Notepad v3 drausmas vai murgs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad v3 drausmas vai murgs?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267874
    karass
    Participant

    Tā nu interesanti sanāk – “visi” te iegulda savu brīvo laiku , bet neko par to nesaņem un te mudž no reklāmām. Skaidrs hostingam naudu vajag, bet nu ņemot vērā reklāmu daudzumu nedomāju ka tas viss ir brīvā laika hobijs par kuru neviens neko nesaņem. Atceros notepad.lv pirmsākumus kad te bija daudz noderīgas informācijas, tad vēl samurajs sekoja līdzi debian jaunumiem un rakstīja interesantus rakstus. Bet kas ir tagad? Pāris reklāmraksti un kautkādas vispārējas lietas par mobīlajām platformām. Nepatīk man šis “dizains” tad iepriekšējā versija bija 100x pārskatāmāka un patīkamāka.

    Par to tekstu “nepatīk nenāc” vai nebūtu labāk ieklausīties vairākumam un censties atrast kompromisu nevis aizbiedēt projām, kas jums pašiem nav izdevīgi jo nebūs apmeklējuma reklāmas neviens te nekarinās 🙂 un padarīsiet beigās šo vietni par vip un notepad.lv reliģijas piekritēju portālu.

    Kopš jaunās versijas jaunumus lasu tikai caur RSS jo nākt te iekšā un skatīties uz šo bardaku nav vēlmes. Peace 🙂

    #267875
    darklight
    Participant

    Normāli Latvieši novākušies – visu tikai no*irst. Atceros – kad datuve mainīja dizainu, visi brēca, ka nemūžam šajā portālā vairs nerādīsies. Kad būts mainīja dizainu, visi kliedz, ka no normāla portāla pārvērties par nepārskatāmu miskasti. Atcerieties, kas par brēkšanu visā Latvijas internetā notika, kad mainījās Delfi un Tvnets? Tāda nu mums daba. Brīnums, ka pie tādiem apstākļiem kāds vispār uzņemās ko darīt! Tā ka – foksi un shady, neņemiet galvā!

    #267876
    aoma
    Participant

    Ir labs. Salīdzinot ar veco versiju, kudiš vieglāks un arī pārskatāmāks. Tie ”daudzie” smalkumi kas daudzus kaitina, man neliekas aktuāli, jo lapa veras vaļā normāli no visiem pārlūkiem un sistēmām, kurus ikdienā lietoju, neliekas arī pārāk greiza, atšķirībā no daudzām citām it kā ”svarīgākām” interneta vietnēm. Ja kaut kas izskatās ne tā kā to iecerējis koderis, mani nekrata, jo es taču nezinu, kā viņš to iecerējis 😀

    Par datuvi gan taisnība, pie jaunā dizaina neesmu pieradis un arī netaisos, jo joprojām lietoju veco 🙂

    #267877
    dzhonsons
    Participant

    Gribētu teikt, ka jāpriecājas, ka latviešu IT portāli nav tik nepārskatāmi kā ārzemnieku :>

    Edit:

    aoma, kā veco? :<

    #267878
    piwchix
    Participant

    Gribētu redzēt ar ko v3 nolicēji varētu padižoties, nu kaut vai piemēram ielādējat savu ideālo dizainu(kā bildi) 🙂 Ļoti iespējams Fox šo to ņems vērā.

    Daži ieteikumi(Manas domas): Augšējo reklāmas bannera vietu varētu ievietot starp logo un meklēšanu, par režģi jau vincister atbildēja 🙂

    Malači, prieks, ka attīstās, nav vienaldzīgs. Un brēcēji brēks, tāds jau viņiem liktenis.

    #267879
    shadowmen
    Participant

    Secinājumi pāris-pirmajā brīdi likās oki jaunā versija,bet tad sapratu,ka vecajā sēdēju trīs reizes vairāk,jaunajā ieeju,bet kaut kā laikam nelabprāt,kapēc?nezinu,nu cērt laikam tā zaļā krāsa acīs,viss kopskats kaut kā nogurdina…

    Zinu,ka fox labi pastrādājis,malacis,vienkārši patika vecā versija labāk,un izskatās,ka notepad manās acīs vairs nebūs pirmais IT portāls Latvija(tūlit parādīsies bars nodirs**ji,kas liks man vākties prom utt 😀 )..Funkcionāli jaunā versija ir noteikti labāka,bet diemžēl dizains ir pārbāzts un spilgts,un Fox vari novērst bugus,bet dizainam neatradīsi vidus ceļu,jo pats zini cik šeit viedokļi…

    Man vienmēr riebusies datuve.lv ,bet pēdējālaikā(kopš v3) esmu sapratis,ka vakarā pēc darba diemžēl ir ērtāk un patīkamāk skatīties uz datuves dizainu,ne uz notepad…

    Notepad.lv vienmēr būs vissakarīgakie cilvēki un vislabākais forums,bet pie dizaina ir jastrādā un jastrādā,savādāk notepadieši atdalīsies pa vienam,ieies arvien retāk,līdz nenāks vispār,un tad var pazust arī sakarīgais forums,un sakarīgie cilvēki ar ko šī lapa atšķiras no jebkuras Latvijas lapas…

    Un domāju,ka sakarīgākajiem ir saprotams,ka garš saraksts ar to,kas man nepatīk nav nepieciešams(tas nemaina neko,jo viedokļi ir pārāk daudz),vienkārši pašķiriet vēsturi atpakaļ un redzēsiet kāpēc visiem patika v2,nevajag no laba mercedes taisīt ferrari,labāk apkopt,iztīrīt,skaisti nokrāsot un saglabāt mercedes skaistumu, prestižu…nevajag krāsot mercedes gaiši zaļā krāsā,tad tas patiks tikai bērniem 😀

    #267880
    shady
    Participant

    shadowmen – To jau es arī saku, ka darbs nav beidzies. Š obrīd pat katru dienu ir kāds uzlabojums. Arī krāsu versijas būs pieejamas vairāk un nostrādātas kā nākas. Pagaidām nevar lēkāt uz 10 pusēm, ir primārie darbi, kuri jāizdara. AR laiku iespējams būs 10 jaunas sadaļas, ko tad darīs? Atkal būs jāmeklē jauns attēlošanas veids, bet ne jau viss vienā čupā.

    #267881
    WerNeo
    Participant

    Gļuki lapai ir. Tas nekas, izlabos! Uz priekšu jādodas, ik pa laikam atskatoties, kas bija novērtēts agrāk (un to nezaudēt). 🙂

    Par pārējo… “izšaujiet suņus” starp pieņemtajiem savējiem, kas ar nazi mugurā baksta.

    P.S. Varbūt sen neesmu te bijis… bet tagad novēroju notepadā lielākas agrāko sakarīgo “datuviešu” aktivitātes (pozitīvas vortālam)… Tas mani personīgi priecē! Š…audētāji lai ņaud, bet jaunajā versijā “pamodušies” daudzi sakarīgi puiši!

    Ikviens nopietns puisis no tiem atspējo(ar savu klātbūtni) daudzo tagadējo lietotāju samazgas, ko saņemat.

    #267882
    dzhonsons
    Participant

    Vācies prom! 😀

    #267883
    zi007
    Participant

    Dizains un izvietojums ir reals murgs. Virsraksti ir samazinati un paslepti. Funkcionali ari murgs. Tagad rakstu komentaru 2. reizi, jo pec 1. reizes vajadzeja ielogoties un tad viss rakstitais pazud. Sis portals bija mans favorits, bet tagad ir pienacis ziedu laiks jusu konkurentiem, jo Notepad pats sevi gremde un es nebrinisos, ja to reali sagaidis cietnis.lv liktenis. Soreiz gan pie vainas ir pasu intelekta un gaumes trukums.

    #267884
    Crow
    Participant

    ***… mana doma nav par vispārēju nepatiku, dizainu, izvietojumu vai krāsām.

    Es visu laiku mēģinu iestāstīt, ka tas ir tas pats V2 ar jaunu “ādiņu”. Kur ir, piem., karma, lai atšķirtu normālos jūzerus no betoniem, (kas TIKA savulaik pieminēts vienā no “kad būs V3” topikiem), kur ir postu vērtēšana (teiksim, autors pats izvērtē Best Answer, kā Yahoo). Kur normāla attēlu augšuplādes iespēja rakstu autoriem un galerija, ko pats reihsfīrers Shady apsolīja, kad par to sāku ķērkt. Tā ir attieksme pret rakstu autoriem (okei, es nerakstu nekudī tik daudz kā reihsfīrers Samurajs, bet neviens cits jau arī nē). Un varētu atcerēties vēl, bet to jau neviens nepierakstīja. Man baigi šķiet, ka labas idejas bija un daudz, vecajos topikos.

    Bottom line: viss šeit ir tāds pats, kā V2.5, un būs Brežņeva stagnācija, nevis inovācijas un attīstība.

    Vismaz tiešām piekariniet banneri BETA, lai nereģistrējušies zin, ka šī ir publiskā beta… kas ies gadiem.

    #267885
    zi007
    Participant

    Publiski reali izblamejas ar kaitnieciskiem risinajumiem un tagad saka, ka nav beidzies. Es jusu vieta pec iespejas atrak parietu atpakal uz v2 un to mulki, kurs izdomaja v3 virsrakstu risinajumu, nenemtu vairs galva. + nav skaidrs, cik dzivotspejigs ir jusu uznemums, ja kaitniecisks dizains ne tikai tiek publiski nopublicets, bet ari trukst aktiva riciba, lai parietu atpakal uz v2. v4 tad varetu palaist klusi, ietverot v2 dizainiskas vertibas.

    #267886
    Foxsk8
    Participant

    Iedod mums budžetu, resursus un visas fīčas saliksim vienas dienas laikā, piesaistīsim 50 koderus, ieliksim viņus angārā, sapirksim viņiem kafijas sisternas, cigaretes, uzsauksim meičas, ballītes.

    Fīču saraksts:

    1. Nelasīto postu iezīmējums

    2. Multi answers

    3. Lietotāji paši var nobanot tos cilvēkus, kuru komentārus negrib lasīt (pie profila ir banlistes ailīte, samet tos indivīda nickname iekšā un lieta darīta)

    4. Draugiem pase (pagaidām tikai off-topic sadaļā, vēl nedaudz jāpielabo)

    5. Funckionalitāte arī par informāciju, ja tu atrodies kādā tēmā, rakstā, tu vienmēr sānā redzi arī citas tēmas, tev nav jālien uz sākuma lapu atpakaļ un jālasa, jāskatās, kas tev tālāk varētu interesēt, sānā tev parādās vai nu jaunākais forumā, vai saistītās tēmas, saistītās tēmas, atlasa visus pārējos ziņojumus no tās pašas kategorijas, ja tu lasi piemēram web sadaļu, tad sānā tev parādās arī citas tēmas no web sadaļas.

    6. Admin fīčas, ar vienu kliku varam nobrīdināt useri, kas viņam uzreiz ir redzams, users var apskatīt savu brīdinājumu, redzēt kas to ir iedevis un par ko tas ir bijis, kurā vietā, arī citi to uzreiz redz, savāc 3 warnas un bans 7 dienas. Arī banošana, tēmu dzēšana ir caur vienu kliku, šāda iespēja arī mums adminiem, moderiem palīdzēs labāk izfiltrēt saturu no rupeklībām un sodīt tos lietotājus, kuri nemāk uzvesties, līdz ar to, uzlabosies satura kvalitāte.

    7. Tēmas tagi, tagošana patreiz ir pieejama tikai adminiem, lai tagi būtu saturīgi un atbilstoši tēmām.

    8. Mobile notepad (beta stadija), varam lasīt ziņas plain formātā caur mobilo telefonu.

    9. Pag pag pag 😀 Paskaties gandrīz uz visu portālu, gandrīz visas lapas, utt.. iespējas ir pārstrukturizētas, izveidotas pārskatāmākas, ir jauna struktūra. tā teikt unikāls risinājums forumam, nevis paņemts kaut kāds IPB forums, uzmests vienkārši un pasniegts par baigāko jaunumu, ieskaties tuvāk un redzēsi, ka viss var teikt ir pārstrādāts un uzlabots, lai lietotājiem ir ērtāk to visu darīt.

    10. Par sākuma lapu (ņaudētājiem nedaudz uz vienu lietu panākšu pretī, tiks izveidots sākuma lapā režģu pārslēdzējs starp režģi un listi, tie kuri gribēs, varēs visas ziņas skatīties vienā putrā, ar visu ievadtekstu, bildīti, utt.. kā tas bija v2)

    11. Ja neesi vēl pamanījis, ja tu IT ziņas lasi caur forumu, tam beidzot ir atdalīts visuālais noformējums, vairāk nav forumveidīgs nodalījujms

    12. Par karmas punktiem, man viņi nav vajadzīgi, ja vajag, pie tēmas piemetam +1 un vsjo

    #267887
    shady
    Participant

    Crow wrote:

    Kur normāla attēlu augšuplādes iespēja rakstu autoriem un galerija, ko pats reihsfīrers Shady apsolīja, kad par to sāku ķērkt.


    Tev tāda iespēja vai tad nav? Kad raksti, spied “pievienot bildi”.

    Un par pārējo tev foxis jau atbildēja..un būs vēl un vēl… Mēs nekrāsim uzlabojumus uz kādu jaunu versiju, mēs to modificēsim laika gaitā, tāpēc v3 būs vairākus gadus stabili. jau tagad ir idejas, par jaunām lietām – vajag tikai tās realizēt!

    #267888
    Wuu
    Participant

    Tā kā ar galu pa stenderi, prieks ka vismaz pašiem patīk 😀

    To ko lietotāji vēlējās redzēt, tā nebūs, bet gan uber banu sistēma un kaut kāds tāgu mākonis jau ir! Paldies par to pašu.

    ***, ja nav tad nav…

    +1 par to video galvenajā lapā, tik nesaprotu kāds viņam sakars ar notepad.lv, bet tas tā 😀

    #267889
    Crow
    Participant

    @shady: ir, bet tā NAV normāla. Tādas galerijas es 2. kursā web-izstrādes pamatos taisīju.

    Bet nu ok, es jūtu, ka nav ko kasīties. Būs, BŠªS! Kā teicis pazīstams politiķis “kā var nesolīt”…

    #267890
    Foxsk8
    Participant

    Es arī otrā kursā veidoju visvisādus velnus, bet vai tie kādam bija vajadzīgi, un kādiem mērķiem tie tika veidoti, tur ir daudz un dažādu atšķirību.

    No otras puses parēķinam, cik maksā normāla programmētāja laiks, tas ir sākot no 5 – 10 Ls stundā, parēķinam ar pavadīto laiku pie visas izstrādes / padalam ar kaut kādu skaitu, pareizinam, un tad tu iegūsi aptuveno ciparu.

    Ko mēs varam, to mēs izveidojam. Sākumā visiem bija iespēja pievienot bildes, bet beigu beigās pastaigājot pa lietotāju mapēm, redzējām, ka rakstu autori hostētās bildes izmanto savām privātām vajadzībām, ne notepadam. Līdz ar to, tika piegriests skābeklis, lai taupītu servera resursus. Tagad mums ir lielāka kaste, vairāk vietas, līdz ar to, rakstu autoriem mēs varētu pieslēgt atpakaļ bilžu upload iespēju.

    #267891
    Foxsk8
    Participant

    Video blociņš ir ar domu, ka tur ik pa pāris dienām parādīsies kāds interesants, skatāms un noderīgs video rullītis.

    #267892
    rodgerz
    Participant

    Hmm nezinu par ko jūs te cepaties, bet man patīk 🙂 Malači džeki galvenais turpināt strādāt un tad jau būs beigās viss čiki 😉

    #267893
    Wuu
    Participant

    Kas viņus veidos?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā