Notepad v3 drausmas vai murgs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad v3 drausmas vai murgs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153870
    Nettwerk
    Participant

    Ja godiigi, tad neesu sajuusmaa par jauno v3 versiju. Lai kas vinju buutu taisiijis, bet tam cilveekam nebuut iisti nav zinaashanas ieksh kodeeshanas ne arii dizaina, zaljaa kraasa kozh aciis un vinja ir paaraak daudz. Naakamais, kas tas par murgu? Lai kas to buutu kodejis, nekodeejis, bet nu sviests tieshaakaa noziimee.

    Taa mees komenteejam jeb ierakstam forumaa atbildes, saakums daudz maz ir ok, bet neliela dalja jau nav redzama labaa pusee:

    [img]https://img199.imageshack.us/img199/4847/screenshot20110426at221.png[/img]

    Un sheit mees jau varam briinishchiigi lasiit atlikushos teksta saturu, cik skaistas liinijas, njaa ritinaat ko liidz lejai ir…

    [img]https://img171.imageshack.us/img171/4847/screenshot20110426at221.png[/img]

    Un sheit jau varam skaisti ieziimeet 45 graadu lenkjus.

    [img]https://img28.imageshack.us/img28/4949/screenshot20110426at224.png[/img]

    #267835
    Stat1CX
    Participant

    Lieto normālu browseri un viss būs ok.

    #267836
    Nettwerk
    Participant

    Hmmm, kopsh kura laika Safari buutu suudiigs browseris? Paldies nemainiishu browseri uz citu.

    #267837
    Stat1CX
    Participant

    Nekad viņš nav bijis labs, vienmēr ir bijušas lapas kuras uz šamo gļuko, bet uz citiem browseriem strādā korekti.

    #267838
    Nettwerk
    Participant

    Tev iespeejams nekad, bet man ljoti labs, visus paareejos saitus atteelo ljoti labi, bet tikai notepad nee, tad kas vairaak liecina par browsera sliktumu, vai tomeer kodera stulbumu. Man jau vairaak domaat par kodera stulbumu.

    #267839
    grisha
    Participant

    Vecaa versija man arii labaak patika, jo bija neitraalaaka, bet taa jau gaumes lieta. Tomeer teikt, lai maina browseri arii ir stulbi. Es, piem. esmu pieradis pie Firefox, zinu ka bremzee citreiz, bet pieradums paliek pieradums.

    #267840
    Aldis
    Participant

    Man tas pats kas grisham. Un visu parāda korekti uz FireFoxa.

    Kā es saku – Safari jau ir Mac-os-a IE, bet tik tūdīgam rezultātam gan nebij jābūt, webkit uzskatīju vēl pa +/- normālu dzini :]

    Nettwer, neapvainojies, bet ļoti iespējams (tas tikai minējums), šo portālu apmeklē maz cilvēki no Apple datoriem, aptuveni ap 1.5%, un tik pat no Safari. Takā foxim, ne arī kādam citam no noutpad vadības neviens makbuku nav uzdāvinājis, viņš vnk. šo problēmu nav tik spoži pamanījis, tāpēc kaut ko jau nelāgi ir uzkodējis. 🙂

    #267841
    Foxsk8
    Participant

    Nettwerk: Nevajag uzreiz te baigo bugtesteri mētāt, tas būtu viens, otrais, tā vietā lai to normāli pasniegtu, tu mēģini kādu no****. Es šeit varētu rakstīt vēl un vēl, kāpēc ir tā, notepads ir komūna, ko taisam un attīstam, cik varam, mēs neesam ahujeķ tvnet klons vai sazin vēl kāda interneta naudas bedre, kuriem būtu ah*** budžets. Tāpēc uzskatu, ka visi šie uz***** ir pilnībā nepārdomāti. Ja gribi palīdzēt, tad palīdzi, nevis kaut ko te šķaudi.

    #267842
    Crow
    Participant

    Android iebūvētais pārlūks arī izmanto WebKit.

    Visticamāk, iPhone & iPad arī. Moš versijas mainās, rādās citādi.

    Un te problēma ir attieksmē.

    Jau parādīju, ka V3 nevalidējas. Ok, es neesmu kodējis lielus portālus, bet tomēr tad, kad XHTML un CSS validējas, problēmu ir stipri mazāk.

    Es kā rakstu autors, esmu ieguldījis savu laiku, bet lasu te vispārēji izteiktu – negribat, nelietojiet.

    Attieksme…

    #267843
    nevertell
    Participant

    Man ar aifounu nekādas problēmas nav :>

    Lapsskrituļkaķim nav jāskraida pakaļ katram makistam, bet nav jau arī jāsūta visi dillēs. Nevar visiem izpatikt, un nav arī jēga. Bet frontpeidžu vajadzētu bišk pārskatāmāku.

    Un nevar dabūt vienu lielu versiju normāliem pc un vienu maziņo netbukiem ? Jo man riebjas zūmot.

    #267844
    Foxsk8
    Participant

    Kāda attieksme ir pret mani, tādu es radu pret citiem, tieši konkurētiem indivīdiem. Mana replika nav domāta visiem, bet gan tēmas autoram.

    #267845
    Crow
    Participant

    Da labi. Te redzama attieksme pret visiem lietotājiem, tai skaitā nereģistrētajiem. V2 bagus, kas bija minimāli, labot atsacījies. Marinēji V3 ilgāk kā gliemezis atpakaļgaitā līdz Ķīnai (bet to var saprast – aizņemts un fvz). A ko mēs dabonam visi – to pašu V2 uz steroīdiem un jaunu kleitiņu, kas pilna ar bagiem.

    Te prasījās pēc publiskās betas vismaz un normāla bugtrackera. Es pat nepieredzējis šajās lietās to varu pateikt. Tu saviem darba klientiem arī šādu daļēji strādājošu bleķi nodod un uz apmeklētāju sūdzībām (kas nekur nav laipnas mīlestības vēstulītes, neesmu redzējis) atrej “tad nenāc te”?

    Jeb – kā maksā, tā strādā? Tb, nemaksā vispār un rezultāts vo ir šitas bleķis – uzkruķīts reskins.

    Jeb te būs nākamā datuve?

    #267846
    memorex
    Participant

    Nav patīkami, ja parādās jaunajā versijā jauni bugi…

    Neesmu bugtesteris, bet atklāju velvienu bug, kad rakstam/topik pievienota bilde, ja gribu viņu palielināt, tad viņa atveras 2x (1gab. taja pašā lapā, 2gab. jaunā logā), pieliku bildi uzskatam, tas jaunais logs automātiski ir pa visu ekrānu…

    [img]https://www.bildites.lv/images/yn9ojfcvxwqrv4w0abli_thumb.jpg[/img]

    Balsošana joprojām gandrīz nestrādā!

    #267847
    Foxsk8
    Participant

    Nevienam jau šeit nav jabūt par bugtesteri 🙂

    Š itais bugs tiek pieminēts vismaz 10 reizi, es tak tos visus jau zinu, par dubulto bildes logu.

    Ja ir velme palīdzēt un uzlabot portālu, tad ieteiktu paskatīties buglistes tēmu, un paskatīties vai tur jau nav tie bugi, kļūdas, ko tu esi atradis. Varbūt kāds jauns bugs, vai kā.

    Vispār, es šo visu pasākumu būtu palaidis zolīdāku, ja man te viens labs nebūtu visu samēra sasteidzis.

    Lielie general bugi tiks nolaboti aptuveni mēneša laikā, zinu ka ilgi, bet nu man arī ir darbs, un visas pārējās lietas, notepad.lv nav mans darbs un maizes avots, līdz ar to, visi daram cik varam.

    #267848
    Foxsk8
    Participant

    Nevajag bļaut par visu negatīvo. Ja normāli to pateiktu, būtu savādāk.

    BUGS IZLABOTS

    #267849
    ruukjis
    Participant

    Nu, nu Vārni. Kas tas tāds Nettwerk? Vai lapas attīstītājs? Sponsors? Īpašnieks? Kaut kāds VIP klients? Bet bļaut, ka nekas nestrādā, gan prot, tik nedod dievs pamēģināt kaut ko ārpus “Fakintoša” – rokas nopūs.

    Viena lieta ir norādīt uz bugiem, pavisam cita mētāties ar apvainojumiem.

    #267850
    Pieduriens
    Participant

    Kā jau dažs labs izteicās, nu NP nav Tvnet klons..budžets droši vien ar smieklīgs…..

    Vienīgais kas man trūkst ir Rss…

    To gan varētu salabot pirmo 🙂

    #267851
    Crow
    Participant

    Te nekas nav izdarīts, tur tā problēma, nevis Nettwerk (man uz Desire gan arī gļuki, kuriem production versijā nemaz nedrīkstēja būt). Ne jaunas funkcijas, nekā.

    Es to gaidīju no V3 daudz vairāk.

    A par budžetu lieki muldēt.

    #267852
    Stormbird
    Participant

    Arī man ļoti nepatīk ka rkasti, ziņas utt ir izmētāti pa visu lapu, briesmīgi nepārskatāmi, agrāk viss bija smuki stabiņa uz leju un pēc rakstu virsrakstiem ātri varēja saprast kas ir apskatīts un kas nē… žēl ka tagad šī lapa ir tik nebaudāma…

    #267853
    Foxsk8
    Participant

    Cik cilvēku tik viedokļu, visiem es nevaru izpatikt. Š ādi tika veidota sākuma lapa, lai tajā varētu salikt vairāk informācijas, un cilvēkam nevajadzētu scrooloties līdz pašai lejai, kā arī pārslēgt tabus, lai redzētu rakstus, ziņas, kas gāja sākuma lapa vienā putrā, tagad katrs stabiņš ir nodalīts nost.

    Īsti nav skaidrs, pēc kā lietotāji vadās, titulbilde ir, ir, nosaukums ir, ir, vai tad pēc tā ir grūti vadīties? Viss ir komapkti izveidots vienā nelielā klucīti, gan bilde, gan nosaukums, gan arī apraksts, kas parādās uzbraucot ar peli virsū.

    Tiko iešāvās ideja prātā, ka sākuma laikam arī vajadzēs saveidot zaļus vai kādus rāmīšus, lai useri zin, ka to ziņu viņi ir lasījuši vai nav lasījuši.

    Notepadu es veidoju tā, lai tas nav tikai pliks paņemts forums, uzmests un pasniegts kā mega jaunums. Ja veidojam, tad veidojam ko unikālu. Pie visa jaunā ir jāpierod, pajies nedēļa, divas un jaunais variants liksies ideāls.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā