Notepad v3 drausmas vai murgs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad v3 drausmas vai murgs?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267894
    Jaunzems
    Participant

    Wuu – liksim tavus lieliskos videoapskatus. Kāpēc, Bil, kāaaāaāāāāpēēēēc?

    #267895
    shady
    Participant

    Man nav kristāla bumba mājās, lai uzminētu, kas tev skaitās normāla galerija. Nāc klajā ar konkrētu priekšlikumu, lai to vispār varētu apspriest un izvērtēt. Tu ārdies par to, ka tev kaut kas nepatīk, bet tikai tagad saprotu, ka runā par galerijām, bet kas tieši, ar nav skaidrs.

    #267896
    Crow
    Participant

    Ja Tev nav kristāla bumba (pag, Bērnu Pasaulē nevar dabūt? :>), tad nedzīvo arī ar dzeloņstiepļu žogu apvilktā smilškastē. Tu taču lieto citus portālus, vortālus, šmortālus… ņem piemēru no tiem. Vai liec lietā iztēli.

    Teikšu, ka man bija tas brīvais laiks un iespējas palīdzēt V3 tapšanā, bet atturēja tas, ka pats absolūti neprotu strādāt komandā un uzklausīt citu vēlmes. Būtu fox variants “tāpat iztaisīšu pa savam”. Un visi tad ņaudēs.

    Laikam te tā ceru uz tādu kā otro jēzus atnākšanu…

    #267897
    web33
    Participant
    #267898
    Wuu
    Participant

    Par ko Crow bans? Nepatīk ko runā, tā uzreiz pie sienas un nošaut. Smalki!

    p.s. Sataisiet to nolāpīto portālu vienreiz, tak nav iespējas pat messegu normāli uzrakstīt.

    #267899
    shady
    Participant

    Uztaisi refresh. Ik pa laikam tā “ieteikt draugiem” nogļuko, tas bija arī uz v2.

    #267900
    Foxsk8
    Participant

    Par šo te:

    Opā, un Robčiks tagad būs lielais draugs piemeties. Nez vai tas nebūs atrastais ļoti pieredzējušais cilvēks, kas tagad arī pielicis savas trīcošās roķeles pie Notepad sources.

    Portālu pataisījuši par bagainu smilškastīti, kurā visiem spēlēties ar savām lāpstiņām un spainīšiem. Parādiet man otru tādu IT portālu, kur ir tādas nejēdzības live versijā, kas it kā bija izstrādē 2 gadus. Un kur vēl šitā uzvedās admins-developeris.

    Nevienam nav noslēpums, ka man nav projektu pieredzes; ko spridžī te par savu pieredzi. Tu savu pieredzi vari labi dziļi iestumt tur, kur saule nespīd, ja nespēj šito portālu normāli sakodēt. Man ir citas prasmes, kuru tev nav un nebūs.

    Džedaju meistaram bija taisnība – te lietotāju ieguldījumu nenovērtē.

    Un Ķirzakam, kas prasīja – nafig Samurajs ar visiem šitādiem imbecīļiem sadzīvo.

    Lai Crow maina savu attieksmi, tad arī citi viņu mainīs. Nebūs tā, ka atnāks te viens indivīds un komandēs visiem kā dzīvot un strādāt. Ir normāla bug tēma, cilvēki izsakās saprotoši, pasaka, kas nav kārtībā, ko vajag izlabot, utt… bet šeit jau parādās vairāk provokācijas, apzināta administracijas provokācija uz kašķi. Ja Crow nespēj mainīt savu attieksmi pret administrāciju un notepad lietotājiem, neesmu pie tā vainīgi.

    Jau vienreiz pateicu, kāda attieksme cilvēkiem pret mani, tādu pašu viņi arī saņem pretī. Un man vienalga vai tu esi Crows, Wuu, vai Samurajs vai kāds cits no notepad lietotājiem. Ja tu necieni mani, tad hakova huja man jāciena tevi.

    #267901
    msh
    Participant

    Pareizi. Tikai problēma ir tāda, ka retais latvietis spēj runāt tiešu valodu, parasti notiek aprunāšana aiz muguras. Un kāda jēga no tām zvaigznītēm vārdos, kurus mēs tāpat saprotam? Tāda pati ilūzija par pieklājīgiem tekstiem kā fakts ka bērnus atnes stārķis, lai arī visi tāpat zina ka tas notiek jāšanās un dzemdēšanas ceļā 😀 No kā zvaigžņotāji baidās?

    Bet kas te teica par to, ka savulaik bļauts par datuvi un boti – nu un vai tad tie, kas viņi tur skaitās, negrimst? Bet noutpadam ir gandrīz gatava botes/audī stiliņa grimšanas formula – īpašnieks kas nav saimnieks, kam viss ir vienalga un ir vēlme esošo sačakarēt. Kad pēdējoreiz apskatījos boti, izskatījās ka tur labākie laiki ir sen aiz muguras un audī stiliņam tie ir kādus 3 gadus senā pagātnē. Noutpads vienkārši ir pārāk jauns bet ja vēl pāris gadus izvilks, tad varēs teikt to pašu. Nē, es neesmu pesimists, es esmu reālists. Jo sevišķi redzot lietu attīstību un dažos tofikos uzzinot fokša īpatnējos uzskatus par dažām svarīgām dzīves lietām. Kā arī nespēja uztvert kritiku, kas nav glaudīšana pa spalvu, kā redzam vienu postu augstāk. Kur ir “atnāks viens indivīds un komandēs visiem kā dzīvot un strādāt”? Kaut kas tāds notiktu tikai tad, ja vārna nopirktu noutpadu 😀 Apzināta provokācija uz kašķi? Vai tiešām ir tik grūti izskaidroties? Laikam jā, jo administrējot lielāku pokemonu domubiedru grupu, esmu pamanījis starpību starp manu stilu un citām grupām – citur parasti dala banānus par huiņām nevis kaut ko nopietnu un līdzīgi kā tagad ar vārnu, kamēr es nekad neesmu iedalījis banānu vai vārnu kādam, kas mani izaicina uz vārdu apmaiņu. Un vispār – “kāda attieksme cilvēkiem pret mani, tādu pašu viņi arī saņem pretī” ir klaji meli – vārnai neviens nebija iedevis banāna podziņu :>

    Labi, pietiks filosofēt. Jāpameklē vārnis citur, jo man patīk “kolekcionēt” cilvēkus kas ir “virs vidusmēra”. Foksis par manu atklātību drīkst man iedalīt banānu lai palielinātu viņa smilšu kastē esošo viņam līdzīgo personu procentu, man vienalga – viens no atlikušajiem dažiem iemesliem kāpēc vēl esmu te pirms kāda laiciņa ticis izbanānots un par nepelnītiem banāniem es mēdzu ierēkt, nevis nožēlot :>

    #267902
    Foxsk8
    Participant

    Ja tu būtu iedziļinājies visā tēmā, saprastu, ka man ar kritiku viss ir okey. Ja pats cilvēks to nemāk pasniegt normālā veidā bez uzbraucieniem un apvainojumiem, tā jau ir viņa problēma. Tie kuri izsakās normāli un reāli pamato savu viedokli ar faktiem, nevis “man nepatīk, fox fail, utt…..”, tos es arī uzklausu un nekādu problēmu nav.

    Nākošais, kārtībai ir jābūt, atnāca Crow, patēloja varoni ka var administrācijai kakāt virsū, pēc tam atnāks kāds cits, utt.. beigās teiks, aaa foxsk8tam nav mugurkaula. Tā tas šeit nenotiks, to pasaku uzreiz.

    Par Vārnu, ši nebija pirmā reize, kad viņš šādi sāka uzvesties, kādreiz tam bija jāpieliek punkts.

    Nesatraucies, bans tika iedots uz 7 dienām, taka droši vien jau drīz būs atpakaļ, un viss tiks dzīts tālāk, iespējams, ar vēl lielāku neapmierinātību.

    #267903
    samurajs
    Participant

    Es nesaprotu vienu: kādas tiesības ir atsevišķiem lietotājiem pļūtīt – īpašiem tādiem, kas paši nevienu webu nav uzkodējuši? Atradi bugu – pasaki adminiem; paldies par to!

    Laikam mēs, admini, paši esam vainīgi, ka vispār pieļaujam tādu V3 apspriešanu. Patīk – lieto! Nepatīk – marš uz datuvi Martinskarelis rakstus lasīt! 😀 Nav dzirdēts, ka šitā publiski apspriestu diena.lv, nra.lv vai tvnet.lv jaunos dizainus.

    Pie tam, izdabājot publikas vēlmēm, V3 jūs saņēmāt pusgatavu. Te vēl daudz tiks labots, daudz nāks klāt. Tā kā gaidām konstruktīvus priekšlikumus, nevus pļūtīšanu.

    #267904
    Ralfie
    Participant

    Vienīgais sakrīgais, kas palicis, ko te lietot ir https://m.notepad.lv/ ,pārējais – rupji neteikšu, kā man “patīk” V3, tapēc paklusēšu..

    Kko biju ieteicis, ko uzlabot, bet tas lai arī paliek vēsturē..

    Atā.. es būšu ca.gizmodo.com

    #267905
    msh
    Participant

    Kāpēc jūs par piemēru minat kaut kādas ziņu lapas? Ziņu lapas par piemēru minēt ir tīrākā demagoģija – tur ieiet, izlasa un aiziet, un kaut ko komentē un ilgāk uzturas diezgan zema līmeņa ļautiņi kam nav ko darīt. Ja tas ir tas, uz ko foksis cenšas bīdīt noutpadu – nesanāks. Cik daudz ežurņus vajadzēs, lai katru dienu sākumlapas saturu nomainītu, un pret kaut ko kaut cik kvalitatīvu? Un kur jūs tik daudz viņus izrausiet? Tagad tur viss praktiski uz vietas stāv, gandrīz nekā jauna. Š ajā situācijā, kura diez vai mainīsies, vajadzēja turēties pie klasiska, lietojama foruma un sākumlapas, kurā reizēm kāds samurajs ieliek kaut kādu ziņu. Esošais “biznesa modelis” ir tīri centieni uzlēkt augstāk par savu pakaļu – uzspļaujam esošajiem lietotājiem un ceram ka saradīsies jauni, tas nekas, ka glupāki, reklāmdevējus taču interesē tikai apmeklētība, nekas vairāk…

    #267906
    shady
    Participant

    Ralfie wrote:

    Vienīgais sakrīgais, kas palicis, ko te lietot ir https://m.notepad.lv/ ,pārējais – rupji neteikšu, kā man “patīk” V3, tapēc paklusēšu..

    Kko biju ieteicis, ko uzlabot, bet tas lai arī paliek vēsturē..


    Žēl, ka neesi pamanījis, ka kopš palaišanas dienas līdz šodienai ir notikuši uzlabojumi un realizēti vairāki ieteikumi. Atvainojos, ka administrācija nepaklanījās tavā priekšā un nenometa visus darbus nost, lai izvērtētu un realizētu tieši tavus ieteikumus kā primāros.

    =====

    msh – Mēs neesam forums, forums vispār ir otršķirīgs. Un mēs nesalīdzinām sevi ar ziņu lapām, jo mēs tāda esam. Portāls informē par jaunumiem tehnoloģiju pasaulē, veic aspkatus un apmeklē preses konferences, pasākumus. Un Notepadu nevada viens cilvēks, bet ir jau vesela komanda, kura strādā. Daļa cilvēku šeit pat nav redzami, jo viņu darbs nesaistās ar komentēšanu un ikdienu ziņu rakstīšanu. Mēs, protams, vēl esam salīdzinoši mazs uzņēmums, kurā ietilpst arī preses medijs (pagaidām – Notepad.lv portāls), tāpēc ar lielu ziņu mediju salīdzināt mūs nevar kā, piemēram, redakcija Diena, bet mēs pakāpensiki uz to ejam.

    Un, es atvainojos, bet ja tev nav ne mazākās nojausmas par to, kas notiek, tad lūgums vismaz nespriedelēt no sava skata punkta un visus nenopelt. Mēs cenšamies Ieteikumus ņemt vērā, bet ir jāsaprot tas, ka katram neizpatiksi, ka visas idejas arī uzreiz nevar realizēt. Jāsaprot arī tas, ka parastam lasītājam ir grūti ko ieteikt, jo viņš nezina nākotnes idejas, topošās “rubrikas” utt. Un samurajs pilnīgi pareizi pateica, kādēļ gan Jūs neejat uz, piemēram, Dienu un nerīkojat protestus. Tas nenozimē, ka nevar ieteikt, bet ieteikums = ieteikums nevis rīkojums. Diemžēl daļa ieteikuma jēgu uztver ar rīkojuma nozīmi. Kad atnāk makbetons un norunā savu sakāmo ar saviem vārdiem, tad daudzi gudri spriedelē, ka cilvēkam ir zems līmenis, bet ar ko šobrīd paši esat labāki, ja bez uzbraucieniem un agresivitātes nespējat komunicēt?

    #267907
    Ralfie
    Participant

    Agresivitāti parasti izraisa neapmierinātība. Š ajā gadījumā – UZSPIESTS, nelietojams, neglīts, nepārdomāts, kļudains, tracinošs lapas jaunais dizains.

    Varējāt kautvai atstāt veco versiju, kā daudzi citi portāli to dara.

    Man pietiktu, ja pievienotu //m.notepad.lv komentēšanas funkciju – būs ideāla lapa (salīdzinot ar pašreizējo)

    #267908
    shady
    Participant

    Ralfie – Ja tev nepatīk kolonnu skats, tad vari lietot šo: https://notepad.lv/list/

    Un gan “list”, gan “m” versija vēl nav līdz galam pabeigta, bet ja tik ļoti nepatīk šis skats – ir alternatīva. Veco versiju atpakaļ no miroņiem necelsim, jo tā nespēja pildīt savas prasības. Ir jauna versija un tā ir jāattīsta!

    #267909
    Ralfie
    Participant

    Paaaldies. Beidzot kāds prieciņš man ar 🙂

    #267910
    Nau4a
    Participant

    jā, dizainiņš gan tāds, nepārāk labs. iepriekšējā versija bija labāka, vieglāk pārkatāmāka. pogas tādas vienkāršas un zaļas, kož acīs. itkā jau vajadzēt būt pierastam, bet ja nav pierasts vēl, tad lkm kkas tiešām nav.

    #267911
    shady
    Participant

    Ralfie – Un pārslēgties var šeit:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_skati_1.png[/img]

    Nau4a – Būs vairāku krāsu “tapetes”. Tip, kam nepatīk zaļs, lai lieto zilu, oranžu utt. Pagaidām tas nav primāri, un neiesaku lietot profila uzstādījumos citus skinus, jo tie nav pabeigti un testēti tik ļoti uz bugiem.

    #267912
    tomins
    Participant

    Baigā līdzība ar pelēkajiem blokiem 🙂 https://iekare.com/ 18+

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā