Notepad v3 drausmas vai murgs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad v3 drausmas vai murgs?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267854
    darklight
    Participant

    Nez, tas rakstu izvietojums šķiet dīvains, bet varbūt pierašanas vaina. Toties zaļā krāsa rullē! Es neākstos!

    #267855
    vincister
    Participant

    Man arī nešķiet īpaši ērti meklēt informāciju tādā režģa izvietojuma skatā. Režģis ir ērts, ja informācija nemainās, piemēram, tālruņ u izvēlnes.

    Un jāskrollo tāpat ir, ar visu 1080p.

    Lai nebūtu tikai gānīšanās – jātaisa 2 dažādus skatu veidus, ko var pārslēgt. Lai režģi lieto tie, kam tas patīk, bet citi var ieslēgt normālu sarakstu.

    EDIT: Vispār šobrīd ienākot galvenajā lapā mana uzmanība tiek pievērsta vidējai kolonai, kur tiek parādīti svaigākie topiki. Kreisā mala ar tumšajiem kluāiem atgādina reklāmas stabu, kur viens pāri otram pārlīmēti plakāti.

    #267856
    Foxsk8
    Participant

    Par šo te padomāšu. Noteikti tas būs nelielā nākotnē izveidots, tā pat ir daudz citu lietu kuras arī vajag saveidot.

    Pie šāda režģu maiņas, varētu arī palikt šī lieta atrisināta.

    #267857
    nitro
    Participant

    Viss jau pateikts. Tikai kur visi lielie kritizeetaaji bija agraak kad vareeja paliidzeet ar idejaam(ok es arii nepiedaliijos bet es biju aiznjemts un neaplieku nevienu)? Ironiski ka tad kad vajag ko dariit lai paliidzeetu tad notin vagu bet kad nevajag tad uzrodas un pieprasa bezmazvai lai viss iztaptu vinju gaumei..taa nenotiek reaalajaa dziivee..ja negribiet vai nevariet paliidzeet tad vismaz pakluseejiet un samierinieties ar to kaa ir.

    #267858
    izredzētais
    Participant

    crow, viss ko tu dari – ir pielej eļļu ugunim, nafig tas vajadzīgs, labāk atbalstīt foksi un rāmā tonī pārrunā ko varētu pamainīt un ko nē.

    foxis arī ir tikai cilvēks, loģiski ka ieliekot tādu darbu pie v3 izveides ikviens koderis gribētu dzirdēt vairāk laba kā slikta, te gan šīs proporcijas ir visai negatīvas.

    anyway, priecājos ka foksis te visam nav atmetis ar roku un turpinās ko labot, kodēt un debuggot lai arī cik daudz laika viņ am atliek šim pasākumam, es nesūdzos.

    a nettwerk ir pilnīgs mudaks, bez vārdiem.

    btw, par nepārskatamību, nedaudz pareklamēšu shady iedoto linku, te viss ir kā uz delnas izlikts: https://notepad.lv/search.php?search_id=newposts 🙂

    #267859
    Element
    Participant

    Diemzeel jaapiekriit Crow – ne ko pielikt, ne ko atnemt. Strunts par bugiem un kluudaam – ja vinas kaads steidzami labotu, bet nekaa. Nav nemaz interese rasktiit kko, mekleet/testeet – taapat tas tiek ignoreets. Un kas to lai zin – cik ilgi??? Fox tev jau liekas 80% lietotaaju ir pateikusi, ka saakumlapas rakstu izkaartojums un kraasu salikums ir garaam, bet Tu mal to pashu – visiem neizpatikt… v2 kluudas atteicies labot, v3 veel 3x vairaak naakushas klaat – apsveicu!

    #267860
    Imhoteps
    Participant

    Te ir vietā tas Vonegūta teiciens par rāmu garu samierināties ar lietām, ko nespējām ietekmēt. Man ar` vēl stipri pieklibo jaunā navigācija, brīžam kaitina, ka nevaru uz sitiena atrast pat ielogošanās ailes. V2 bija, nez… tīkami askētiskāka vai. Bet ko līdz ņaudēšana? Paies laiks un pieradīsim visi kā viens. Pie visa jauna jāpierod. Nu ir bugi. Nu i čto? A kur viņu nav? Būs jau labi. Beigsim ēsties. Nevajadzīgas emocijas ir slikts padomdevējs.

    Varbūt izklausīsies, ka aizstāvu foksi (lai būtu tā) bet, cik noprotu, viņš faktiski vienīgais to kodēšanu veic. Tagad visi uzklupāt – tas nav labi, vēl kaut kas. Bet viņš viens pats tak` uz sitiena nevar visu sačiņīt. Un gaume vienmēr visiem atšķirsies. Biedri, būsim saprotošaki.

    P.S. Tāds emocionāls koments sanāca. Jābeidz dzert.

    #267861
    nitro
    Participant

    Tieshi taa. Vinjsh ir viens + vinjam nemaksaa par to lai shis portaals buutu + mees neesam klienti. Labi ka vismaz kautkaada kustiiba notiek uz priekshu. Protams sho to dereetu pielabot(jau mineets citaa topikaa ko tieshi) bet kopumaa jau ir ok. v2 jau arii nebija sakaartots uzreiz kad iznaaca saliidzinot ar v1.

    #267862
    Foxsk8
    Participant

    Element, pateikšu tev tā, jo*** ***, ja tu sēdi mājās bez darba un tev ņe*** ko darīt, tas nenozīmē, ka man tā ir. Johaidij, ka Jūs nesaprotiet vienu lietu.

    1. Bugi ir 50, es tikai viens

    2. Visus reizē tā pat saveidot nevar.

    3. Kad ir brīvs brīdis laboju un uzklausu ieteikumus, pie katra komentāra tēmas, kur kas ieteikts, vai nu es piekrītu vai paturpinam diskusiju tālāk, lai izkristalizējās doma. Savādāk sanāks tā, ka 5 patīk šitā, 10 patīk šitā, 50 citiem patīk tā.

    Elements vispār a***, man izbesījusi tava attieksme pret komandas biedriem, ja tu esi moders, tev nevis kāds jānoliek, jāno****, bet gan jāatbalsta.

    Ja tu negribi šeit neko darīt, tad nedari, nevis te tagad meklē vainu vēl pieslīpējamā un uzlabojamā projektā.

    Besī man šiti visi čīkstētāji, iedomājas, ka nu man tagad no 7 rītā – 11 vakarā jālēkā visiem pēc stabules, tā tas nenotiks, ir bugliste, cilvēki lai izsakās, un pa brīvu brīdi es ari visu mēģinu pielabot. Tas ka no palaišanas brīža nekas nav uzlabots, vai pielabots, nav tiesa, paskaties un palasi tēmu kā tādu.

    Sorry visiem kam šis murgs jālasa, bet element čista izbesija. Es te cenšos lai visiem ok un labi, bet te kāds gudrelis atnāk, “BEZ NEKÄ€DAS POŠ…AS” un dzied.

    #267863
    rATRIJS
    Participant

    Bet vai foxsk8’am ir jaabuut vieniigajam koderim? Tak tepat noteikti ir veel cilveeki kas no kodeeshanas saprot pieteikami daudz ko un ir gatavi paliidzeet (kaut vai es varu shad un tad paliidzeet).

    Vieniigais liekas, ka foxsk8 kaadaa no ieprieksheejiem (pre-v3) topikiem atteicaas no paliidziibas. Neatceros gan kaadeelj.

    Manupraat vislabaak buutu piesaistiit veel kaadu koderi un tad jau darbi riteetu ashaak.

    #267864
    Foxsk8
    Participant

    Cilvēks jau ir atrasts, un arī darbosies, kad mums beigsies klientam projekts, es nevaru raustīt visu uz vienu vai otru pusi, izdaram kārtīgi vienu lietu, un tad daram citu lietu.

    Kāpēc es nevēlējos nevienu ņemt, tikai tāpēc, ka visi sāka bļaut cik bebe ir slikts, ka tas ir mēsls, utt… sāka uzspiest savu gribu, savu kodu, utt… es nesaku ka tas ir slikti vai kā, bet tomēr es visu esmu bāzējis uz šāda veida sistēmas, kuru es pārzinu, kurai var piekodēt jebkādu pluginu, iespēju, viss ir veidots samērā pēc template uzbūves pamatiem, tas dod daudz iespēju gan php džekiem, gan front-side, ka darbus var darīt paralēli, un kopīgi.

    Cilvēks ir, ar dizaineriem ir tā, ka neviens nevar uzzimēt to, ko es gribu un iztēlojos, tikai tāpēc, ka vissliktākais klients esi tu pats sev, es negribu nevienu čomu čakarēt, kas uzzimē, pēc tam es pārdomāju un pārzimējam visu, tāpēc arī notepadu es dizainēju pats, domāju visu struktūru, smēlos daudz ideju no com resursiem. Jūs visi šķaudiet par izvietojumu, etc, uttt… paskatieties kādas tendeces ir modernā pasaulē, nevis vienā mazā latvijā, kurā ir labi ja kādi 20 unikāli veidi projekti.

    #267865
    shady
    Participant

    V3 beta bija pieejama moderatoriem ļoti ilgu laiku, kādēļ tikai tagad nāk dižās idejas? Un nevajag tagad nolikt foxi par to, ka v3 vēl 100% nav pabeigta. Ne jau foxis izlēma palaist v3 tik ātri, tur vainojams esmu es. Un labi apzinos, ka viss vēl nav pabeigts, bet v3 netika arī prezentēts kā final versija. Tas ir jauns koncepts, kurš nomainīja jau novecojošo v2. Vecā versija vienkārši nespēja pildīt jaunās prasības. Ik dienas ir jaunas ziņas, preses relīzes utt – visu laist vienā “čupā” nav prāta darbs. Tieši tāpēc tika izveidotas 4 kolonnas, kas nodala 4 publikācijas veidus (ikdienas ziņas, testi, raksti un PR). Ar laiku tiks ieviestas vēl jaunas sadaļas, būs atkal kādi pārkārtojumi, bet tieši tur arī ir tas sāls. Ja agrāk bija tā – v1, v2, v3, tad v4 nebūs ļoti ilgu laiku, jo visu laiku tiks modificēta v3 versija. Tagad jūs redzat tikai maketu nevis final versiju.

    Un nevajag liet ūdeni, ka foxis neko nedara, pēdējā nedēļā pirms palaišanas tika izdarīti vismaz 100 darbi, pēdējās naktis mēs abi ar foxi principā vispār negulējām. Lai arī neesmu koderis, palīdzēju kā varēju – meklēju bugus, devu labot – negājām tālāk, kamēr konkrētais nav izlabos un pārbaudīts..un tā caurām naktīm. Arī tagad, pēc v3 palaišanas, fox ik dienu ko izlabo un to es zinu. Ja nepamanat ko, tad varbūt problēma ir kur citur.

    Reāli v3 tapa laikā, kad jūs visi saldi čučējāt savās gultiņās. Protams, mēs varējām v3 palaišanu atlikt vēl uz kādu gadu, bet pa gadu jau prasības būtu nākušas klāt un būtu jāatliek vēl uz gadu… Tā jau v3 koncepts pārstrādāts, pietiek! Tā kā, ja lejat samazgas virsu foxim, tad pie viena lejat arī uz manas galvas, jo pie v3 palaišanas galvenokārt esmu vainojams es, un ari pie tā, kā tā izskatās, jo abiem nācās sēdēt un domāt – kur un kā visu salikt, attēlot.

    #267866
    TrakaisKursis
    Participant

    Man arī nav saprotama šī gānīšanās. Viss portāls ir pāris savas sirdslietas darītāju darbs, nevis projekts, lai izdabātu visiem. Portāls nav tas, kas visiem pienākas, bet gan tas, ko visi var lietot un līdzdarboties labāka rezultāta sasniegšanai. Ja nu kāds savos priekšstatos nespēj ar to samierināties, varbūt ir laiks pārskatīt veidus, kā tiek komunicēts ar pasauli (nu nav jau tā, ka visi kādam indivīdam ir parādā – un uz pirmo kaprīzi jāsāk ap to dancot) un, ja nav iespējams samazināt, savas pretenzijas – tad varbūt citu portālu izvēlēties par savu nākamo “savējo”. Fox ir padarījis milzu darbu, shady ir pieņēmis pareizu lēmumu, ka pietiek stāvēt uz vietas un ka KĻŠªDAS NAV KRITISKAS un tās tuvākajā laikā varēs izlabot. Lietotāji modernizācijas rezultātā ir saņēmuši ātrdarbīgāku, pozitīvu ieturētu un modernāku portālu – un, iespējams, ka tas nav rakstīts HTML5 ar AJAX un ar Google budžetu aizmugurē tāpēc nevar būt pielīdzināms, piemēram, Ferrari sporta mašīnām, taču bāzes funkcionalitāti un pietiekamības principa prasības tas apmierina ar atliektiem galiem. Ja nu kāds uzskata citādāk un nespēj sagaidīt, kad beidzot viss strādās kā viņam tīk, tad, lūgtum, vienmēr ir iespēja pieteikties palīgos fox vai shady, lai pēc iespējas ātrāk tiktu sasniegts rezultāts, uz kuru visi tiecās.

    #267867
    Sysadmins2
    Participant

    Piekrītu! Man ar nepatīk par to jau iepriekšējā rakstā minēju, raibs metas gar acīm, iepriekšējais dizains bija daudz labāks un pārskatāmāks. 6

    #267868
    Wuu
    Participant

    Es skatos administrācija veljoprojām neizprot pateikto un maļ tik savu sakāmo.

    #267869
    Crow
    Participant

    +1

    #267870
    dzhonsons
    Participant

    Es nesaprotu – ko jūas gribat? To veco, nepārskatāmo v2?

    Pirms v3 tik tiešām daļa čīkstēja, ka PR nav atdalīti, ka testus no vienkāršām ziņām arī jāatdala, utt. Un, kad tas viss paveikts – jūs tā kā mazas meitenes atkal raudat. Nu nevar foxis rauies tikai jūsu iegribu dēļ. Ja jūsu ieteikums vel nav realizēts – pagaidi, gan būs.

    Re – jau vizuāli notepads ir mainījies. Tieši tā, kā jūs gribējāt.

    #267871
    shady
    Participant

    Ko mēs neizprotam? Pie vecā skata mēs neatgriezīsimies, arī šis nav beidzamais variants. vai tiešām nesaprot cilvēki to, ko es saku? Tagad palaistā v3 nav final versija, jo nav iespējams tādu uztaisīt. Tāpēc, ka visu laiku prasības aug un daudz kas mainās, līdz ar to mainīsies arī viss līdzi. Piemēram, tiek ieviesta jauna sadaļa (atkal vajadzīgas kādas izmaiņas), tiek integrētas jaunas iespējas (atkal savas izmaiņas) utt utt. Tagad ir palaists tāds kā makets, lai viss process ietu savu attīstības ceļu, nevis tiktu marinēts vadības galvās un ik mēnesi kas mainīts tikai skicēs, ko neviens cits neredz.

    Tagad primāri ir nolabot visu, lai nav nekādu tehnisku nepilnību – Nettwerk iemeta bugu – cik noprotu, tad tas arī ir izlabots. No manis paldies par informāciju Nettwerk`am, bet tas nenozīmē to, ka jābrauc arī gluži kolēģim augumā. Es saprastu, ja mēs tagad būtu nākuši klajā ar tekstu: beidzot ir final versija, esam paši labākie, krutākie un viss ir vienkārši perfekti – baudiet! Bet v3 tiks vēl vairākus gadus mainīta, modificēta, labota, atkal mainīta, modificēta, labota utt.. Tā lūk! Ja līdz šim mēs sēdējām un marinējāmies līdz jaunām versijām, tad tagad viss notiks (kā lai to pasaka?), izmaiņu integrācija notiks strauji ātrāk un izmaiņas uzreiz redzēs arī portāla lasītāji, lietotāji.

    Iespējams, ka parastam lasītājam tas skatu punkts ir savādāks, jo katram ir savas vēlmes, prasības. Mums, kā vadībai, tas ir savādāks – ir jādomā par jaunām iespējām, jaunām sadaļām, aktivitātēm utt. Tas viss prasa izmainas.


    edited:

    +1 dzhonsons

    #267872
    Kon
    Participant

    kuces dirsīs, bet notepad.lv attīstīsies tālāk 😉

    man arī nepatīk jaunais paskats, bet ticu, ka kopējai masai tas makten labi iet pie sirds

    #267873
    flasherr
    Participant

    visas problēmas&pārmetumus var novērst, pie notepad logo pielikot mazu foršu “Beta” zīmīti.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā