Notepad++ vs. Dreamweaver

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #189843
    Foxsk8
    Participant

    +1

    #189844
    Creep
    Participant

    Aldi: instrukcijas gan īsti par liekām nenosauktu.

    Starpcitu: tagu vārdus jāraksta ar mazajiem burtiem.

    P.S. Fox, njā atgādina gadījumu, kad vienu gandrīz no skolas izmeta par FF lietošanu skolā…

    #189845
    daGrevis
    Participant

    Ak mans dievs! 😀 Es te skolā masveidā instalēju trojānus, cakareju ko vien gribu, dzesu ara “system32” mapi, nemaz nerunājot par FF, XAMPP, VLC un citu lietu izmantošanu, bet man nekas… 😀

    #189846
    Creep
    Participant

    Kopš kura laika skolēniem tiek dotas admina tiesības?

    #189847
    daGrevis
    Participant

    Ir tāda programma “unlocker”, un FF, XAMPP un VLC var uzinstalēt pat ja neesi admins… 😉

    #189848
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis

    Savā pamatskolā vari darīt ko vien gribi, tur netiek pievērsta īpaša drošības politika tam visam, jo parasti paši admini ir kādi praktikanti, kas iet vienkārši atsēdēt savas stundas.

    A vot tādos tehnikumos šaubos vai varēsi staigāt par galvenā admin kompi un pumēt uz viņa PC visādus porņukus. 😀

    Kaut kad kad vēl nebija datorsistēmu moderizācija iekš RTU-LF, biju atkodis pāris veidus, kā var failus no viena PC uz otru pārsūtīt, izmantojot galvenā servera musaru mapi, iemetam musarā un otrā galā izkutojam laukā. 😀

    Beigās vajadzēja vienu darbu pašam atrādīt, a skolotājai nav tiesību, lai failu saglabātu, tad nu mans sāka visas savas lietas klārēt, blin tā nobrīnijās, mans jau saka, a ko ta Jūs domājāt, mēs te atnākuši ar galīgām nulles zināšanām par PC 😀 😀

    #189849
    Aldis
    Participant

    Taada nu mums ta izglitibas sistema ir – ka IT nozaree katraa skolaa buus vismaz kaads cilveeks peec teiciena “ola vistu maaca” 🙂 pac zinu ka skolotajas prieksha juuzoju tastaturas shortkatus – vinja brinijas, parjautaja, un shad tad dabuju labot vinjas garo penteri skaidrojumaa par kaadu no programmam – uz kautko elementaarak saprotamu… 😀

    #189850
    Creep
    Participant

    Vienmēr besījusi tā frāze: start->All programs->Microsoft office->Microsoft word

    Nu kāpēc nevar peteikt start->run->winword

    ? Vai vēllabāk winkey+r->winword? Iekš RIV sisadmins zvanīja uz vels lai braucot skolai tīklu činīt :duno:

    #189851
    Aldis
    Participant

    Quote:

    Vienmēr besījusi tā frāze: start->All programs->Microsoft office->Microsoft word

    klikskjis uz Start, taad klikskis uz all programms, visiem ir? nu tad talak ejam microsoft office, atradaam? un klikskis uz Microsoft Word! Jaaniit, neatradi? o_O, nu saakam visu no sakuma! xD

    #189852
    azazul
    Participant

    Būšu neapzinīgs jūzeris un uzrakšu augšā vecu tēmu. :hmz:

    Dreamweaver ir mēsls. Principā visi WYSIWYG rīki ir bezjēdzīga laika tērēšana.

    It sevišķi, ja par to ir jāmaksā (un uzņ ēmumos par to ir jāmaksā).

    Uz windas protams notepad++ ir viens no retajiem variantiem. Vēl ir tādi kā:

  • PSPad – windai,

    Vi, Eclipse – multiplatformu

    Anjuta, Gedit, Screem – GTK bāzēti

    Kate, Quanta+, Kdevelop – QT bāzēti


  • Pats lietoju Aptana Studio.

    [img]https://innonesen.se/data/images/aptana-studio.png[/img]

    Daudz labu fīāu, strādā uz visām platformā un nekas nav jāmaksā.

    Un nav arī jāinstalē obligāti, var lietot no USB stick.

    P.S. Artanim ir taisnība (ne vienmēr, bet šinī gadījumā bija)

#189853
Foxsk8
Participant

Azazul, kārtējais +1.

Toč laba lieta, būs jāpapēta sīkāk.

#189854
kaqp
Participant

manuprāt, koderiem ir viegli jebkur kur krāsaina sintekse, designeriem vieglāk ja WYSIWYG. Tomēr katru reizi vērt vaļā firefox arī prasa laiku. Un dreamweaver ir ļoti ērts , ir simtiem foršu fiču. Piem no photosopa var ienest atēlus dreamweaverā pat nesaglabājot tos, dreamweaver pats visu izdara… kompresē u.t.t.

#189855
devill
Participant

es vienu brīdi lietoju dreamweawer bet nepatika man jau likas par sarezģitu.piekrītu ka notepad++ labaks nu vismaz pēc manam domam

#189856
vincister
Participant

Lietoju Notepad++, nesaprotu, visus tos mega editorus, kuri ir lieli, resursu prasīgi un nereti veidoti java, kas tos padara vēl rijīgākus.

Bija moments, kad man pateica, ka vajadzēs izmantot SVN, ieteica man kaut kādu rīku kuram ir šīs versiju vadības sistēmas atbalsts, bet tas arī bija no tiem mega smagajiem. Uzliku iecienīto TortoiseSVN un nedaudz parakājoties uzgāju nelielu Notepad++ spraudni, kas vienkārši izsauc TortoiseSVN, lieliski visu commit/update veikšanai.

Vēlreiz jāuzsver svarīgā atšķirība, ka Dreamweaver ir maksas produkts, bet Notepad++ ir bezmaksas un atvērtā koda.

#189857
ActiveFrost
Participant

Notepad++ uz WIN32

BlueFish uz *nix sistēmām

Principā, visi viņi dara vienu un to pašu – vienīgais jautājums ir gaumes lieta ( syntax highlighting, utt. ).

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā