Notepad pret narkotikām

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Notepad pret narkotikām

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180668
    izredzētais
    Participant

    nejau tabakas magnāti, bet gan Harry J. Anslinger.. principā šitas ķēms pie visas šīs šiazes ir vainojams. “zālīte likts negros domāt, ka šie ir tik pat labi kā baltais cilvēks”; “ja izpīpēsi kāsīti – tas būs tas pats kas nogalināt savu brāli”; “marihuāna baltajām sievietēm liek mīlēties ar negriem.”; utt. vai šāda cilvēka viedoklis vispār būtu ņ emams vērā?

    Anslinger was an extremely ambitious man, and he recognized the Bureau of Narcotics as an amazing career opportunity — a new government agency with the opportunity to define both the problem and the solution. He immediately realized that opiates and cocaine wouldn’t be enough to help build his agency, so he latched on to marijuana and started to work on making it illegal at the federal level.

    Anslinger immediately drew upon the themes of racism and violence to draw national attention to the problem he wanted to create. He also promoted and frequently read from “Gore Files” — wild reefer-madness-style exploitation tales of ax murderers on marijuana and sex and… Negroes.

    For most of human history, marijuana has been completely legal. It’s not a recently discovered plant, nor is it a long-standing law. Marijuana has been illegal for less than 1% of the time that it’s been in use. Its known uses go back further than 7,000 B.C. and it was legal as recently as when Ronald Reagan was a boy.

    protams, es nesaku, ka zāle būtu jāpīpē katru dienu, taāu cilvēkiem bez hroniskajām sāpēm, vēža, depresijas, uc kaitēm nevajadzētu ar to aizrauties pārāk bieži. līdzīgi kā ar alkaholu..

    #180669
    marr
    Participant

    azazul: noskatījos visas 11 daļas

    manuprāt, zīmīgākā bija 10ā, iespējams, ka sākot ar 9ās beigu daļu.

    Praktiski viss ir izskaidrojams ar maģisku trīs vārdu salikumu Special Interest Groups!

    Tā filma (?) lielā mērā arī izredzētā viedokli atbalstīs, ka tik šis viedoklis nav nācis pēc tās noskatīšanās 🙂

    Jautājuma zīme aiz filmas ielikta viena vienīga iemesla dēļ – jebkurš šāds veidojums arī uzskatāms par speciālas interešu grupas viedokļa paušanu – praktiski JEBKAM var atrast piekritējus un/vai noliedzējus. Š ī filma meklēja atbalstu zālītei, to arī atrada.

    #180670
    izredzētais
    Participant

    marr, godīgi sakot es nezinu par kādu filmu tu runā.. vienkāši zinu vēsturi, lietderību un nekaitīgumu, no interneta un pieredzes protams, nevis no filmas..

    #180671
    marr
    Participant

    izredzētais, pačeko azazul “Marts 02, 2009 5:33 pm” komentāru, tur links uz youtube. Kādu laiku atpakaļ trakeros bija līdzīga nosaukuma filma, ko tā arī nepaņēmu, ja kāds no klātesošajiem to ir redzējis, varētu apstiprināt/noliegt vai tā ir tā pati.

    Citādi fair enough 🙂

    #180672
    izredzētais
    Participant

    marr, palasiju augšējos komentus, nosievoju un brīvākā brīdī fimu noskatīšos 🙂

    PS cīņ u pret marihuānu uzsāka tas pats cilvēks, kurš kategoriski bija pret seksu.

    ….sekss arī ir vesalīgs, ja kas 😀

    #180673
    azazul
    Participant

    Par iepriekšējā komentāra tēmu :

    https://www.youtube.com/watch?v=lNWbdSaFtAg

    Fragments no Relentless (1992).

    #180674
    samurajs
    Participant

    Pat varētu piekrist, ka zināma progresīva lomā narkotikām jau ir: daudzi mākslinieki un mūziķi savus labākos darbus radījuši tieši narko kaifā. Bet kāda ir garantija, ka cilvēks spēs apstāties pie zāles un nemeklēs jaunas izjūtas ar kaut ko smagāku?

    Sabiedrība vairāk baidās ne jau no apdullušā narkomāna spīdīgām acīm, bet no lomku nomocītā dzīvnieka nākamajā rītā, kas ir gatavs uz visu, lai tikai tiktu pie devas.

    Š…emot vērā to, kas par šo prieciņu draud – labāk mest apkārt lielu līkumu tai zālei. Pie tam tiesa zagli vēl pažēlos, iedos nosacīti, bet narkomānu – nekad! Par veselību es šeit pat nepieminu.

    #180675
    vincister
    Participant

    Kodēt arī. 😀

    [img]https://imgs.xkcd.com/comics/ballmer_peak.png[/img]

    #180676
    izredzētais
    Participant

    samurajs, es saprotu ko tu gribēji teikt.. ir veikti pētījumi par narkotisko vielu, arī zāles lietošanu eiropā – statistika.

    diemžēl atceros tikai zāles statistiku, to eiropā ir mēģinājuši, lieto reti, jeb lieto bieži 70 000 000 cilvēki. vaitad mēs esam 70 milijonu narkomānu apsēsti? loģiski, ka daži paklūp, tie ir cilvēki kuri sāktu lietot narkotikas arī bez zāles pamēģināšanas.. liela daļa noteikti ir arī draugu bīdīšana: “nu pamēģini, kas tu mīkstais? ir labs!”; jeb “davai! es kruts! zāli pamēģināju, tagad varu ko stiprāku!”; tas nekam neder.

    arī mani daži degredēti cilvēki pēc pāris nedēļām pierunāja izmēģināt vitamīnu … vēlāk EX .. galīgi nesaista i redzēt šādas vielas negribu.

    kāds ieminējās par coffē šopu klapēšanu ciet amsterdamā. jā, tam ir iemesls. valdība ir panākusi aizliegumu tirgot marihuānu dažu simtu metru attālumā no skolām & vel visvisādām iestādēm. līdz ar to leilu daļu božu aizklapēja, jeb pārvietoja.

    miermīlīgs cilvēks kurš ik pa laikam ievelk kāsīti būtu vienā telpā metams ar zagļiem, slepkavām un izvarotājiem? kāds viņ š vēlāk no cietuma izies? loģiski, ka narkomāns, zaglis, slepkava un izvarotājs. ja tas nav saistīts ar kontrabandu lielos apjomos, tad cilvēks nav pelnijis sēdet cietumā.

    PS kāds izskatās lomku nomocīts alkaholiķis? varbūt nav tik traki kā narkomāns, bet uz to pusi vien ir.. gribētos velreiz atgādināt, ka arī es esmu pret narkotikām, taāu marihuāna nav narkotika.

    #180677
    rihardsss
    Participant

    memorex wrote:

    rihardsss tu runā kā no grāmatas, pašam galva ir, lai domātu! Nerunāsim par letāliem gadījumiem utt, ir cilvēki, kas ir slimi (viņiem jebkādas vielas, norauj jumtu…). Kā var marihuāna būt kaitīgāka par kautvai cigaretēm? Neviens tak nenopipē 5-30 marihuānas cigaretes… Es domāju tev ar 3 dienā būs pa daudz 🙂 Nu tad skaitam, kas ir kaitīgāks mūsu veselībai. 3 vai 30 cigaretes dienā (es domāju tālāk nav vērts turpināt, tas ir vel ļoti lielos daudzumos). Marihuāna ir aizliegta, jo tas ir izdevīgi, parasti pīpētāji lieto ļoti maz alkahola vai nelieto, grib ēst un ir mierīgi.

    P.S. No marihuānas var taisīt benzīnu vai pārtikas produktu un cik viegli būtu audzēt, bet paši saprotam, ka visas šīs nozares ir jau “aizņemtas” un neviens ar labu gribu negrib atdot savu naudu.

    Bet nelietojam visādus sūda tabletes, šļirces un citus mēslus… Es esmu pret narkotikām [img]https://xs137.xs.to/xs137/09101/628778287.gif[/img]

    Tātad sākumā gribu pateikt, ka tas cilvēks, kam bija šitāds gadījums man ir labs draugs. Nav viņš nekāds cilvēks ar vājiem nerviem, psihi utt. Tieši pretēji. Vnk no zāles sākās gluķi, ka viņa galvā visi apkārtējie bija kkādi zombiji vai kkas tāds un viņš paņēma nazi un gribēji tikt ar viņiem galā. Nerunāju ne no kādas grāmatas vai kkā tāda, vnk stāstu par savu pieredzi, un arī drauga kurš dažreiz pīpē zāli.

    #180678
    dzhonsons
    Participant

    Tas tavs draugs man liekas tēloja 😀

    Nekad nevienam tādu [d]efektu neesmu manījis.. Parst visi ir daudz maz miermīlīgi.. Un zāle nav tas produkts, kas baigi izraisa tā saucamos gļukus.. Viņš gadījumā salviju nepīpēja?

    #180679
    azazul
    Participant

    Ak dies kāds bullshits.

    Tas ka tev ir psihiski slimi draugi ir diez gan skumji.

    Jebkas, ko cilvēki redz, ir viņ u pašu galvā.

    Vispār lai sāktu no zāles vispār kaut kas rādīties, vajag vienam pašam nopīpēt apmēram gramu.

    (to jau varētu pielīdzināt fiziskam darbam)

    Un arī tad ‘gļuki’ ir vairāk saistīti ar to, kā tu uztver sevi.

    (pie tāda daudzuma, tieksme kustēties ir diezgan minimāla ..

    ieraugot zombiju to drīzāk mēģinātu ar viņ u aprunāties nevis skriet virsū ar nazi).

    #180680
    rihardsss
    Participant

    Īsti nezinu cik daudz viņš nopīpēja, bet nu pirms pīpēšanas viņi kkādu tur filmu skatījās, varbūrt kādu šausmeni. Salvija tā nebija. Un nevajag nekādu gramu lai sāktu rādīties. Tā zāle par kuru es runāju pietiek 1g kādiem 4 cilvēkiem, lai visiem būtu gļuki un rādītos kkādas hujņas.

    #180681
    azazul
    Participant

    Tad tā nav zāle.

    Nevajag pīpēt visādus sūdus , tad nekas nerādīsies.

    Ja gribi gļukus ej un pīpē celefānu.

    #180682
    Wuu
    Participant

    Var lietot kamēr tu netraucē citiem Latvijas iedzīvotājiem!

    #180683
    dzhonsons
    Participant

    No zāles tak gļuku nav.. Nu vismaz tik traku.. 🙂

    #180684
    rihardsss
    Participant

    Nez varbūt tā ir kkāda ar heroīna pribavku, bet viens cits draugs tgd laimīgs stāsta kā viņš pa lēto dabū kko līdzīgu manis jau minētajai tikai daudz iedarbīgāku, jaudīgāku. No tās gļuki pat nākamā dienā vēl rādās.

    #180685
    samurajs
    Participant

    Varbūt tad kāds man, n00bam, varētu paskaidrot, kāpēc zāle ir vienā listē ar heroīnu un koksu pie “Sevišķi bīstamām narkotiskām vielām”? Un ne jau tikai Latvijā…

    #180686
    dzhonsons
    Participant

    Nezinu. Bet zāli vieglāk dabūt, značit, nav tik traka 😀

    #180687
    azazul
    Participant

    samurajs wrote:

    Varbūt tad kāds man, n00bam, varētu paskaidrot, kāpēc zāle ir vienā listē ar heroīnu un koksu pie “Sevišķi bīstamām narkotiskām vielām”? Un ne jau tikai Latvijā…

    Būtu noskatījies to video ko iedevu, varbūt būtu sapratis.

    Un vispār daudzās valstīs heroīns un kokaīns ir pat otrās grupas narkotikas,

    kamēr zāle (un laikam arī sēnes), kuru “narkotiskums” ir diezgan apšaubāms, ir pirmā grupas viela.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā