Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274432
    Evers
    Participant

    ….

    #274433
    Jaunzems
    Participant

    Jo, vecīt, ar dažu minūšu aptaustīšanu nepietiek. Lai saprastu, vai ierīce ir laba vai nav, ir mazliet jāpalieto vai jāklausās citu, kuri jau lieto, iespaidi.

    Tas būtu tas pats, kas teikt – paskatījos uz mašīnu, tātad laba, pirkšu, sēdēšu un braukšu. Normāli cilvēki paņem arī testa braucienu.

    #274434
    msh
    Participant

    Bet par ko iet runa? Vai tad grūti uz kādu dienu aizņemties?

    #274435
    Kon
    Participant

    Nopirku 36 gadus vecu jipošku šosejas sporta velo, tehniskais stāvoklis – būs ideāls (palika tik klaņu gultņus nomainīt). Ja vēl par telefoniem varētu pakakāt, tad piemērs ar mašīnām ir kuiņa :> Es labāk braukšu ar sajātu žurku, nevis sēdīšos pie stūres japāņu mikrobam

    #274436
    BOFH
    Participant

    Cik es te lasu, tieši lameri ir tie lielie brēcēji, uzstājot par gudrāku kadru banošanu. Skauž laikam.

    Neatceros nevienu pamācošu foruma ierakstu no šiem Kroniem, Amomiem, grishiem, Woo un nevertelliem. Taču tieši tie ir tie brēcēji un dirsēji, kuri grib, lai bano reto kurš kautko pareizu iesaka.

    Ar tādu caurdirsas domāšanu tiešām šis forums pārvērtīsies smieklīgā “aklais kurlo ved” pasākumā.

    Ja “moderiem” vel nav skaidrs, tad uzdodiet paši sev jautājumu – kapēc šeit ir tik maz specu?

    Varbūt tapēc ka tiem šķiet bezcerīgi šeit kautko ieteikt?

    #274437
    BOFH
    Participant

    Ja tu garumzīmes nespēj ieviest tad ko tu vispār te nīdi? Tieši tu esi no tiem kurš visvairāk iegūtu no sava kompīša, ja samaksātu datorspecam.

    #274438
    Wuu
    Participant

    Tu esi bezcerīgs ar savu “kautko”, garumzīmju speciālists atradies. (facepalm)

    #274439
    shadowmen
    Participant

    Vot palasot šitādas tēmas pilnīgi gribas vemt…

    Nu nevajag vairs pat tvnet komentārus lasīt,ienāc notepad un paskat,samuraja veidota tēma,kas bija lemta šādiem vēmienu plūdieniem…..

    Notepad pietrūkst viena lieta-pāris labi admini,kuriem ir laika sēdēt un lasīt notepad tēmas,un kuri ir kāri uz banošanu,tādus msh(msn?dēļ viņa tēmu taisīt?fuuij…) banot neskatoties (un vēl varētu skaitīt ap 100 lietotājvārdiem)…

    Pēdējā laikā sāk likties,ka troļi,kas nāk no draugiem.lv prot ievērot pieklājību,bet lielākā problēma ir ar ķipa ”pieredzējušajiem” notepad lietotājiem…nezinu Japānas radiācija atnākusi līdz Latvijai vai arī vispārējais politiskais līmenis liek uzvesties debīli,bet pēdējos mēnešos jau vairāki kādreizējie ”normālie” notepad lietotāji ir sasnieguši ”kulmināciju”(un protams,ka negatīvā izpausmē)…..

    Arvien retāk gribas(un ir kas sakarīgs) lasīt notepad forumu,kādreiz bija savādāk,un tur ir vainojami vecie lietotāji,ne jaunie….skumji.

    #274440
    BOFH
    Participant

    Kāda tur pieklājība? Kur tu saskati pieklājību debīlā jautājumā? Tā jau tieši ir necieņa pret tiem pie kā tas pajols vēršas pēc palīdzības? Neprot linkus ielikt, pat detaļu apzīmējumus. Ienāk un kautko iepļūta. Es uzreiz pēc tāda jautājuma saprotu, ka tādam neko palīdzēt nevar, tāds var tikai samaksāt kādam kas prot. Bet te uzreiz ir padsmit brēcēji pret mani, taču paši neko neiesaka. Tie jau ir to troļļi! Ne jau es ar pareizo risinājumu!

    Vot kad šo dabūsiet iekšā savās mazdarbīgajās smadzenēs – paliks labāk.

    P.S. Ļoti noderīgs un pieklājīgs forums – pajauta.lv Izskatās ka šis tiecas uz to pusi.

    #274441
    deriksx
    Participant

    Bofh,ir 2 kompji galda garumzīmes ir ,portatīvajam nav uzliktas un liela vajadzība nav,pats vien viņas liku,kārtējais ieteikums līkas rokas līkas kājas samaksā kādam,klauns tāds

    #274442
    Aldis
    Participant

    Notepad.lv Beta vai Alfa kurā apgrozījās ap pārdesmit cilvēkiem…. Rekur lielāks skrīns saglabājies kā samurajam….

    [img]https://www.bildites.lv/images/1mg4ptdhw3vz81c0qfx.jpg[/img]

    #274443
    shady
    Participant

    shadowmen – Pieņemu, ka kolēģis samurajs vēlējās ne tikai publiski nokaunināt msh, bet lielākoties darīt zināmu NP nostāju uz bezjēdzīgu spamu. Tāds kā publisks brīdinājums, lai to izlasītu un apdomātu regulārie lasītāji.

    Toties NP administrācija ir diezgan pozitīva ar brīvu uztveri. Ja kāds vēlas paspamot, tad lai izveido tādu tēmu un tur to dara. Lai plēšas un slāna viens otru (tikai bez rupjībām, jo tad iemaisīsies NP). Bet lai to nedara katrā tēmā, kur to nemaz nevajag. Piemēram, ja tev riebjas apple, tad izveido šādu tēmu un izsaki savu sāpi, ja kāds vēlēsies, tad tev piebalsos vai oponēs. Bet nejau katrā tēmā, kur tiek pieminēta apple, tiek izliets žults gan uz appli, gan citiem lietotājiem.

    #274444
    Foxsk8
    Participant

    1. Tas nav forums bet gan Q/A dēlis.

    2. Tas pieder SIA “Draugiem”, līdz ar to tas visu izsaka, gan par attīstīšanu, gan par visu pārējo.

    #274445
    Aldis
    Participant

    Hehe.. šitos vsp. nesaprotu. 🙂 😀 Tādi apple nodirsēji nav labāki par tiem, kurus viņi noliek… ābolzombijiem utt… :] Tik pat apsēsti un slimi. Nez, man nav kkāds brends pa kuru es tik ļoti fanotu, lai savu godu pazeminātu uz -100.

    Esmu vai nu pārāk pelēks, vai parasts, bet strādāju gan uz Win, gan administrēju Linux, gan pabakstos pa Apple produktiem. Ja kādam no pieminētajiem ir kāds mīnuss, tad par to paburkšķu, bet visā pilnībā viss oki… 🙂

    #274446
    Aldis
    Participant

    Kas Tev pret Japāņu mašīnām? 😀 Kārtējo reizi neaptaustījis, un pat tuvumā nepastāvējis lej sviestu . . . 😀

    Diagnozi labāk nenosaukt :]

    #274447
    Evers
    Participant

    +1 Aldim,

    Don’t touch those sweet japanese high rev bithes! Saskumsi, kad šķietami nevainīga hondiņa ar mazāku motoru izpuļķēs tavu bembuku gan uz strīpas gan degvielas ekonomijā. 😀 Man ir vācu auto, un kā pieņemts, būtu jāslavē viņš, taču nē … mana sirds pieder japāņu autobūves garadarbiem. Bet vispār plānoju iegādāties traktoru – visatbilstošākais transporta līdzeklis Latvijas ceļiem. 🙂

    #274448
    Jaunzems
    Participant

    Oi oi oi, tikai necel augšā veco automašīnu tēmu.

    Es drošāk jūtos mūsdienīgā gaisa spilvenu ielenkumā, nevis ar iespēju tapt iespiests cietos, un, kazi, varbūt remontētos, bleķos. Kad esi pārdzīvojis avāriju, drošības reitings ir pirmais parametrs, ko skaties, pērkot jaunu mašīnu.

    #274449
    samurajs
    Participant

    Paldies, Aldi! Eh, nostaļģija, te vēl ķirzaks tikko pieteicies kā 71. lietotājs 😀

    Bet šis nav pats pirmais Notepad logo, bet gan otrais. Tas sākotnējais zilais ar peli ļoti ātri pazuda, pat labākas ekrānbildes nekur nav.

    #274450
    msh
    Participant

    Viss skaidrs ar tevi – tu esi mazs punduris [max 1.70] kam patīk darboties ar fleksi, metināmo aparātu, drāšu birsti utt 😉 😀 😀 Man it kā teorētiski arī patīk civiks – tikai tāda problēma ka viņš ir galīgi nelietojams 🙁 – salonā maz vietas [tas laikam lielākajai hondu daļai raksturīgs], atrodas no zemes briesmīgi zemu ka pat grūti izkāpt, priekšas bezpiedziņa [kopā ar smieklīgo augstumu bail pat iedomāties kā ar viņu pa ziemu var pabraukt], zem haubes kaut kādi nemotori bez griezes momenta, un kā jau visi šķībaču širpotrebi, taisīti priekš desmit gadiem ar visām no tā izrietošajām sekām – pat tagadējajām vācu misenēm nebūs 15 gadu vecumā caurumi tādās atklātās vietās, kur 15 gadus veciem šķībačiem…

    P.N. Priekš ekonomijas ir gāze, nevis 1.2 vai 1.3 nemotoriņš, kurš brīdī, kad tam padod lielāku slodzi, sāk negausīgi strebt zupu. Es tā arī vēl neesmu redzējis civiku ar to slaveno 1.6 dohc vtec, jo 1.6 tak hondistiem skaitās milzīgs motors no kura jāizvairās…. 😀

    #274451
    msh
    Participant

    Jēga no tiem gaisa spilveniem ja tu nelido uz kādu divīti? Josta tevi tāpat saturēs. Toties tie spilveni 1) apgrūtina mašīnas remontēšanu 2) ir vēl viena lieta kam noplīst – cik nav redzētas mašīnas ar degošu spilvenu lampiņu spidometrā 🙂 3) garantēta darbība viņiem ir līdz desmit gadu vecumam 4) a ko tad, ja gadās neliela avārija, kas ir visticamākā? Parastai mašīnai neko, bet spilvenotai mašīnai vēl gan jau tie izšausies lai pie remonta klāt nāktu stūre, priekšējais panelis, priekšējais stikls un vēl šis tas. Pietiekami daudz tādu ironisku avāriju gadījies redzēt, kur spilvenu izšaušanās sekas izmaksā dārgāk nekā paša sitiena nodarītais. Par dzelžiem es pa pusei piekrītu – mašīnu ar mainītu jumtu diez vai pirktu. Savādāk neredzu problēmu. Normāli piemetināts lanžerona gabals vai pakaļas spārns nebūs neizturīgāks par oriģinālo gabalu – bet izvilkts gan.

    P.N. Man manu A80 pēc tam, kad es ar vienu priekšas stūri ielikos vienam citam A80 pakaļā ar kaut kādu 30 kmph starpību, atgriezt to pirmsavārijas stāvoklī [ja neskaita bik apbrucinātu krāsu] izmaksāja nepilnus 15 ls. Cik tev tavējo būtu pēc sitiena pa buferi un lukturiem, pat ja pieņemam ka spilveni neižsautos? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā