibinošo vielu lietošanu, nevis glabāšanu)

    #180641
    aega
    Participant

    taapat arii nav dzirdeets, ka kaadu nosit zaales deelj, bet alko deelj diezgan biezhi, un nav arii dzirdeets, ka zaali vareetu paardozeet taa, ka vaig atkachaat 😀

    starpcitu, Amsterdamaa tika veikts kautkaads peetijums, kaa rezultaataa noskaidroja, ka zaale nemaz nav tik kaitiiga un tapeec to tur var piipeet

    #180642
    quizzical
    Participant

    aega. zaali tomeer ir iespeejams paardozeet

    #180643
    samurajs
    Participant

    quizzical: par alko nedod 15 sutkas tāpat vien, bet tikai tiem kuri ālējas un dedzina miskastes 😀

    #180644
    quizzical
    Participant

    Samuraj šeit tu kļūdies. 15 diennaktis var iedot par atrašanos tādā alkohola reibumā kas aizskar cilvēka cieņu, bet tas cik liela alkohola reibumā jābūt nekur nav teikts! atkarīgs no menta. Man pašam bija gadijums, kad menti piestajās neilgi pēc jāņiem, kko paprasa kur ejam utt, beigas acīs paskatas un saka:”tu tak esi dzēris, iepūt trubiņā!” mees divi chomi bijaam abi iepuutaam trubinjaa, promiles uzraadija un par to dabujaam katrs pa 3 diennaktiim. Un papiiros saraxtija kkaadus murgus ko es atteicos parakstiit, bet tas, protams, neko nemainija

    #180645
    aega
    Participant

    nezinu kā citur, bet itkā Rīgā ir tā, ka ja ments uzraksta 3 ziņojumus dienā tad viņam nāk kkādi bonusi pie algas un tapēc viņi mēdz par visu piesieties, un tā parakstīšanās ar ir fufelis, paraksti vai nē, sods tev tikuntā

    #180646
    quizzical
    Participant

    aega. pilniigi pareizi, taapeec taadaa amataa vareetu straadaat tikai normaali cilveeki ar normaalu sapraatu nevis kkaadi zhmogi kuri beerniibaa ir daudz dauziiti

    #180647
    samurajs
    Participant

    Hmmm… Rīgā viss kas iespējams… Liepājā nav dzirdēts, ka par vienkāršu dzeršanu dotu sutkas… nav tak viņus kur likt, kameras pilnas ar dzērājšoferiem! 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā