Notepad un pirātisms

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad un pirātisms

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #172423
    afigel
    Participant

    taa kaa bils nespeej garanteet sava softa darbiibu, tad es nespeeju to pirkt par naudu.

    #172424
    KaNeiet
    Participant

    Rajah, ir iespējams – gan izmantojot papildus softu:

    https://www.addintools.com/english/menuoffice/

    Classic Menu for Office 2007

    https://www.freedownloadscenter.com/Reviews/r3593.html

    ..

    Vispār jau ne izglītības standarts (tāpat, kā ECDL, uz ko tas šobrīd bāzēts) ne skolas programma neliedz izmantot OpenOffice vai ko citu. Tas, gan, protams, prasa ieguldīt papildus darbu skolotājam, jo trūkst gan metodisko materiālu, gan mācību grāmatu. Neviens neliedz arī tos sagatavot un iesniegt izdevniecībā. Ja būs pieprasījums, noteikti arī tiks izdoti.

    Nedomāju, ka jebkad būs valsts finansēts atbalsts desmit alternatīvu produktu apmācībai. Divu bija – LIIS laikā bija gan MS Office gan, šķiet, SmartSuite apmācība skolotājiem par gandrīz visu offisa programmu spektru.

    Access pamatskolā nav. Arī vidusskolā ar to nav tik daudz jāstrādā, lai būtu nepieciešams to noteikti izmantot mājās.

    #172425
    Faust
    Participant

    Vienīgais ko esmu gatavs iegādāties par naudu, ir datorspēles.

    #172426
    mezhawecis
    Participant

    Es, personīgi nesaskatu neko, kas piesaistītu uzmanību legālu programmu pirkšanai. Man uz datora nav pilnīgi nekā, ko varētu nosaukt par legāli iegādātu.

    #172427
    usins
    Participant

    es varētu iegādāties visu legālu, ja nemaksātu virs 10 ls. tad tiešām būtu man legāli diski.

    #172428
    shady
    Participant

    usins wrote:

    es varētu iegādāties visu legālu, ja nemaksātu virs 10 ls. tad tiešām būtu man legāli diski.


    Parasti jau Audio/Video iekļaujas šajā cenā.

    Par programmām neredzu pieminēšanas vērtu, jo visam ir alternatīvas.

    #172429
    Stiivais
    Participant

    Principiāli nepērku softu, kamēr cenas ir neadekvātas – tas viens. Otramkārtām, freeware ar ļŠoooti retiem izņēmumiem ir draza. Un treškārt – alternatīva? Linux? a ko darīt ja softs tikai priekš win? emulēt to pašu winxp(pirātisko of course) linux vidē? :D:D:D:D:D:D

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā