Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274452
    piwchix
    Participant

    Nez, mans ieteikums būtu tāds – beztēmas troļļošana: 2dienas bans, pa divām dienām šī tēma jau būs zaudējusi savu aktualitāti.

    Un msh, ko tad tu šeit dari, ja tā v3 ir tik slikta, visi apmeklētāji/lietotāji ir pilnīgi muļķi (nu bet saprotams izņemot tevi, kam vienmēr un visur ir vispareizākais/labākais/THE ONLY ONE POSSIBLE viedoklis), un administrācija ir vispār bez vārdiem. Tač brien neatskatoties uz saviem pieminētajiem forumiem un troļļojies savējo vidū cik uziet. Un tici vai nē, šeit tevis NEVIENAM nepietrūks, un tu jau arī neesi nevienam vajadzīgs, jo esi tikai viens mazs puņķutapa, kas savā nožēlojamā dzīvē nav neko sasniedzis un neko arī nesasniegs. Face the truth.

    #274453
    msh
    Participant

    Tu gadījumā neesi noutpada nelabvēlis, mister pareizais? Visur, kur šādi “pāris labi admini” darbojas, tur arī apmeklētība brauc uz leju. Ja nu vienīgi kāds bērniem vai pensionāriem domāts forums ir izņēmums… 😀

    #274454
    Jaunzems
    Participant

    Lai spilveni izšautos, vajag pietiekami lielu spēku, un tad arī priekša vai sāni būs sasisti. Kā manā gadījumā – https://s1.i1.picplzthumbs.com/upload/img/5e/9b/39/5e9b39a4a36c00fee81984c81bb60916df7ec5ec_wmeg.jpg” class=”bbcode_url”>https://s1.i1.picplzthumbs.com/upload/img/5e/9b/39/5e9b39a4a36c00fee81984c81bb60916df7ec5ec_wmeg.jpg . Esmu pārdzīvojis arī avāriju, kurā ir bijis frontālais trieciens un divi kūleņi. Spilveni izglāba dzīvību (protams, arī josta, kurai bija galvenā loma). Drošāka sajūta braucot, kad ir, protams, tas neatbrīvo no atbildības ievērot ātruma ierobežojumus, CSN un braukšanas kultūru.

    Vai tu, kurš taupa uz remonta izmaksām, vai tu taupības nolūkos arī izmantotu lēto Maksimas izpletni, lecot no lidmašīnas, jo tā esot lētāk?

    #274455
    Jaunzems
    Participant

    Shadowmen vispār ir trollis, kura pozīcija ir neskaidra – vienā topikā viena doma, otrā – otra. Ja vien viņam vispār ražotājs ir iekļāvis domāšānas servisu…

    #274456
    Evers
    Participant

    1.80 🙂 Par vājākajām un lempīgajām mājsaimnieču japoškām piekritīšu, sapņoju par kautko nopietnāku, un tas, ka japoškas Latvijas ceļiem ir nepiemērotākas par fričiem, tas arī ir fakts. Kamēr dzīvoju te, pieturēšos pie friču markas.

    #274457
    msh
    Participant

    Ļauj es minēšu – Nissan Skyline R34/Toyota Supra/Honda NSX? 😀

    #274458
    msh
    Participant

    Nē nu bagāts dara kā grib, nabags kā var. Es trīs reizes esmu kaut kur ar nelielu ātrumu ielicies – vienu reizi dienā pēc vadītāja apliecības saņemšanas nolohojos un ielikos ar muteres golfmašīnu biezos krūmos ar kaut kādiem 40 kmph, tā viena reize ar manu A80, un vienu reizi ar darba busu pie krusta stāvošam mersim pakaļā. Visas reizes varēju priecāties par normāli uztaisītajām mašīnām un visas reizes no notikuma vietas varēja aizbraukt – tur tas krūmu atgadījums vispār neskaitās. Ja nu tiešām sanāks kaut kas tāds kā tev, padomāšu par kādu no veco volvo katafalku iepirkšanu 😀

    Man patika viens labs piemēŠ—s par gaisa spilveniem – cilvēks kaut kur, nezinu kur, kaut kādā zemā objektā ar C4 A6 ielikās. Sasists buferis un mazliet aplocīti lanžeronu gali. Bet tur bija spilvenu devēji, rezultātā vēl tie izšāvās. Man kaut kā liekas ka buferis un bleķus iztaisnot bija lētāk nekā izlabot gaisa spilvenu izstrādāto postu… 🙁

    #274459
    msh
    Participant

    Noliec taču to savu svētdienas lāpu, savādāk pārāk daudz muļķības raksti 😀

    Kaut kā taču laiks ir jānosit. Spēles mani diez ko neaizrauj, un gribas arī pasēdēt kādā latviešu IT forumā, ko tu padarīsi ka galvenā starpība starp tiem ir palikusi tikai administrācijas sejas un nedaudz tās attieksme… Kur es kaut ko esmu minējis par tēmu “visi apmeklētāji/lietotāji ir pilnīgi muļķi”? 😀

    Neesmu ne “mazs”, ne “puņķutapa”. Pārējajam piekrītu, bet tas ir cits, garš stāsts, kuru var noīsināt uz četriem vārdiem “man viss ir pohuj”. Vai esi laimīgs?

    P.N. Cilvēki, kuri mani personīgi pazīst pamatā par mani saka tikai labu. Izņēmums ir tāda pastulbāka ļautiņu kategorija, kuriem patīk par viskautko ņirgt un kuriem katra nedēļas nogale ir kodiens, kaut gan arī tiem reizēm nākas meklēt manu palīdzību.

    P.P.N. Ir kaut kā pārāk daudz “normālo” cilvēku, kuri “sasniedz savus mērķus”, bet ar kuriem nav iespējams nekādīgi padiskutēt, jo viņi nespēj paskatīties uz lietām no otras puses. Es tāpēc speciāli turos par gabalu no pāris forumiem, kur ir organizēta masa tādu personu, jo nav pārāk patīkami tādos sēdēt. Tu gadījumā neesi viens no viņiem?

    #274460
    ID
    Participant
    #274461
    Evers
    Participant

    r34 protams ir leģenda ko daudzi gribētu redzēt savā garāžā, bet tādos mākoņos gan es nedzīvoju. 😀 Dodu priekšroku kam reālākam – Civic Type R sedans – piemērota gan priekš ikdienas lietošanas, gan gadījumiem kad kājai pieauguši daži liekie kilogrami. Protams, Latvijas “lieliskie” ceļi un “ģeniālais” paņēmiens cīņai ar ziemu – sāls, šāda auto pirkšanu, dzīvojot šeit, padara par grēku. Tikai māc šaubas vai Eiropas tirgum type r sedans vispār ir pieejams (ar stūri kreisā pusē), Eiropas hečbeks ir šausmīgi kroplīgs, kuru varbūt varētu izglābt kāds veiksmīgs bodykits.

    #274462
    Imhoteps
    Participant
    #274463
    shadowmen
    Participant

    Vari uzskatīt kā gribi,bet man vismaz nav problēmas pa kāpnēm uzskriet….

    Un par tavu trollismu nešaubos,esmu jau sen pamanījis to….

    #274464
    Izliecies
    Participant

    Man arī būs, ko teikt, bet varbūt citreiz…

    Btw — offt. — pirms “ko” taču vajag komatu, ne tā? Vienkārši ir manīts, ka daudz kur pirms šādiem īsiem palīgteikumiem publiskos tekstos cilvēki pamanās neielikt. Piemēram, Zelta Zivtiņas sauklis “Būs par ko parunāt”.

    #274465
    shadowmen
    Participant

    Nē,neesmu notepad nelabvēlis …

    #274466
    Jaunzems
    Participant

    un kur tavā teikumā jāliek komats, ko?

    #274467
    msh
    Participant

    Nu bet kosmiskā ola? 😀

    Civikam tāpat kā golfam ir jābūt hečbekam un sedans ir parodija 😀

    #274468
    samurajs
    Participant

    Vārdiņš “ko” neievada ne palīgteikumu, ne arī divdabja teicienu. Kāda mārrutka pēc tur būtu vajadzīgs komats? Un vispār – tā ir 7.-8. klase…

    #274469
    Evers
    Participant

    grammar nazi fail 😀

    #274470
    Izliecies
    Participant

    “Viņš beidzot nopirka auto, ko sen jau bija noskatījis.”

    Taču nevar būt, ka tādā teikumā pirms “ko” nav komata.

    #274471
    darklight
    Participant

    Š eit, protams, vajag, jo ir palīgteikums.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā